دو طرف از بازاریابی وابسته سکه

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام از بسیاری از انجمن گفتگوی تجارت بازاریابی اینترنتی است که بازاریابی وابسته است پر سود ترین و بهترین مدل کسب و کار آنلاین ، چرا که بر خلاف سنتی و حتی دیگر بازاریابی اینترنتی مدل شما نمی نیاز به هر گونه موجودی و بهترین از همه شما می توانید در هر کجا و در هر زمان شما می خواهید در حالی که هنوز کسب درآمد نامحدود در همان زمان. به عبارت دیگر شما را وادار به نوشتن خود را چک بدون اینکه پاسخگو به رئیس خود و همکاران;

در حال حاضر آنچه که آنها هرگز به شما گفته است که مانند هر چیز دیگری وجود دارد که راه درست و غلط را به انجام بازاریابی وابسته. اگر شما آن را به راه راست که مطمئنا شما را وادار به لذت بردن از تمام پاداش به عنوان ذکر شده در بالا. اما اگر شما آن را به راه اشتباه شما قطعا به پایان رسید تا فقیر و حتی بدتر از آنچه شما به عنوان یک کارمند. که اگر کمبود پول و قادر به حمایت از خود و خانواده و پرداخت صورتحساب خود را تبدیل به موضوع اصلی.

قبل از من رفتن و توضیح بیشتر اجازه دهید من به شما بگویم چه سهامداران بازاریابی است برای برخی از شما که به این اینترنت, بازاریابی, بازی و نمی دانم هر چیزی در مورد ترویج چیز در همه.

بازاریابی وابسته است که ترویج محصولات افراد دیگر و خدمات در بورس یک سهم از کمیسیون هزینه. آن است که بسیار بیشتر مانند فروش و بازاریابی تلفنی آفلاین در آن شما می توانید پرداخت برای معرفی چشم انداز محصولات و خدمات شما کمک رئیس خود را به ترویج. می توان آن را محصولات دیجیتال مانند کتاب های الکترونیکی, آموزش تصویری, نرم افزار و حتی وب سایت و تم وردپرس. آن را نیز می تواند محصولات فیزیکی مردم مثل من و شما خرید از مغازه ها و مراکز روزمره است. آن را نیز می تواند CPA ارائه می دهد که در آن شما پرداخت فقط برای معرفی مردم به را امتحان کنید رایگان مدت زمان محدود محاکمات به عنوان آگهی برای این شرکت است.

اولا با توجه به ثروت از محتوا وجود دارد که می تواند درست یا غلط آن است که بسیار آسان برای گرفتار کردن اطلاعات بیش از حد. برای کسی که کاملا جدید به این که می تواند یک مشکل عمده حتی با یک گام به گام برنامه عمل. چرا که هر روز آنها را مجبور تجارت ایمیل آنها را در مزایای بسیاری از دوره های مختلف و منابع است که آنها ممکن است نیاز به. بنابراین به جای بازاریابی آنچه که باید در طاقچه خاص خود را, آنها به پایان رسید تا خرید این محصولات و عدم انجام هر چیزی در همه.

بسیاری از مردم تصور غلط است که آنها را فقط یک بار کار و پرداخت می شود بارها و بارها. که یکی دیگر از دروغ کاشته شده توسط انجمن گفتگوی تجارت به ذهن خود. من متاسفم اگر من به جرم هر یک از شما با آنچه که من فقط گفت: اما مهم این است که من به شما بگویم وحشیانه حقیقت از زیبا نهفته است. منظورم از این کار این است که فشار یک دکمه و تمام پول آنها وعده داده شده به کسب درآمد بالقوه خواهد آمد سیل به حساب های بانکی خود را. شما همین حالا کسب درآمد با انجام این کار یک بار. شما پول به دست آورده با انجام آنچه شما قرار است به انجام هر روز تا زمانی که شما شروع به دستیابی به نتایج. که بدون گرفتن پریشان تجارت آن ایمیل امیدوار کننده شما ثروت بی حد و حصر و فریب دستیابی به آنها.

ثالثا از آنجا که شما در حال یادگیری و استفاده از آنچه شما را در یادگیری خود را بهتر است برای مشورت با کسی که در واقع راه می رفت بحث به جای دیگر از راه دور. بسیاری از بازاریابان متوجه شدم بیشتر درآمد بالقوه ایجاد و گرفتن دیگران به خود را ترویج اطلاعات محصولات به جای ترویج شخص دیگری. به همین دلیل است هنگامی که شما در لیست ایمیل خود را به عنوان مشترکین و مشتریان آنها را نگه دارید و ارسال اطلاعات شما به امید شما را به خرید بیشتر برای تکمیل درآمد خود را. یک متخصص موفق هرگز انجام این کار است. حتی اگر او می کند و آنها را به محصولات و خدمات است که می تواند کمک به شما در انجام کارها سریع تر و آسان تر به جای فقط بدست آوردن پول به تنهایی.

در نهایت این بستگی به طرز فکر شما. شما باید به خودتان نظم و انضباط نه تنها یادگیری اما در واقع استفاده از آنچه که شما قرار است به انجام. در مدارس ما به طور مداوم در یادگیری نه فقط با مطالعه اما با انجام تکالیف و همچنین به طوری که ما تبدیل شدن به آشنا با آنچه ما معلمان آموزش و قادر به شانس بهتری در عبور ما امتحانات. همین قاعده در مورد به بازاریابی اینترنتی که آیا شما در حال انجام در بازار و تحقیقات کلمه کلیدی نوشتن مطالب در قالب مقالات و پست های وبلاگ و رایگان گزارش اظهار نظر در وبلاگ افراد دیگر Facebook گروه ها و انجمن ها در تو رفتگی در دیوار بازاریابی و یا ترکیبی از همه.

هنگامی که شما در حال دستیابی به نتایج در ابتدا آن را بسیار آسان برای به دست آوردن کشیده شده به وب از فریب. توسط بازاریابان که علاقه مند به کسب درآمد بیشتر از شما از مراقبت از خود را به خوبی بودن و خانواده ها و دوستان که درک نمی کنم آنچه شما انجام دهد و خواسته شما را به یک کار واقعی.

توصیه من این است که بسیار ساده است. بروید و پیدا کردن کسی که در واقع موفق در آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن. فرض کنید اگر شما می خواهید به بهتر در بسکتبال و پخت و پز آیا این را حس را به یاد بگیرند که از یک مربی و آشپز که در حال حاضر در حال تاسیس در این زمینه ؟ این باعث می شود کل حس کامل.

با که گفت, در اینجا دو طرف از بازاریابی وابسته سکه پس از تجربه یو پی اس و فراز زندگی از انجام 7 سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *