سرکش دیجیتالی: 5 ساده علائم بر مزایای استفاده از دیجیتال اقتصاد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا

[ad_1]

آمار و ارقام نشان می دهد که اقتصاد دیجیتال در حال تبدیل شدن به بخش بزرگی از اقتصاد جهانی در سراسر جهان است. در بسیاری از کشورهای جنوب صحرای آفریقا و برخی از جنبه های اقتصاد دیجیتال در حال حاضر به حال تاثیر بسیار زیادی در زندگی روزانه مردم است. این بسیار آشکار برای پرداخت تلفن همراه است. در کشوری مثل کنیا پرداخت تلفن همراه نشان دهنده 10 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه. عوامل دیگر مانند ظهور تجهیزات در دستگاه های مقرون به صرفه در بازار و افزایش اتصال تقویت حرکت به سوی دیجیتالی شدن socioeconomics و فرهنگ است. وجود دارد بسیاری از نتایج مثبت است که این کشورها باید در تمرکز و افزایش. در اینجا پنج جمله مزایای:

1. اقتصاد دیجیتال افزایش کسب و کار, خلاقیت و کارآفرینی

ارتباط بین اقتصاد دیجیتال و خلاقیت است که تقریبا مشهود است. عمده خدمات فن آوری از این سال گذشته بر مخل ایده های. خلاقیت نیروی محرکه ای است که اجازه می دهد تا ما را به مسائل اطراف ما و به دست گرفتن فرصت ها. اکنون زمان ایده آل برای شکستن قوانین ساخت و نوآوری و فرهنگ و پیدا کردن راه اصلی برای کسب درآمد از ایده ها و در نهایت تاثیر عمیقی بر جامعه است. ایده اختراع یک صفحه نمایش لمسی پزشکی قرص به یک جوان کامرونی مهندس در حالی که او یک کارآموز در یک بیمارستان عمومی. در دوران کارآموزی او تصمیم گرفت برای رسیدگی به این مسئله مهم عدم جراحان قلب با ساخت یک دستگاه است که می تواند انجام معاینات پزشکی در مکان های از راه دور و انتقال نتایج به پزشکان برای تفسیر و تشخیص است. بودن و رقابتی در این عصر دیجیتال شما نیاز به اختراع جدید مدل های کسب و کار و روش در رابطه با مشتریان و دسترسی به بازار. خبر خوب این است که مردم را می توان الهام گرفته از بسیاری از نمونه های موفق در این جهان کنونی.

2. اقتصاد دیجیتال تاثیر مستقیم بر اشتغال

وجود دارد بسیاری از بالقوه مشاغل وابسته به فناوری اطلاعات و ارتباطات زمینه هایی مانند کامپیوتر و محصولات الکترونیکی, نرم افزار, چاپ و نشر, مخابرات یا آن. نیز وجود دارد که تقاضا برای متخصصان در اکوسیستم جهانی: نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان دانشمندان داده ها و شبکه های اجتماعی متخصصان است. البته کارگران ماهر مورد نیاز در سراسر جهان و این ارائه می دهد این امکان را به هر کسی که به فاستر/خود را حرفه ای به صورت محلی و یا در سطح جهانی در هر زمان حتی از راحتی از خانه خود را. خود اشتغالی و کارآفرینان می توانند با استفاده از فرصت های متعدد در دسترس برای شروع کسب و کار خود را. اما این مهم است به ذکر است که مردم باید با هم کار می کنند, به اشتراک گذاری, ایده های جدید خود را ارزیابی کنند و پروژه های توسعه هم افزایی. آن را نیز می تواند مربوط به هر دو کارفرمایان و کارکنان را به تفکر عمیق در تغییر در عادات کار با Uberization’ از بازار کار است.

