دلایل اهمیت مشاوره جنسی قبل از ازدواج

پنجمیش دیگه خیلی تو دنیای مجازی (خیال پردازی)غرق شدم و فک میکنم با دنیای بیرون ارتباطم داره قطع میشه فقط میتونم تو رویاهام هرچیزی و داشته باشم حتی جنس مخالفم و با اینکه بعضی از اشناهام بهم پیشنهاد میدن میگن ما واست دختر جور میکنیم اما دیگه هیچ حسی نسبت به زن ندارم. اساسنامه این سازمان مطابق با قانون بیمه همگانی خدمات درمانی کشور مصوب 3/8/1373 و در قالب شرکت دولتی به پیشنهاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تصویب هیأت وزیران میرسد. من خودم خیلی تلاش کردم با آروم کردن خودم, این مشکلمو کمتر کنم ولی بازم اینجور فکرا از روی ترس و استرس و عادت ناخواسته میاد تو ذهنم و اصلا یجور عادت ذهنی شده واسم. دارم به این فکر میکنم که انصراف بدم و دوباره برای کنکور بخونم و به دانشگاه بهتری برسم یا دانشگاهی نزدیک شهر خودم بزنم( من نیشابورم).لطفا کمکم کنین که چیکار کنم واقعا هرروزی که میگذره این زندگی داره بدتر میشه برام. البته در ادامه, این مشکل تبدیل به یک عادت کلی خیلی بد ذهنی و یک تلقین و وسواس ناخواسته شد, جوریکه وقتی میخوام ی کاریو انجام بدم, ناخواسته این فکر به صورت ناخواسته از روی ترس و استرس و عادت به ذهنم میاد که “نکنه نتونم تمرکز کنم” و ازونجایی که این فکر تقریبا پیوسته توی ذهنمه, مشاوره ازدواج شهرری 90درصد مواقع اصلا نمیتونم تمرکز کنم و همیشه با خودم می جنگم که این فکرو نادیده بگیرم ولی همیشه توی ذهنم هستم و این قضیه واقعااا زندگیو برام زهر کرده.

مشاوره ازدواج رشت
ولی از طرف دیگه نمیدونم با این وضع دانشگاهو ادامه بدم که چی بشه.واقعا هیچ اتفاق خوبی برام نیوفتاده توی این چندماهی که دانشگاه رفتم.فقط وفقط خراب شدن روزانه زندگی و خودمو دیدم. از این رو رسیدن به سن مناسب برای ازدواج هم در زن و هم مرد و همچنین فاصله ی سنی مناسب بین آن ها می تواند نقش مثبتی را در ازدواحشان داشته باشد . با توجه به اینکه تو این مدت در مورد مرگ ترس حسرت ها گفته دید خوبی نسبت بهشون ندارم.حرفایی میزنه به دلم نمیشینه.حرف خوبم زدن نمیگم ایشون کلا حرفایی خوبی نزدن.روز اول نگفتن که گوششون جراحی کردن شنوایی یه گوشش 75 درصد هست برا این حرفشون هم چون پرسیده بودم نگفتن همون روز اول ناراحت شدم. از اون وقت تا حالا من کمو بیش باهاش درگیر بودم و و هستم. مک یک خانم ۳۶ سالهام ۱۴ سال زندگی مشترک دارم با فراز و نشیبهای زیادی رو در رو شدم در خانه پدریم محبتی ندیدم هر کسی هر کاری میکرد من و مقصر میدانستم آدم نبودم که بخوام حاضر جواب باشم از هزار تا یک بار از حقم طرفداری میکردن همه بهم میگفتند پرو شدم جز پناه بردن ب در گاه الهی از همون بچگی تا حالا ب جای نداشتم تا اینکه عاشق شدم و با هر مشقتی بود باهش ازدواج کردم در دوره نامزدی متوجه شدم شوهرم دلش پیش من نیست ولی چون از سمت خانوادهام محبت ندیدم و خودم…

ولی از وقتی پامو گذاشتم توی اون دانشگاه لعنتی کم کم افت درسی و به همین ترتیب توی همه ابعاد زندگیم افت کردم. اول ازهمه اینکه حدود 6 یا 7 ساله که خودارضایی دارم و اونم نه کم بلکه زیاد حتی این اواخر به روزی 5 یا 6 هم میرسید دوم اینکه افسردگی حاد گرفتم البته اینکه چطور تشخیص دادم .آزمون انلاین شرکت کردم اونم نه تو یه سایت بلکه تو 3 تا سایت مختلف سوم از اینکه من از خانوادم متنفر شدم ازشون بدم میاد وقتی با کارایی که بامن کردم فک میکنم دیوونه میشم و میخوام انتقاممو ازشون بگیرم اینکه چرا ازشون متنفرم به خاطره اینه که (خانواده ی پولداری داریم ام از طرفی به شدت مذهبی)و تو زندگیم هرکاری خواستم بکنم نذاشتن هر چیز مسخره ای که فکرشو بکنین .سر مسایل مسخره که اصلا ربطی به دین و مذهب نداره ولی اونافکر میکنن اگه اون کارارو بکنم کار حرومی کردم . من کلی توزندگیم بعد از سن بلوغ تحقیر شدم هی از این و اون تو سری خوردم و فک میکنم که دارم کم کم میمرم من استرسی شدم .

مشاور ازدواج عالی در تهران
از یه طرف به دروس دبیرستان مسلط هستم و با مرور مطالبی که یادم رفته دوباره برمیگرده.ولی میترسم وسط راه کم بیارم چون تنهام طبیعتا. سلام من با یه مربی تو یه کلاس اشنا شدم به صورت غیرمستقیم بهم ابراز علاقه میکنه ولی مستقیم حرفشو نمیزنه فکر میکنم چون میترسه بیشتر جلو بره و واکنش من خوب نباشه و میخواد اول نظر منو بدونه .به نظرتون درسته من حرفی بزنم؟ اما اگر وسط ظهر یا آخر وقت به آزمایشگاه بروید، حتی در صورت خلوتی نیز دریافت جواب آزمایش به روز یا روزهای بعد موکول خواهد شد. البته هر فردی ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد، حتی افرادی که به نوعی تیپ شخصیتی مشابه دارند، باز هم در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند. مرکز مشاوره دانشگاه هم هست که هزینه ناچیزی دارد در هر حال بله ممکنه به دلیل فقدان ها و مسائل کودکی باشد ولی به هر حال عشق بی خبر فرد را درگیر می کند و وقتی در ذهنمان به یک فرد بها می دهیم و راجب او خیالپردازی می کنیم این عشق صد برابر بیشتر خودش را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.