خرید ردیاب مغناطیسی NG190 با شنود داخل خودرو

این ویژگی را میتوانید در محصول ردیاب ماهوارهای نیز پیدا کنید. با داشتن باتری 7800 میلیآمپر، محصول کشور آلمان، توانایی عملکرد 25 روزه دارد و در حالت آفلاین به مدت 40 روز میتواند مورداستفاده باشد. اگر اندازه ردیاب خیلی برایتان مهم است، پیشنهاد میکنیم که از صفحه محصول ردیاب شخصی کوچک نیز دیدن فرمایید.

فقط اینکه الان ردیاب کجاست، مهم نیست. از مزیت های این ردیاب نصب آسان آن است. این خاصیت نیز سبب نصب آسان ردیاب نسبت به سایر ردیاب ها شده است. با این ردیاب می توانید هر گاه سرعت بیشتر از حد مجاز باشد، آلارمی دریافت کنید. از قابلیت های ویژه این ردیاب این است اگر حالت استند بای باشد، نیمه فعال می شود.

با نسخه های متفاوت نرم افزارهای این ردیاب با همان سیستم عاملی که دارید می توانید از امکانات نرم افزار استفاده کنید. ردیاب مگنتی ردیاب پرتابل ردیاب مغناطیسی در ابعاد مخلف با نگهداری شارژ متفاوت میباشد و قابلیت جاسازی در هر قسمت از خودرو و یا هر وسیله ی نقلیه ی دیگر را دارا می باشد و شما می توانید به جای خرید ردیاب خودرو مستقیما ردیاب آهنربایی خریداری نمایید. تماس از طریق ردیاب فعال می شود و حالا می توانید تمامی صداها را بشنوید.

با این ردیاب می توانید موقعیت مکانی خودرو را توسط پیامک دریافت کنید. شما می توانید با خرید ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 دیگر استرسی بابت از دست دادن سرمایه خود نداشته باشید. این ردیاب به آسانی زیر و یا به بدنه هر خودرویی نصب شده و مکان آن را لحظه به لحظه برای کاربر میفرستد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ردیاب موتورسیکلت آهنربایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.