راهنمای برای کسب و کار اینترنتی – مفهوم و فرصت ها

[ad_1]

هنگامی که تصمیم گیری چه نوع از کسب و کار اینترنتی شما می خواهید برای انجام وجود دارد چند عوامل شما نیاز به در نگاه قبل از غوطه وری به ساخت وب سایت خود را.

) نوع کسب و کار

اولین چیزی که شما نیاز به در نظر بگیرید که دقیقا چه نوع از کسب و کار شما می خواهید برای ایجاد. وجود دارد به طور کلی دو نوع از کسب و کار اینترنتی وجود دارد: کامل فروشگاه آنلاین فروش یک محصول یا خدمات و یا وب سایت اطلاع رسانی کسب درآمد از کمیسیون های وابسته و تبلیغات.

من) شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن راه اندازی یک فروشگاه آنلاین اگر شما سقوط یکی از مقوله های زیر است:

– شما یک محصول است که شما در حال حاضر فروش به صورت آفلاین و می خواهید به استفاده از اینترنت برای افزایش بازار خود را.

– به شما ارائه خدمات (مانند مشاوره یا طراحی وب سایت) و می خواهید به استفاده از اینترنت به فروش خدمات خود را افزایش دهد و مشتریان خود را.

– شما لازم نیست که یک محصول یا خدمات است اما می خواهم برای شروع یک فروشگاه آنلاین با همکاری با یک محصول تولید کننده یا عمده فروش.

ii) از سوی دیگر شما ممکن است می خواهم به راه اندازی یک وب سایت اطلاع رسانی و کسب درآمد از کمیسیون های وابسته و تبلیغات. این امکان پذیر است اگر شما سقوط یکی از موارد زیر باشد:

– شما می خواهید برای ایجاد یک وب سایت در مورد چیزی است که شما واقعا دوست دارم و یا علاقه مند هستند.

– شما می خواهید برای ترویج برنامه های وابسته و یا محصول است که شما دوست دارید و می خواهید به جهان در مورد.

– شما می خواهید به ارائه اطلاعات و یا کامپایل مشاوره از منابع مختلف در مورد چیزی است که شما خوب هستند.

ب) بهره

یکی دیگر از عوامل مهم است که منافع خود را در موضوع یا صنعت است که در آن شما می خواهید برای انجام کسب و کار اینترنتی. بهتر است برای شروع یک کسب و کار اینترنتی مربوط به یک صنعت سودآور مانند قمار آنلاین, اما شما هیچ علاقه ای به آنچه در قمار و بدتر اگر شما مسائل اخلاقی با در حال اجرا از قمار.

من فقط می خواهم شما را به آگاهی از برخی از مشکلات شما ممکن است روبرو می شوند اگر شما درگیر در چیزی است که شما بسیار علاقه مند:

– اگر شما خیلی علاقه به یک موضوع و یا صنعت را نشان می دهد در محتوا و کیفیت وب سایت خود را. در آن طول می کشد کسی که با علاقه قابل توجهی به انجام تحقیقات خوبی در این موضوع و برای ایجاد یک وب سایت کامل مربوطه و اطلاعات شخصی و محتوا.

– بدون ادامه داد: علاقه شما به آرامی شروع به پیدا کردن بهانه برای کار بر روی وب سایت خود را. اینترنت و کسب و کار پیوسته است عشق وعاشقی. آن نیاز به به روز رسانی ثابت و اینترنت تلاش های بازاریابی برای لذت بردن از موفقیت خوبی است. اگر شما علاقه از دست رفته و شروع به چشم پوشی از کسب و کار سود خود را نیز شروع به کاهش است.

در کسب و کار اینترنتی (مانند هر کسب و کار دیگر) نیاز به تلاش واقعی و علاقه به منظور موفق شدن. و آن مادام العمر است عشق وعاشقی نیست موضع یک شب!

ج) فرصت درآمد

اما بهره همه چیز نیست. درآمد بالقوه بیش از حد مهم است. پس از همه, آن را بدون استفاده از کارگر بیش از چیزی است که شما عشق بدون سود برای نشان دادن آن. اما نکته خوب این است که کسب و کار اینترنتی بسیار ارزان برای شروع که آن را بسیار به سود!

i) اگر شما می خواهید به راه اندازی یک فروشگاه آنلاین لازم نیست فقط نگاه کنید که چگونه بزرگ این بازار است. شما همچنین باید نگاه کنید چقدر رقابت شما در صنعت خود را انتخاب. برای مثال یک کتاب فروشی آنلاین را به یک بازار بزرگ (تقریبا هر کس بار خوانده شده) اما وجود دارد مقدار زیادی از رقبا وجود دارد مانند Amazon.com با یک کیف پول بزرگتر و بیشتر تاسیس شده است. در این موارد شما باید به در نظر گرفتن تخصیص بودجه بیشتری برای تبلیغات و جذب مشتریان.

از سوی دیگر اگر شما می خواهید برای شروع یک فروشگاه آنلاین فروش دوربین های ضد آب برای غواصی بازار ممکن است همه که بزرگ (احتمالا فقط علاقه مندان به غواصی) اما از آنجا که چند رقبای آن خواهد شد آسان تر برای فروشگاه خود را به ایستادگی کردن. به عنوان آنها می گویند: “این ممکن است یک پای, اما شما سهم عمده ای از آن”.

دوم) اگر شما می خواهید برای ایجاد یک وب سایت اطلاع رسانی, شما باید برای حفظ رقابت خود را در ذهن به عنوان به خوبی. علاوه بر این, شما نیاز به مطمئن شوید که شما انتخاب موضوع کافی درآمد بالقوه از جمله برنامه های بازاریابی و تبلیغات.

این برنامه های بازاریابی و تبلیغات باید مربوط به وب سایت خود را. برای مثال یک برنامه ریزی مراسم عروسی سایت می توانید ترویج برنامه های وابسته و مرتبط با عکاسی و مدیریت رویداد اما نباید ترویج یک سرویس اسکورت! علاوه بر این هر وب سایت می توانید به کسب درآمد برخی از پول اضافی با قرار دادن تبلیغات (نه بیش از حد بسیاری از) در صفحات وب. یک آگهی خوب سرویس برنامه حستبلیغ گوگل.

د) تعهد

آخرین عامل من می خواهم به لمس است که تعهد به کسب و کار اینترنتی. وجود دارد دو نوع از تعهد شما باید آگاه باشند از: پول و زمان.

را از طبیعت کسب و کار اینترنتی نیاز به پول بسیار کمی برای شروع است. اما سود نمی آیند بلافاصله. وب سایت زمان گاهی اوقات به اندازه 6 ماه شروع به رتبه بندی در موتورهای جستجو و ترافیک. بنابراین شما باید برای برنامه ریزی برای این که زمان زیادی از زیان عملیاتی (از جمله هزینه های میزبانی وب خود را). اگر شما در یک صنعت بسیار رقابتی شما نیز باید به عامل های ماهانه خود را به بودجه تبلیغاتی.

مهم ترین تعهد شما را به وقت خود را. به عنوان آنها می گویند: “اگر شما درمان آن را مانند یک کسب و کار, از آن خواهد شد به شما پرداخت خواهم یک کسب و کار; اگر شما درمان آن را مانند یک سرگرمی از آن خواهد شد به شما پرداخت خواهم یک سرگرمی است.”

شما نیاز به می دانم که چقدر زمان شما می توانید اختصاص به کسب و کار. ساده وب سایت اطلاع رسانی می تواند راه اندازی به تدریج در فقط یک ساعت در روز. اما راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نیاز به تقریبا تمام وقت تلاش در آغاز راه است. هنگامی که فروشگاه شما انجام شده است و سپس زمان خود را تعهد رها خواهد شد.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که چه نوع از کسب و کار اینترنتی به شما علاقه مند هستند و چه مقدار از منابع را در آن قرار دهید سپس شما می توانید نگاه در گام دوم تحقیق طراحی و محتوای وب سایت خود را. شما می توانید از تمام Step-By-Step Guide با مراجعه به سایت زیر دانلود کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *