خصوصی چهارم نقد و بررسی – خصوصی چهارم فرصت راحت گزاره?

[ad_1]

خصوصی, محله های نقد و بررسی

خصوصی, محله های قدیمی, مستقیم, فروش, شرکت, سرچشمه از کالیفرنیا است. آنها تخصص در آسایش بر اساس محصولات لوکس حمام و آبگرم لوازم جانبی. کارآفرینان Wayne Selness و جف Stroud تاسیس این شرکت در اوایل سال 2004. این ایده در مورد زمانی که پدران خود را در راه های سنتی فروش منسوجات خانگی خود را از طریق 50 خانواده متعلق به خانه مد فروشگاه های led به او بسته برای کسب و کار پس از تشکیل پرونده فصل 11 حفاظت.

پس از تحقیق فروش مستقیم صنعت دو آقایان آغاز شده جدید کتانی شرکت خصوصی چهارم. شما یا باید گزینه ای را برای خود و لوکس با کیفیت بالا و منسوجات و یا برای تبدیل شدن به یک مشاور فروش مستقیم. به عنوان یک عضو از انجمن فروش مستقیم شرکت متحده “تعهد اخلاقی” است که یکی از آن باورهای هسته.

به عنوان یک رهبر شما باید به دنبال این استراتژی های اساسی:

  • نام تجاری شما. ایجاد یک وبلاگ و یا وب سایت به طور مستقیم به مردم. این را شما نگاه حرفه ای است و یک راه خوب برای تمایز خود از اسپم. آخرین چیزی که شما می خواهید به نظر می رسد به عنوان اگر شما در یک محله های خصوصی اومدی.
  • ایجاد محتوای با ارزش. به منظور دریافت هر چیزی که شما اول باید به من بدهید. های شخصی و تجارب مفید دانش و محتوای اصلی این است که یک راه مناسب برای تولید محتوای ارزشمند و برای دیگران به نظر شما به عنوان یک رهبر.
  • ساخت یک قبیله. همین حالا ثبت نام چشم انداز خود را به خود را در محافل خصوصی باشگاه و یا فرصت کسب و کار شما بلافاصله. اول معرفی آنها را به گروه و یا قبیله. هنگامی که شما انجام داده اند که ارزش دادن به آنها و سپس آنها را به ارائه هر گونه کمک به آنها ممکن است نیاز به. قبل از اینکه شما می دانید که در آن آنها می تواند درخواست شما را در مورد کسب و کار خود و فرصت را از آنجا که شما در حال بدست گرفتن موقعیت یک رهبر است. عالی رهبر در آن است.

نتیجه گیری من آمد به پس از مصاحبه با یک دوست در کسب و کار و گرفتن احساس از جو که در اطراف محله های خصوصی در بازاریابی و فروش مستقیم انجمن ها این است که آنها یک شرکت کسب و کار فرصت. با هر یک از شرکت های موفق, مهم است که به هدف یک تو رفتگی در دیوار با مصادف تو رفتگی در دیوار محصول یا محصولات. محافل خصوصی انجام این کار را با خط خود را از راحتی محصولات هدفمند است که نسبت به متوسط به بالا-کلاس فردی که می خواهد به احساس pampered.

در سفارش به یک رهبر در محافل خصوصیو یا در هر کسب و کار شما نیاز به می دانم که چگونه برای ایجاد لیست هرگز پایان از مردم تمایل به آنچه شما باید ارائه دهد. اگر شما می تواند تبدیل به خودکفایی در این است که هر کسی می تواند با انگیزه مناسب شما می توانید موفقیت در هر تلاش شما را در. من به یاد داشته باشید زمانی که من فکر می کردم تنها راه برای علاقه مند منجر شد به پرداخت $1- $30 موسیقی پاپ. خوب حالا من صادقانه می توان گفت که بازی کودکان است نسبت به آنچه که رهبران در شرکت خود را به شما می گویم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *