خدمات SEO را همسایگان خود را به شما

[ad_1]

چرا کسب و کارهای کوچک نیاز به بهینه سازی و ترجمه و بومی سازی وب سایت خود را

در شهری مانند تورنتو, مهم است که برای حفظ تمرکز محلی در تبلیغات خود را. شهر بزرگ متنوع و پر از منحصر به فرد و جالب از محله. محل شما فروش از ویژگی های خاصی را به منظور جلب در بسیاری از مشتریان به دنبال خدمات خاص و یا خرده فروشان است که نزدیک به خانه.

در نظر گرفتن فقط تعداد کمی از بسیاری از صنایع و خرده فروشان است که به طور معمول پس از طریق جستجوهای اینترنتی:

  • بهداشت و سلامتی -دندانپزشکان پزشکان خانواده و چشمه های معدنی درمانگران ماساژ
  • سالن خدمات – آرایشگری aestheticians
  • خدمات حرفه ای – وکلا و برنامه ریزان مالی و حسابداران
  • خدمات در تعمیر -, مکانیک, تهویه مطبوع, پشتیبانی کامپیوتر
  • تخصص خرده فروشان – پوشاک بوتیک, دکوراسیون خانه, خوراک شناس, مواد غذایی
  • رستوران – محلی بارها خاص انواع غذاهای

هیچ یک از این کسب و کار فروش محصولات خود را آنلاین و در عین حال همه می تواند از یک وب سایت و استراتژی بازاریابی آنلاین است که بر محل سکونت خود را. با تاکید بر این که حق با آنها در همسایگی آنها به احتمال زیاد به رسم تازه واردان به این منطقه موجود و ساکنان که قبلا از آنها آگاه است.

چگونه خدمات seo می تواند کمک به جذب مخاطبان محلی

در نظر بگیرید کسی که به دنبال یک آرایشگاه در تورنتو است. تایپ کردن “آرایشگاه تورنتو” عملکرد صدها نفر از بازدید. اما تایپ کردن “آرایشگاه یانگ eglinton” یا “آرایشگاه ریوردیل” خواهد بازگشت کمتر و به مراتب بیشتر از نتایج مرتبط.

و اگر شما فکر می کنم که مردم نمی خواهید به دنبال این نوع از تخصص های محلی و خدمات در وب سایت فکر می کنم دوباره. با توجه به 2007 webvisible مطالعه (در رابطه با neilsen/netratings) نزدیک به 80% از جستجوگران اینترنت با استفاده از وب برای پیدا کردن یک کسب و کار محلی با هدف بازدید که کسب و کار است.

در واقع 28 درصد از افراد مورد مطالعه با استفاده از موتورهای جستجو (مانند گوگل) یک بار یا بیشتر در هفته برای پیدا کردن کسب و کارهای محلی. مقایسه این تعداد تنها 14 درصد است که با استفاده از روزنامه های محلی و 12% که با استفاده از صفحات زرد آنلاین و 6% که با استفاده از دایرکتوری تلفن.

هنگامی که مصرف کنندگان پیدا کردن یک کسب و کار آنها تمایل به برنده بیش از وب سایت این شرکت. برخی از 85 درصد از مردم احساس می کردند که کیفیت یک وب سایت مهم بود برای بدست آوردن اعتماد خود را.

جستجوگرها است حیاتی برای موفقیت شما در جذب بازدید کنندگان محلی و تبدیل آنها به مشتریان پرداخت. با خدمات جستجوگرها شما می توانید خود را بهینه سازی سایت برای جستجوی محلی یعنی ترکیب کردن کلمات کلیدی که توصیف محله خود را. شما همچنین می توانید ساخت یک دعوت از وب سایت است که فراهم می کند اطلاعات مشتریان به دنبال. سایت خود را به نوبه خود آنها را به احساس می کنید که شما کسب و کار مناسب برای آنها.

خدمات Seo را ندارد به گران یا نه. آنها ذاتا مقیاس پذیر به این معنی که شما می توانید انتخاب کنید چند کلید خدمات خود را به افزایش حضور محلی بدون بیش از محدودیت های بودجه بازاریابی خود را.

اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک در تورنتو, شما احتمالا بسیار افتخار از محله شما کار می کنند. چرا استفاده از آن محله اتصال به درخواست تجدید نظر به مشتریان بالقوه که زندگی و کار در این نزدیکی هست ؟ با ترکیب مناسب از خدمات جستجوگرها شما فقط می توانید انجام دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *