سریع ترین راه مهاجرت به کانادا|خبر فوری

این مشاور می تواند هر کسی باشد و این که این مشاوره، تا چه حد درست و اصولی است، به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. دقت شود که این رشته با مهندسی معماری با کد شغلی 2131 که مشابه با رشته ی مهندسی عمران است، تفاوت دارد و شرح وظایف آنها کاملا متفاوت است. البته این پیششرط ارتباط مستقیمی با رشته تحصیلی مورد نظر دارد. به تازگی از بخش مهاجرت سفارت کانادا در دمشق با بعضی از کارفرمایانی که سابقه کار برای متقاضی اعلام کرده اند، تماس گرفته شده و در خصوص صحت نامه ارسالی و سوابق متقاضی سوال شده است و در پی آن فکسی برای آنان ارسال شده که کارفرما باید آنرا امضا کرده و بازگرداند.

مهاجرت به کانادا خود اشتغالی فدرال رسمیترین شیوه آموزشی در مقاطع عالیه تحصیل در دانشگاه است؛ بیشتر دانشگاه های کانادا دولتی هستند و بودجه آنها از سوی دولتهای محلی، استانی و حتی درباره ی مهاجرت به کانادا فدرال تامین میشود. بر اساس قرار داد های میان استان های کانادا و دولت فدرال این کشور تک تک استان ها قادر اند به صورت یک برنامه انتخابی اقدام به جذب مهاجر و نیروی کار کنند. توجه داشته باشید که هر کدام از عنوان های شغلی زیر در بر گیرنده بسیاری از مشاغل بوده. بر اساس هفتهنامه و سایت آماری THE، نام حداقل 27 مورد از دانشگاه های کانادا در لیست بهترین دانشگاههای جهان بهچشم میخورند. لیست این مدارک بسته به رشته و موسسه آموزشی متفاوت است؛ اما به طور کلی مواردی از قبیل اسکن اصل و ترجمه مدارک شناسایی و هویتی، ریز نمرات و آخرین مدرک تحصیلی، و سوابق تحصیلی و شغلی مورد توجه دانشگاهها و کالجها قرار میگیرد.

مهاجرت به کانادا چقدر هزینه دارد
از نظر مسئول پذیرش تحصیلی و حتی افیسر ویزای تحصیلی، معدل آخرین مدرک تحصیلی از جمله نکات مهم برای تحصیل در کانادا برشمرده میشود. دریافت پذیرش از بهترین دانشگاه های کانادا نیز شرایط خاص خود را دارد؛ معدل آخرین مدرک تحصیلی، تسلط به زبان انگلیسی و شرایط سنی از جمله موارد مهم برای دریافت پذیرش تحصیلی از این دانشگاههاست؛ شایان ذکر است که این نکات در مورد دریافت ویزای تحصیلی نیز اهمیت بسیاری دارد. افزون بر این، مدارک مربوط به پیشینه تحصیلی و شغلی، وقفه تحصیلی و نمره زبان مدرج در مدرک زبان بینالمللی از جمله مهمترین نکات برای دریافت ویزای تحصیلی هستند. گواهی تمکن مالی مدرکیست که باید از بانک تهیه شود؛ این گواهی نشان میدهد که دانشجو یا حامیِ مالی او میتواند از پس هزینههای زندگی و تحصیل در کانادا بر بیاید. نتایج آزمون زبان متقاضی که نشان دهندهی مهارت مورد نیاز در زبان های فرانسوی یا انگلیسی وی باشد بر اساس مدارک آیلتس جنرال و یا مدرک TEF می باشد که باید متقاضی در پروفایل اکسپرس اینتری خود وارد کند.

مهاجرت به کانادا گروه تلگرام
اما بهطور کلی تحصیل در یک کشور انگلیسیزبان در قدم اول نیازمند تسط کافی به این زبان است. شهر رجینا یکی از شهرهای مهم کشور کانادا می باشد که در مرکز استان ساسکاچوان است. البته زبان تحصیل در بیشتر موسسات آموزشی استان کبک زبان فرانسویست؛ به همین دلیل جهت دریافت پذیرش تحصیلی از این موسسات و حتی ویزای تحصیلی باید به زبان فرانسوی هم تسلط داشت. پس برای عملی کردن تصمیم تحصیل در کانادا، در قدم اول باید سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی را تقویت کرد. آزمون C1 برای کسانی است که سطح زبان فرانسوی آنها در حد معمولی تر است اما آزمون C2 برای کسانی است که سطح زبان فرانسوی آنها عالی است و مهارت های کافی برای شرکت در این آزمون را دارند. البته ناگفته نماند که از سال 2019 پذیرش تحصیلی برای متقاضیانی که موفق به کسب نمره قابلتوجهی از آزمون بینالمللیِ زبان نشدهاند، بهصورت «پذیرش مشروط» صادر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.