سایت موتور جستجو دوستانه – آماده سازی یک با 5 روش

[ad_1]

هر کسی که دارای یک کسب و کار اینترنتی نیاز به ایجاد یک کلاس اول سایت. این ساده است برای انجام و در این مقاله ما رعایت 5 روش برای ساخت سایت موتور جستجو دوستانه.

“بهینه سازی موتور جستجو” یک اصطلاح است که شما می خواهید برای تبدیل شدن به بسیار آشنا است. وب سایت شما خواهد شد به طور مداوم بهینه سازی شده توسط موتورهای جستجو را بر اساس آنچه شما را با سایت خود ، هنگامی که شما ایجاد وب سایت خود را, شما می خواهید به توجه به چیزهایی مانند عبارات کلیدی طراحی و چیدمان.

در اینجا چند ایده برای بهینه سازی وب سایت خود را به طوری که کسب و کار شما و موتورهای جستجو را به هر دو بهره مند شوند.

1. اولین مقدار از زمان است که نام دامنه شما ثبت شده است باعث می شود تفاوت. هنگامی که نام دامنه شما می گذرد بیش از 2 سال را در سن موتورهای خواهد بود.

موتورهای جستجو مانند برای دیدن دامنه است که در اطراف برای مدتی بوده و باید در برابر آزمون زمان.

2. تو رفتگی در دیوار بازاریابی است یک اصطلاح مورد علاقه این روزها و این نظر مهم است که طراحی خود را موتور جستجو پسند وب سایت. شما می خواهید به تمرکز بر روی یک بازار تو رفتگی در دیوار با هدف بازدید کنندگان است.

3. شما نیاز به انتخاب عبارات کلیدی که همزمان با سایت شما's theme. در انجام این کار, شما رتبه بالاتر برای کسانی که کلمات کلیدی و سایت شما خواهد شد بیشتر موتور جستجو دوستانه است.

پیدا کردن آنچه که عبارت کلمه کلیدی خود را به بازدید کنندگان بالقوه در حال جستجو برای ساخت یک لیست کلمه کلیدی بر اساس این. شما نیاز به یک لیست کلمه کلیدی که شما می توانید بر روی. شما باید این کلمات کلیدی به عنوان شما همچنان به اضافه کردن صفحات به وب سایت خود را.

4. نگه داشتن بازار هدف خود را در پشت ذهن خود را هنگامی که شما در حال ایجاد وب سایت خود را. سایت شما به دنبال یک موضوع کلی و این موضوع باید سازگار از یک صفحه به صفحه.

اگر یک فرد سوئیچ از یک صفحه وب به یکی دیگر از آنها باید با این احساس که آنها در همان سایت. شما می خواهید مطمئن شوید که همه چیز مانند فونت اندازه فونت و رنگ پس زمینه هستند در طول تمام وب سایت خود را.

5. حرفه ای بازاریابان اینترنتی را ایجاد وب سایت جستجوگرها دوستانه است که خوب و محتوای منحصر به فرد. این چیزی است که موتورهای دارم. یک وب سایت است که شامل اصلی محتوای با کیفیت را به طور مداوم رتبه بالا با موتورهای جستجو.

همچنین به یاد داشته باشید که شما همیشه می توانید ایجاد محتوای منحصر به فرد با اضافه کردن لینک های وابسته خود را PPC متن لینک ها و آگهی ها.

این 5 راه است که جوانب مثبت استفاده کنید برای ساخت وب سایت جستجوگرها دوستانه. به دنبال این 5 روش ها و وب سایت خود را تولید مقدار زیادی از درآمد برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *