خود را منفجر بازاریابی اینترنتی سود با این “مشروعیت” دادن تاکتیک

[ad_1]

بسیاری از افراد مثل من نفرت دادن.

منظورم این است که من می't آن ایستاده اند. آن را می خورد تا من زمان من صبر و انرژی خود را در راه تنها چند چیز دیگر در این جهان می تواند.

اما در همان زمان من نیز آموخته است که یک راه برای استفاده از ایمیل های ناخواسته به سود – قانونی و اخلاقی و مشروع است.

این است که در واقع یک ایده من از “پدر بازاریابی چریکی” جی کنراد لوینسون زمانی که من مصاحبه او را چند سال پیش.

و آنچه که او می گوید انجام دهید این است که اشتراک زیادی از اینترنت خبرنامه و بازاریابی, خبرنامه و در بسیاری از لیست. حتی لیست های مردم را در نظر “دادن.”

و آنچه او می گوید – با توجه به آنچه در بازار you're در – که یک نفر از هر 20 نفر از کسانی که ایمیل های ناخواسته را یک ایده خوب در آن است.

شاید جالب تیتر شما می توانید ضربه تند وشدید زدن برای محصولات خود و یا ایده ای است که توطئه شما و در نتیجه احتمالا فتنه در فهرست خود را.

و به این ترتیب با انجام بسیاری از دستکاری بیش از ایمیل های ناخواسته مانند او می شود تمام انواع ایده های جالب برای محصولات خود را, خبرنامه کتاب و تبلیغات.

آن's در واقع یک مفهوم جالب است که واقعا کار می کند. خودتان آن را امتحان کنید و ببینید.

دریافت یک آدرس ایمیل رایگان – بنابراین شما don't قرار داده و خوب خود را به آدرس ایمیل کسی's دادن لیست – و شروع به اشتراک به همه چیز.

نه فقط همه چیز خود را در بازار اما در بازارهای دیگر نیز هست.

و سپس در هر حال حاضر و پس از آن شانه که از طریق ایمیل های ناخواسته و ببینید اگر شما می توانید't انتخاب کنید یک ایده خوب است.

من فکر می کنم شما'خواهید بود شگفت زده ثروت از ایده ها و استراتژی های شما می بینید که شما می توانید به راحتی انطباق و تغییر کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.