راهنمایی جستجوگرها برای بهینه سازی محتوای وب سایت خود را

[ad_1]

شما نیاز به وضوح تعریف شده مجموعه ای از راهنمایی جستجوگرها بهینه سازی وب سایت خود را با. شما نیاز به برخی از دستورالعمل های کسی که می داند آنچه در آن طول می کشد برای شما وجود دارد. شما نیاز به ما و آنچه ما در مورد به شما بگویم به زندگی واقعی مردم می خواهم به شما می آیند و ببینید چه چیزی شما را به آنها را ارائه دهد.

راهنمایی جستجوگرها ایجاد یک موتور جستجو دوستانه سایت

شما نیاز به اطلاع بازدید کنندگان خود را اولین و مهمترین. آنها یک دلیل برای آمدن به سایت خود یک دلیل برای ماندن در سایت شما و یک دلیل برای بازگشت. شروع خوبی شکل گرفته و به خوبی آگاه محتوای کلیدی در اینجا است. سپس مطمئن شوید که برای به روز رسانی آن را در فواصل منظم. شما هم می توانید با جایگزین کردن محتوای با مطالب تازه فقط بازنویسی با برخی از جدید خیلی چیزهای اطلاعات و یا شما می توانید اضافه کردن صفحات جدید. ارائه محتوای با کیفیت بالا باعث می شود موتورهای جستجو به اولویت خود را و مردم را دلیلی برای آمدن به شما برای نیازهای خود. فکر می کنم در مورد کلمات مورد نظر کاربران را با استفاده از خود را برای پیدا کردن اطلاعات و یا محصولات. با استفاده از این به عنوان پایگاه های خود را برای اطلاعات.

مطمئن شوید که دیگر محترم و مشروع وب سایت لینک به سایت شما. برخی از ویژگی های درخواست. این است که به نام صلیب در ارتباط است. پیوند متقابل است چگونه خزنده وب پیدا کردن وب سایت شما. بیشتر وب سایت های معتبر به شما لینک و این لینک برای شما بهتر است. سعی کنید برای وب سایت ها شده اند که در اینترنت برای چند سال و آنهایی که به نظر می رسد به رتبه بسیار و باید به خوبی آگاه محتوا و محبوب ترین محصولات. مطلقا نمی درگیر شدن با هر گونه لینک های کشاورزی و یا لینک های شرکت های که شما را به خرید یا رایگان هستند که این یکی از راه های مطمئن به اینترنت بازاریابی جهنم!

آشنایی با صفحه رتبه بندی. گوگل's برنامه با استفاده از رتبه صفحه و پیوند متقابل همراه با یک الگوریتم است که به نظر می رسد در محتوای خود را به منظور شاخص آن را به درستی. این مهم است برای نگه داشتن مهم نتایج جستجو مربوط به زندگی عمومی است. رتبه صفحه و دیگر برنامه های مورد استفاده توسط سایر موتورهای جستجو با استفاده از یک برنامه ارزیابی برای آزمایش و توسعه احساس از وب سایت خود را با اهمیت است. اینها مانند “رای” آن را ارزیابی طبیعی هر دو لینک به وب سایت خود و در هر صفحه از وب سایت خود را در مقایسه با چگونه آنها استفاده می شود و چگونه آنها به شدت تکیه بر محتوای صفحه خود را. غیر طبیعی لینک یا لینک های که هیچ ربط به محتوا مانند کاهش از خود “رای” حساب. نگاه کنید به “مدیر طرح” و “راه درب صفحات” برای جزئیات بیشتر در مورد غیر طبیعی لینک کلیک کنید.

سایت خود را به راحتی در دسترس است. را به آدرس خود را کوتاه و به نقطه. مردم برنده't رفتن به آن را اگر آنها نمی تواند به یاد داشته باشید آن است. ساخت سایت خود را در یک سطح صاف ، را صفحه اصلی بیش از سه لینک به دور از هر صفحه دیگر. هر صفحه نیاز به توان با حداقل یکی دیگر استاتیک ثابت لینک از جایی دیگری است. استفاده از یک مرورگر متن برای بررسی سایت خود را برای مرورگر قابل خواندن محتوای. مطمئن شوید که شامل صفحات پویا و یا صفحات تکراری در robots.txt فایل به طوری که وب سایت شما نیست لگد به دلیل “تکراری” مطالب.

مطمئن شوید که وب سایت شما است که عمدتا ساخته شده از متن و گرافیک. اگر چه نسخه های جدیدتر از موتورهای جستجو آغاز می شود که شامل گرافیک های اچ تی ام ال و جاوا به عنوان بخشی از این مطالب جستجو. آنها هنوز هم واقعا به شدت قابل مشاهده متن که واقعی خود را در مخاطب زنده می توانید به عنوان بخشی از خود را نمایه سازی سیستم. بیشتر زمان شما صرف در متن واقعی محتوا بهتر است. این بهتر است برای موتورهای جستجو و بازدید کنندگان و در نهایت شما.

راهنمایی جستجوگرها برای جلوگیری از برای نتایج بهتر

نه پنهان سازی صفحات خود را. ما چه معنی است ؟ به سادگی شامل نمی شود هر گونه محتوا است که بازدید کنندگان خود را's نمی بینم. اگر تنها خزنده موتور جستجو می توانید آن را ببینید و سپس آن را فکر می کنم شما در حال فریبنده و قرار دادن وب سایت شما بر روی “جایگزین شاخص” این نیز می دانیم که گوگل جهنم. آن می تواند شما را ماه ها یا سالها به کشف کردن آنچه شما باید انجام اشتباه در سایت خود به باد اینجا و پس از آن بسیاری از نامه ها و تغییرات بعد از آن به عقب بر گردیم در اصلی موتور جستجو. فقط از اولی!

نمی خرید هر گونه خدمات جستجوگرها است که با حمایت گوگل یا دیگر موتورهای جستجو. برخی از شرکت ها ادعا می کند که تنها کشتن وب سایت خود را. مشروع آنهایی که می تواند شگفتی انجام دهد بنابراین با دقت انتخاب کنید. اگر وب سایت خود را در بر داشت به متصل به یک فریبنده شرکت شما شرط می بندم و انفصال دائم از اینترنت و باید برای شروع بیش از همه جایی دیگری است. پس don't درگیر شدن با لینک های کشاورزی و یا سایر جستجوگرها طرح. اگر آن را نه تایید و بالا رتبه بندی موتور جستجو این است که ارزش خود را در حالی که!

موفقیت با راهنمایی جستجوگرها برای وب سایت شما

هنگامی که آن است که همه گفته و انجام داده باید انجام شود از گفته شده است. مطمئن باشید که به دنبال تمام نکات بالا و خواندن بیش از “دستورالعمل” ارائه شده توسط سه موتور های جستجو. با دانش شما سود از این مقاله و با پیروی از این دستورالعمل به نامه شما می توانید اطمینان حاصل شود که وب سایت خود را نه تنها را در ترافیک و تکرار کسب و کار به آن نیاز دارد به شما مطمئن شوید که آن باقی می ماند نمایه شده در اینترنت را برای مدت زمان طولانی. کسب و کار خود را می کند't فقط تکیه بر بودن در نقطه بالا در موتورهای جستجو را نیز متکی بر شما و نگه داشتن آن وجود دارد که از طریق مشروع به معنی این به معنی کار سخت خود را در بخشی اما آن است که همه به ارزش آن!

[ad_2]

Source by Tony David Smith

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *