رای خود را روزی جزیره

[ad_1]

بله روزی! من انجام خواهد داد که روزی! من با شنیدن کلمه “روزی” همه از زمان. روزی من می خواهم به از دست دادن وزن (من با استفاده از به می گویند که هر سال). روزی من می خواهم برای شروع کسب و کار من. روزی من می خواهم به ترک کار من, سفر, جهان, ترک سیگار بنویسید که کتاب خواندن بر روی صحنه… رویاهای من بود. من می دانم که “روزی” من استفاده می شود به زندگی می کنند در روزی جزیره است.

من که قرار بود به روزی بازی فوتبال حرفه ای. من با استعداد 5’10” 246 پوند fullback که زد 4.56 40 yard dash. در سال 1995 بود که گوشی شگفت انگیز است. من می توانم بلوک catch اجرا کنید. تهدید سه گانه در حال اجرا بازگشت. شاید شما شنیده ام از من ؟ زحمت به دنبال من هرگز بعد از مدرسه بالا است. اما روزی که من قرار بود به یک نرم افزار توپ بازیکن. متاسفانه من در زندگی در روزی جزیره است.

آیا شما زندگی می کنند وجود دارد در حال حاضر ؟ گفته می شود که این جاده به روزی منجر به این شهر از هیچ کجا. شما را تا پایان در جایی نیست که در آن شما می خواستم. روزی هرگز نشان می دهد. اگر اهداف خود را همیشه در اطراف گوشه و شما هرگز در رسیدن به مقصد خود را. دان ‘تی را در گیر کرده روزی جزیره است.

این جزیره از بهانه

روزی جزیره همچنین دارای یک نام مستعار و آن را به نام جزیره از بهانه. جاده به طور متوسط هموار است با نیت. 95 درصد از مردم با نیت آلوده با یک بیماری به نام “Excusitis”. وجود ازدواج بد است, پدر و مادر خود را دوست ندارد و آنها رفت و به اشتباه در مدرسه به آنها بیش از حد چربی, بلند, بیش از حد لاغر, به کوتاه و یا به _____ در خالی را پر کنید.

بازنده بهانه برندگان پیشرفت. این جزیره خالی از سکنه. شما دوستان و خانواده و همکاران وجود دارد. بیشتر از زمان خود را به شما بهانه. این احساس خوب و misery loves company. وجود دارد مقدار زیادی از راه های این جزیره است اما شما هرگز مبادرت به سمت اسکله بارگذاری.

اگر شما می خواهید بیشتر فروش در کسب و کار شما یک لیست بزرگتر و قوی تر و بیشتر جریان نقدی شما باید به رای خودتان را روزی جزیره است. راه خود را به بارگذاری اسکله و هیئت مدیره است که قایق رانی, قایق, قایق, کشتی, هواپیما و یا هلیکوپتر. به کسی نگو. آنها را پرتاب شما اقامت در جزیره حزب و یا سعی کنید برای نابود کردن حمل و نقل خود را.

در اینجا 4 چیزهایی که در حال حاضر به رای خودتان را روزی جزیره

1.توسعه تادیب نفس – من فقط به پایان رسید کتاب هیچ بهانهتوسط برایان تریسی. او به 21 مراحل توسعه خود-نظم و انضباط در کسب و کار شما و زندگی شخصی. مگر اینکه شما یک غنی نسبی یا فقط برنده لوتو وجود دارد هیچ کشتی در حال آمدن به شما صرفه جویی مالی. تنها راه برای فرار از این جزیره به طور متوسط است با کار و پشتکار و سعی و کوشش و روزانه سازگار عمل است. مردم به طور متوسط نفرت این کلمات.

تادیب نفس کلید موفقیت است. شما آن را می دانم اما شما می توانید آن را هر روز. خود نظم و انضباط است که توانایی به انجام آنچه شما باید انجام دهید زمانی که شما باید آن را انجام دهید که آیا شما آن را دوست دارم یا نه. این تمایل به تمرین اصول کسب و کار خود و روزمره است. شما نمی کنید حوصله و با اصول.

ورزشکاران قطار برای سال برای رسیدن به المپیک و یا آن را به جوانب مثبت. پزشکان و وکلا همچنان به رفتن به مدرسه و باید عمل خود را حرفه ای. هنرمندان را در این ساعت تمرین. شما نیاز به همان نظم و انضباط در کسب و کار شما.

2. مسیر کمترین مقاومت – افراد موفق خود را در خانه کسب و کار به دلیل آنها را همیشه در مسیر کمترین مقاومت. در آن طول می کشد زمان برای یادگیری یک استراتژی بازاریابی است. در آن طول می کشد صبر برای تست صفحات ضبط خود را منتقل و پیگیری سیستم. با عرض پوزش هیچ فشار دکمه موفقیت سیستم است که به شما وعده ثروت بدون کار. مسیر کمترین مقاومت lures های شما در اما همیشه منجر به شکست است.

بله, شما می توانید خرید ترافیک و آگهی در تمام طول روز طولانی است. اما می تواند شما را تبدیل? آیا شما مایل به یادگیری یک روش بازاریابی و باید آن را کسب و کار شما سود آور است. مردم به دنبال ساده ترین راه به جای یادگیری جستجوگرها PPC بازاریابی ایمیل یا پست الکترونیکی مستقیم. انتخاب 1-3 تکنیک های بازاریابی و استاد آنها.

3. مجمع تشخیص مصلحت نظام عامل – خواهر از راه مقاومت است عامل مجمع تشخیص مصلحت نظام. مردم به دنبال سریعترین و ساده ترین راه برای به دست آوردن چیزهایی که آنها می خواهند در حال حاضر با کمی و یا بدون نگرانی در مورد آینده عواقب رفتار خود را. هرگز به ذهن قوانین طبیعی کاشت و برداشت.

مردم به طور متوسط چه مصلحت ترین و سرگرم کننده ترین. نه آنچه که لازم است. این است که چرا شما ببینید مردم پرش کشتی تغییر تیم و یا سوئیچ شرکت ها از آنجا که آنها نمی باید انضباط به ساخت کسب و کار خود را.

4. زمان برای به دست آوردن روزی جزیره – خود تسلط کلید خاموش و خاموش ماندن روزی جزیره است. طرح فرار خود را در حال حاضر و اجازه ندهید امواج متوسط درایو شما را به ساحل. این مراحل به رای خودتان را روزی جزیره:

  • روشن در چشم انداز خود را از چه مقدار پول می خواهید مطمئن
  • متعهد بودن در بالا 20% از درآمد خود را در صنعت
  • سرمایه گذاری 3 درصد از درآمد خود را به توسعه شخصی و بازاریابی آموزش
  • متعهد به خود تسلط
  • پیشرفت نه بهانه

اقدامات ضرب و شتم نیت روزمره

اقدامات ضرب و شتم نیت روزمره است. عمل با شکست مواجه هرگز. خود نظم و انضباط نیاز به عمل روزانه و فعالیت های روزانه است, تنها راه به رای خودتان را روزی جزیره است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *