دیوید وود نقد و بررسی – او معامله واقعی است ؟

[ad_1]

که توسط David چوب ؟

من تا به حال فرصتی برای شنیدن دیوید صحبت می کنند در یک شبکه بازاریابی رویداد در ایندیاناپولیس در ژانویه 2010. او یکی از سخنرانان برجسته در آن جلسه. در آن زمان من و او هر دو بازاریابان برای چند سطح بازاریابی شرکت به نام iLearningGlobal. دیوید موفق ترین بازاریاب اینترنتی در این شرکت و او نیز تا به حال یکی از سریعترین رشد تیم در ILG.

David چوب برای اولین بار بود موفق بازاریاب شبکه ای که من شنیده ام صحبت در مورد مفهوم جاذبه های بازاریابی. او به من منفجر دور با تکنیک های بازاریابی و نسل آنلاین سرب استراتژی! شنیدن دیوید صحبت می کنند که در آن رویداد بازی تعویض شد در زندگی حرفه ای من به عنوان یک خانه بر اساس کسب و کار مالک. او یک مرد که قطعا ساخت یک تفاوت در زندگی صفحه اصلی مبتنی بر صاحبان کسب و کار در سراسر جهان.

چه شرکت دیوید با در حال حاضر ؟

در 17 مارس 2010 iLearningGlobal خود را لغو بازاریابی شبکه ای برنامه کامپیوتر و دیوید و من به عنوان به خوبی به عنوان هزاران نفر از دیگر بازاریابان در سراسر جهان مجبور شدند از کسب و کار. دیوید در حال حاضر از بین رفته و تبدیل به یک ستاره در حال افزایش در یک شرکت به نام Numis شبکه. دیوید فوق العاده است رهبر Upline مربی و بازاریابی جاذبه مربی! زمانی که iLearningGlobal بسته ما را بیشتر از دیوید تیم به دنبال او به شبکه Numis. او اثبات زندگی است که مردم نمی پیوستن به شرکت های آنها پیوستن به رهبران که می تواند کمک به آنها برای رسیدن به چیزهایی که آنها هرگز انجام رساندن خود به خود!

چه می تواند شما را از یاد David چوب ؟

دیوید یک مقاله بازاریابی استاد! در عرض دو ماه از شروع کار خود را به عنوان یک بازاریاب اینترنتی او قادر به درایو بیش از 30 ، 000 منحصر به فرد بازدید کنندگان به وب سایت خود را در دو ماه اول! من می دانم که کسانی که دیوانه اعداد و آنها سخت به این باور, اما من دیده ام ، دیوید برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده خود را در استراتژی بازاریابی مقاله به صورت رایگان و با انتخاب گروه شبکه در ماه سپتامبر سال 2009 در یک دعوت نامه تنها وبینار. در این وبینار او رفت و گام به گام را از طریق تمام استراتژی. او حتی به ما نشان داد ترافیک گزارش های خود را از حساب پاسخگوی خودکار به عقب خود را ادعا می کند.

شما باید در نظر بگیرید کار کردن با دیوید چوب ؟

اگر شما به دنبال برای پیوستن دیوید تیم یا Numis شبکه, سپس شما در حال ساخت یک کسب و کار خوب تصمیم گیری است. او یک مرد از یکپارچگی و او را یکی از بهترین رهبران در صنعت بازاریابی شبکه ای امروز. Numis شبکه یک شرکت MLM است که مبادرت به فروش طلا و نقره وابسته به سکه شناسی سکه ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.