3. اقتصاد دیجیتال باز می شود تا آفریقا به عنوان جهانی بازار بالقوه

بر خلاف آنچه برخی به دروغ فکر می کنم و آفریقا است نه یک کشور. اما یکی از چشم انداز امیدوار کننده از اقتصاد دیجیتال به خصوص برای سرمایه گذاران است که این امکان را به نگاه در بازار آفریقا به عنوان یک کل و یا حداقل به عنوان بلوک های بالقوه و مشتریان با خرید مشابه قدرت و/یا سبک زندگی. امروزه بسیاری از مدیران و توسعه کسب و کار در حال هدف قرار دادن بیشتر و بیشتر رشد آفریقایی شهری مصرف کنندگان به عنوان آنها را تبدیل به تقاضا بوستر. آفریقا در گروه اینترنتی (راه اندازی دهکده در نیجریه در سال 2012) در حال حاضر عامل های تجارت الکترونیکی و شرکت در 26 کشور در سراسر آفریقا و به تازگی سرمایه گذاری های اضافی جمعا به مبلغ 245 میلیون ها نفر برای حمایت مداوم خود را رشد. امروز کارآفرینان باید نوازندگان آفریقایی’ طرز فکر به عنوان بسیاری شده است فکر کردن در مورد هنر خود را مانند چیزی به قدردانی در بسیاری از کشورهای آفریقایی. و همین دلیل است که آنها لیست شهرستانها که آنها فکر می کنم آنها موفق خواهد بود با مهارت خود را: دوالا آبیجان یا نایروبی و حتی شهرهای دیگر خارج از این قاره است.

4. اقتصاد دیجیتال باعث اثرات مثبت اجتماعی

برای برخی از افراد خارج از سیستم مالی دستگاه های تلفن همراه شده اند و یک کانال برای دسترسی به برخی از خدمات مالی. شده اولین گام در اتصال آنها را با بقیه جامعه است. امروزه با موبایل پول هر کس می تواند خرید بلیط هواپیما (و یا قطار و یا اتوبوس) از یک تلفن همراه بدون یک حساب بانکی است که نیاز به اثبات رسمی کار مثلا. هنوز هم وجود دارد راه هایی برای کشف تراز میکرو اعتباری با پول موبایل در راه مطلوب است که می تواند آدرس های پویا جمعیت های بدون استفاده و ایده آل پروژه های که در آن به سرمایه گذاری. در راه همان, زمینه های مانند m-بهداشت و m-آموزش و پرورش فقط شروع به کاوش.

با اقتصاد دیجیتال زنجیره تولید یک میانبر و همکاری است یک مسیر برای دستاوردهای بزرگ. این واقعیت است که اطلاعات فورا در دسترس است برای همه کاهش نابرابری میان شهروندان است. هر کس می تواند ماهر و خود را به سرنوشت خود را در دست بدون لزوما که وابسته به یک شبکه قدرتمند. با رشد بالقوه ناشی از آن الگوها و اگر ذینفعان مختلف پیاده سازی شیوه های خوب توسعه پایدار است که در حالت عادی خروجی از آن اثرات مثبت.

5. اقتصاد دیجیتال تقویت توسعه پایدار

آن را در واقع کمتر نیاز انبارها کمتر اشیاء و گاهی اوقات بدون نیاز به سهام; “dematerialization” مثبت است برای محیط زیست است. به عنوان مثال اگر مردم خرید خودرو کمتر است زیرا آنها به اشتراک گذاشتن با افراد دیگر از طریق یک پلت فرم های دیجیتال این به طور موثر می تواند کمک به کاهش ترافیک در شهرها و بیش تعادل زیست محیطی.

در کنار اجتماعی و اقتصادی ابعاد فرهنگ است که به دست آوردن قاطع در امروز dematerialized جهان اعلام کرد گزارش اخیر یونسکو است. این بار به تولید محلی محتوای مربوطه مورد استفاده قرار گیرد با افزایش تقاضا در کتاب موسیقی و یا فیلم. کیفیت ابزار های متعدد اجازه می دهد جدی هنرمندان برای ایجاد و ارائه کار خود را به جهان است. و آن را حتی ساده تر برای دسترسی به منابع مالی از طریق crowdfunding و دیجیتال دیگر تسهیلات مالی.

اقتصاد دیجیتال در حال ظهور در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به عنوان یک کاتالیست قدرتمند برای رشد و توسعه است. اما مردم باید یاد بگیرند که با هم کار کنند و باز به جهان است. وجود دارد یک ضرورت است به ایده های خلاق و پیدا کردن مخل راه به چیزهایی اتفاق می افتد. فرصت ها در همه جا برای تحقق نیازهای شخصی و کمک به دیگران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.