در حال توسعه “ویکی”

[ad_1]

در امروز's دنیای بازاریابی آنلاین ویکی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای سرعت و ارزان ایجاد نام تجاری و یا شرکت آگاهی است. ویکی (اصطلاح “ویکی” است که یک بازی در هاوایی بیان “ویکی ویکی” برای سریع است.) سایت کاربران را قادر به نوشتن یک بررسی و یا تفسیر در مورد یک موضوع یا محصول به سرعت و به راحتی با استفاده از یک مرورگر وب استاندارد است.

چون اضافات و تغییرات را در زمان واقعی و ایده ها و تفسیر می رفت و برگشت از طریق جامعه آنلاین تقریبا بلافاصله درست مثل یک وبلاگ ارائه یک روش قدرتمند برای رسیدن به هزاران نفر از مشتریان فعلی و آینده کارکنان و شرکای کسب و کار در نزدیکی به طور همزمان. و از آنجایی که آنها بسیار آسان برای ایجاد و تغییر, خصوصی, ویکی سایت های ارائه یک راه ارزان برای برقراری ارتباط و همکاری با کارکنان و همکاران کسب و کار در سراسر جهان. با استفاده از راهنمایی های زیر و پیشنهادات خود را هنگامی که در حال توسعه یک ویکی:

چگونه شما ایجاد یک ویکی?

ویکی بسیار آسان برای ایجاد. آنها نیاز به هیچ نرم افزار ویژه ای HTML پس زمینه و یا مهارت برنامه نویسی. کاربران به سادگی نوع اطلاعات را به یک مرورگر وب و کلیک بر روی دکمه مربوطه. که's آن است.

شما می توانید ایجاد ویکی با استفاده از انواع روش های. برای مثال شما می توانید پست خود موضوع از قبل موجود در سایت مانند Wikispace ارائه می دهد که رایگان ویکی سرویس با 2G فضا را قادر می سازد شما را به میزبان تعداد نامحدودی از کاربران و اجازه می دهد تا خوانندگان برای اضافه کردن تمام پیام ها و ویرایش آنها می خواهند. شما حتی می توانید ارسال و ویکی در سایت های مانند Amazon.com یا کاربر توسعه دانشنامه آنلاین ویکیپدیا (en.wikipedia.org). شما همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار خود را برای ایجاد یک ویکی است که شما می توانید پس از ارسال در یک ویکی میزبانی وب سایت مانند Wikicities.

چگونه شما مردم را به نگاه خود را در ویکی?

متعدد وجود دارد ویکی موتورهای جستجو از جمله یکی به نام Wikia. هنگامی که شما ثبت نام به عنوان بخشی از این جامعه شما می توانید خود را اضافه کنید ویکی به موتور جستجو است که کاربران استفاده خواهد کرد برای پیدا کردن موضوعات مورد شما و محصولات خود را.

چه اطلاعاتی باید به شما قرار دادن در یک ویکی?

یک ویکی است که مانند یک دایره المعارف مطلب که هر کاربر که بازدیدکننده داشته است صفحه را بخوانید و ویرایش کنید.

بنابراین شما باید از ارائه هر گونه اطلاعات شما فکر می کنم مردم می خواهم به دانستن در مورد شرکت خود و یا محصولات خود را. شما می تواند به توسعه یک ویکی در مورد یک محصول یا تکنولوژی. برای مثال, شما می توانید ایجاد یک گردان در اطراف فرکانس رادیویی

شناسایی (RFID) پرینتر و درخواست کاربران برای ارسال پیام ها و تفسیر در مورد ویژگی ها و محصولات آنها بهترین است. اطلاعات شما به دست آوردن شما را با ارائه اطلاعات با ارزش شما می توانید با استفاده از برای فروش و تلاش های بازاریابی.

نتیجه گیری افکار

من امیدوارم که شما لذت می برد این مقاله است که آن را کمک خواهد کرد که شما لبریز تلاش های بازاریابی خود منجر به افزایش فروش. با تشکر برای خواندن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *