در داخل شبکه بازاریابی آنلاین – کار تیمی – طلایی خود را باغ

[ad_1]

تلاش برای بالا رفتن از نردبان در بازاریابی شبکه ای آنلاین خود را? که سنگین تلاش! به جای انجام همه چیز را به تنهایی نمی خواهد شما احساس می کنید بهتر است به ارتباط با یک جامعه از بازاریابان که سهم منافع مشابه و که در آن شما احساس می کنید به عنوان یک عضو از یک خانواده ؟

من شرط می بندم شما خواهد بود!

در حال حاضر همه ما می دانیم که بهترین استراتژی در این صنعت است که جاذبه استراتژی بازاریابی و آن را بر اساس ساختمان و موقعیت خود را به عنوان یک متخصص و رهبر است که می توان از طریق ارتباط و اعتماد بین شما و چشم انداز خود را. در حال حاضر آن را یک فرآیند ساده است و می رود راه فراتر از فقط با استفاده از استراتژی های بازاریابی و تماس با لیست.

چگونه می توان کار تیمی کمک به شما در ایجاد رهبر موقعیت ؟

در حالی که با استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی, استراتژی همه ما را در ارتباط با انواع افراد و جوامع است. ما عضویت در گروه صفحه اضافه می کنیم مردم به ما لیست دوستان و پس از زمان معینی همه از ما متصل به آن جوامع و مردم است که مسابقات ما و منافع ما. آن همه در جای خود و متبلور جهت ما فعالیت های آینده.

یکی از کسانی که کار تیمی بزرگ مکان Facebook قبایل. آنها در جوامع بر اساس خالص ارزش و به اشتراک گذاری. آنها نه مکان برای تبادل فرصت های کسب و کار در مقابل قبایل بهترین مکان برای در واقع یادگیری نکات خوبی پیدا کردن اطلاعات با ارزش است که اعضا به اشتراک گذاری بدون قید و شرط.

چرا شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با دیگر اعضای محتوا ؟

هنگامی که شما تبدیل به یک عضو از جوامع از جمله شما باید به یاد داشته باشید که آن را نه تنها در یک محل که در آن شما می توانید با ارسال مطالب خود را بر روی دیوار آن دیده می شود توسط دیگر کاربران و بازدید کنندگان. قانون اساسی این است که برای به اشتراک گذاشتن با دیگر اعضای مطالب آن را بخوانید و به نظرات و عملا عمیقا درگیر در آن افراد کار می کنند. البته با انجام این که مطالب خود را به اشتراک گذاشته خواهد شد توسط اعضای دیگر و همچنین, بنابراین در واقع محتوای خود را شروع می شود که ویروسی! خود را در معرض مقدار بزرگتر تعدادی از خوانندگان از زمانی که شما به اشتراک گذاری آن را در خود. اما البته نه تنها سود این کار تیمی است.

چرا شما می خواهید به عنوان خوانده شده و ارسال نظرات به افراد دیگر محتوا ؟

به من گفت: شما می توانید پیدا کردن بسیار با ارزش پست در قبیله دیوار. کسانی که متون با فوران دانش و راهنمایی های مفید است که شما به صورت رایگان دریافت کنید و که شما می توانید به راحتی اعمال می شود در کسب و کار خود را به آن را بهبود بخشد و آن را به سطح بعدی.

با ارسال نظرات و پیشنهادات شما در حال نشان دادن نویسنده آن مطالب است که شما شده است وجود دارد که شما آن را بخوانید و به اشتراک گذاشته شده آن و نویسنده بسیار سپاسگزار خواهد بود برای که و همان را برای شما انجام!

شما متوجه است که وجود دارد نظرات از دیگر بازاریابان و همچنین, بنابراین از نظر شما خواهد شد در معرض نه تنها به نویسنده اما برای بسیاری از دیگر بازاریابان بنابراین جامعه از دایره درونی خود را گسترده تر شدن است و شما خواهد شد در جذب بیشتر بازدید کنندگان به وبلاگ شما.

نظرات مهم برای دلایل بیشتر. برای مثال تصور کنید که یک وبلاگ بدون هر گونه نظر – به نظر می رسد مثل هیچ کس تا به حال شده است وجود دارد و هر چیزی را بخوانید. و تصور کنید زمانی که شما بسیاری از نظرات در وبلاگ خود و نه فقط هر نظر – اعضای قبایل در حال تاسیس و بازاریابان مجرب و هنگامی که یک بازدید کننده جدید می آید به وبلاگ خود و نقاط کسانی که نظرات میخوای افزایش چشم خود را به شما به دست آوردن اعتماد بیشتر و او معتاد به هر گونه شک و تردید در مورد کسب و کار خود و وضعیت.

چگونه می تواند به توسعه روابط با دیگر بازاریابان به شما کمک کند ؟

ما در طول کار تیمی فعالیت در بازاریابی شبکه ای آنلاین ما صحبت و تبادل تجارب و ایده های خود با دیگر بازاریابان ما برقراری ارتباط و ایجاد رابطه ما. در زندگی افرادی هستند که وجود دارد مطابقت خواهد ایده های خود را بیش از دیگران بنابراین شما مربوط به آنها را بیشتر کنید و به مکالمات روزانه. در حال حاضر این افراد دیگر نمی خواهد تنها خود و همکاران آنها در حال حاضر دایره درونی خود را کسب و کار دوستان و همکاران خود را. شما می توانید گواهی نامه ویدئوها برای هر یک از دیگر, شما می توانید وقایع و شما می توانید پروژه های با هم – این که چگونه از نام های بزرگ این صنعت کار بر روی محصولات خود. همیشه وجود دارد همفکر افراد با مهارت های مختلف کار بر روی این پروژه تا محصول نهایی می رود کاملا حرفه ای.

این چیزی است که ما در حال حاضر. شاید ناخودآگاه اما ما ساخت تیم از آینده بازاریابی شبکه طراحان.

بنابراین اگر شما برخی از دانش و راهنمایی برای به اشتراک گذاشتن جلو بروید و آن را نشان می دهد در قبیله دیوار!

من دعوت از همه از شما برای پیوستن به شبکه من کار تیمی – سلطنتی دایره قبیله و شروع به اشتراک گذاری!

به موفقیت عظیم

Milena Milivojevic – بازاریابی اینترنتی مربی و متخصص MLM

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.