زمان هر جعبه مطالعه در برنامه ریزی آزمون ورودی 1400

زمان هر کادر مطالعه در برنامه ریزی آزمون ورودی متفاوت است نمونه برنامه ریزی کنکور اما یک قاعده دارد. برای دوره های عمومی بین 60 تا 90 دقیقه و برای دوره های خاص بین 80 تا 120 دقیقه در نظر بگیرید. البته این زمان تا 20 دقیقه با این فاصله متفاوت است.

بعد از هر جعبه مطالعه یک استراحت کوتاه انجام دهید ، آب بنوشید ، تمرینات کششی را برای چند دقیقه انجام دهید و دوباره مطالعه کنید.

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

بهتر است جعبه های مطالعه خود را در مدت زمان کوتاهی تعریف کنید ، زیرا با جعبه های کوچکتر ، یادگیری بهتر است. نمونه برنامه ریزی کنکور
انواع صندوق های مطالعه در طول روز و هفته برنامه آزمون ورودی 1400
تنوع دوره ها در مطالعه Concours 1400 دو ویژگی مثبت دارد:

تنوع درس فوق خستگی ذهنی را کاهش می دهد
جعبه های مطالعه متنوع روند کار را آسان تر می کند
برنامه ریزی آزمون ورودی 1400 با توجه به بودجه قلم چی
1400 برنامه ریزی آزمون ورودی مطابق بودجه بندی قلم چی
اگر در حال گذراندن آزمون قلم هستید ، باید هر جدول نمونه برنامه ریزی کنکور را همانطور که در بالا نشان داده شده است برای هر هفته آزمون تنظیم کنید.

هفته دوم را چهارشنبه و پنجشنبه خالی بگذارید. این دو روز خالی به این دلیل است که اگر در هفته اول و اوایل هفته دوم برخی از مباحث آزمون را از دست بدهیم ، زمان جبرانی خواهیم داشت.

Pdf برنامه ریزی کنکور

اگر هیچ ماده ای باقی نماند ، در تست های ترکیبی ، تست های مشابه و پیش آزمون ها کار و تمرین خواهیم کرد. این موارد نمونه برنامه ریزی کنکور در مقاله به روش و روش آزمایش امتحانات ورودی اصلی بررسی شده است.

در وب سایت مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار نیز می توانید طبق آزمون قلم چی امتحانات کتبی رایگان دریافت کنید.

انعطاف پذیری در برنامه دوره اولویت جلد آزمون ورودی 1400
همانطور که در مثال زیر مشاهده می کنید ، این برنامه قابل انعطاف است. به عنوان مثال ، اگر در فیزیک به مباحث دشوار رسیده اید و در عین حال زیست شناسی که در آن تحصیل می کنید آسان است ، می توانید جعبه های مطالعه نمونه برنامه ریزی کنکور فیزیک را افزایش دهید.

این امکان برای جبران تأخیر در آزمون و تقویت نقاط ضعف ضروری است ، ممکن است شما نیز در یک درس ضعیف تر از دیگری باشید ، بنابراین باید زمان بیشتری را برای آن درس و عدم تسلط خود اختصاص دهید.

برنامه ریزی کنکور ۴۰۰

1400 Concours بخش برنامه شخصی
چگونه موضوعات را در یک برنامه مطالعه تقسیم کنیم؟
به منظور تقسیم مباحث موجود در صندوق های برنامه ریزی مطالعاتی کنکور 1400 ، باید دو نکته مهم در نظر گرفته شود:

نکته اول) در تقسیم مباحث نمونه برنامه ریزی کنکور (تقسیم براساس مقدار محتوا)

طبقه بندی بر اساس صفحات کتاب درسی پر مخاطره است ، ممکن است صفحات ساده و سایر صفحات دشوار باشد. شما باید بر اساس مقدار محتوا تقسیم کنید.

چگونه می توانیم چیزی را که قبلاً نخوانده ایم بدانیم؟

کتاب درسی کتاب آزمون یکی از راه های تعیین ارزش مطالب است ، به عنوان مثال برای نیم صفحه در کتاب درسی ، 3 صفحه توضیح نمونه برنامه ریزی کنکور در کتاب درسی وجود دارد. بنابراین کتاب های آزمون روشی مطمئن تر برای درک ارزش مطالب است.

نحوه برخورد با تست های هر موضوع در کارگاه آزمایش بررسی شده است.

برنامه ریزی برای کنکور تجربی 98

نکته 2) در تقسیم مباحث (خودتان سخت باشید)

همیشه یک کادر مطالعه را برای این دوره کنار نمونه برنامه ریزی کنکور بگذارید و تأخیر را جبران کنید. به عنوان مثال ، در مثال ذکر شده ، ما 6 جعبه مطالعه زیست شناسی داریم ، بنابراین مطالب را به 5 قسمت تقسیم می کنیم و 1/5 مبحث را در هر جعبه مطالعه می کنیم.

اگر بتوانیم محتوا را در 5 جعبه جمع آوری کنیم ، جعبه ششم خالی خواهد بود ، که برای دوره و پیشرفت برنامه است. اگر نمی توانید نمونه برنامه ریزی کنکور در 5 جعبه جمع آوری کنید ، هنوز یک جعبه برای جبران آن دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *