زندگی یک پژواک: فوق العاده, Zig Ziglar

[ad_1]

او زندگی خوبی…

من در سراسر یک نقل قول Zig Ziglar امروز که منجر به زندگی یک پژواک. این گزیده ای از ببینید شما در بالا. آن رد شد 30 ناشران مختلف قبل از آن تا کنون چاپ شده است. ناشران نیست تحت تاثیر قرار با این فروتن فروشنده. قبل از من می دانستم که کمی از تاریخ این ساخته خود انسان است. من خیلی خوش شانس با در نظر گرفتن برخی از زمان برای یادگیری بیشتر. من امیدوارم که شما احساس همان.

Zig Ziglar متولد شد…

در کوچک آلاباما شهر از سرمایه گذاری در سال 1926. این یکی آنقدر کوچک است که شما واقعا باید به دنبال پیدا کردن. چشمک زدن و شما آن را از دست رفته. این سرزمین پنبه و سویا و ذرت است. آن شناخته شده است برای یک غوزه شپشه بنای تاریخی و بادام زمینی است. علاوه بر این دیل شهرستان بادام زمینی کنگره از جهان است. آن را به عنوان خدمت به عنوان آن می شود. من از طریق سرمایه گذاری صد بار در طول سال همیشه در راه من به جای دیگری است. شما می خواهم فکر می کنم من می خواهم که دیده می شود نشانه ای گفت: “زادگاه ما معروف ترین پسر.” اما این جایی است که میتواند در زندگی خود پنج سال اول. من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم تاثیر این زمین ،

زمانی که من به عنوان خوانده شده زندگی یک پژواک امروز سرمایه گذاری از طریق ذهن من زد. ببینید شما در بالا در مورد مهربانی و تلاش برای انجام کار درست است. آن را در مورد درمان مردم راه شما می خواهم به درمان می شود. آن را در مورد امید. این مورد پیش بینی چیزهای خوب از مردم است. اگر شما می دانید از زیگ سپس شما می دانید این آهنگ تم. زیگ تا به حال یک باور قوی-سیستم است که آغاز شده در آلاباما خاک رس.

Reap what you sow

زیگ پدر کشاورز بود. این باعث می شود من فکر می کنم من یکی از بستگان که مزرعه را چند مایل دورتر از زادگاه خود. من آموخته اند که بسیار از او. او بسیار عاقلانه است. او می تواند تعمیر و ساخت هر چیزی. در واقع او می توانست هر تعداد از چیزها. او دوست داشت که خاک رس قرمز او متولد شد و تصمیم به کشاورز. من او را دیده ام پرتاب در یک دست کت و شلوار ملاقات با یک بانک در شهر, و مالی در سال آینده را محصولات زراعی با وجود یک “بسیار بد سال است.” او به من فهماند کشاورزی کار سخت است. من می دانم که کشاورزی بسیار شبیه زندگی است. “شما reap what you sow” به معنای واقعی به کشاورزان و زندگی است. رسیدگی. وصله. تماشای. در انتظار. دعا. تعمیر. مطالعه. در حال استراحت. تنظیم. تست. گریه. شادی. مشغول به کار است. مشغول به کار است. مشغول به کار است.

کمتر از 2 سال پس از شروع رکود بزرگ, Zig پدر نقل مکان خانواده به می سی سی پی. او آنها را نقل مکان کرد به طوری که او می تواند مدیریت مزرعه دیگری در بسیار بد. یک سال بعد هنگامی که او فقط 6 سال پدر خود را از ذات الریه درگذشت. دو روز بعد او خواهر کوچک درگذشت. او یکی از 12 فرزند پس از آن مطرح شده توسط یک مادر تنها در آهسته دوره نقاهت کشور است. شما می توانید تصور دردی که کمی مرد ؟ و در عین حال او انجام شده بسیار است. اگر کسی تا به حال دلیل به زندگی منفی در زندگی آن را نیز ممکن است به او.

جمعه سیاه

من می دانم که این داستان هست. پدر بزرگ من فوت کرد دقیقا 2 ماه پس از “جمعه سیاه.” در 27 او در سمت چپ یک بیوه جوان با 3 کودکان در بدترین زمان ممکن. قدیمی ترین من 5 ساله ، او و خواهر و برادر بودند و همه از هم جدا شده و مجبور به زندگی با خانواده. مادر بزرگ من بازگشت به خانه پدر و مادرش برای چندین سال. او ساخته شده و به فروش می رسد ملکه به اندازه دست pieced ترکه پتو برای $2 هر یک به زنده ماندن. (من برکت به 3 از پتو. که هر یک از آنها آثار کمال است.)

مادرم گفت: داستان بی پایان. افرادی که نمی مزرعه گرسنه بودند. مادر آموخته است که برای طبخ کامل غذا و فراموش دشوار مزرعه کار کنند در حالی که مادر او مشغول به کار در مزرعه. در 5 او می تواند کشتن تمیز قطع کردن و طبخ مرغ توسط خودش! من می دانم که چگونه این نهفته واقعیت من: من مطرح شد دو افسردگی نوزادان است. دانستن همه این زیگزاگ مثبت طبیعت توطئه من و حتی بیشتر.

من از جمله زندگی یک پژواک زیر. آن را بخوانید. تأمل در توده های بی شماری از مردان و زنان Zig Ziglar کمک کرد تا در طول سال. او در کالج افت شد که معروف ترین در جهان است فروشنده. زندگی یک پژواک بيشتر از خود “آهنگ قو.” به عنوان شما آن را بخوانید, فکر می کنم در مورد ساده خود را آغاز در بدترین مالی زمان امریکا تا به حال دیده می شود. در اینجا من غذای آماده: آیا شما یک دلیل خوب چرا شما نمی توانید به موفقیت در این سال ؟

Zig Ziglar, زندگی یک پژواک

زندگی یک پژواک. آنچه شما ارسال می آید. آنچه شما افشانده شما درو. آنچه شما به شما دریافت کنید. آنچه را که در دیگران وجود دارد در شما. بدون در نظر گرفتن که شما هستند و یا آنچه شما باید انجام دهید اگر شما به دنبال بهترین راه برای درو ترین پاداش در تمام زمینه های زندگی شما باید برای نگاه خوب در هر فرد و در هر وضعیت و اتخاذ قانون طلایی را به عنوان یک راه زندگی است.

این یک حقیقت جهانی است که شما درمان افراد دقیقا مانند شما آنها را ببینید. این هم درست است که همه شما باید انجام دهید برای پیدا کردن “خوب” یا “توانایی” در یک فرد این است که به دنبال آن است. هنگامی که شما پیدا کنید که “خوب” یا “توانایی” در فرد دیگری با شما رفتار او بهتر است و او بهتر انجام می دهد. پس از آن خوب “کسب و کار” خوب “انسانیت” به “خوب یاب.”

خوب گفت: Zig.

آیا شما تلاش برای موفقیت در یک تنبل اقتصاد ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری برخی از داستان های خود را و یا راهنمایی است که شما را با انگیزه و مثبت مانند Zig. فقط ترک یک نظر زیر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *