جک پالت باسکول دار – آی آر بالابر

همانطور که متوجه شدید، با توجه به شرایط اقتصادی با نوسانات مختلف در جامعه ایران، مواد به کار رفته و تغییرات ریالی که دائماً به چشم می خورد، قیمت باسکول های سنگین مانند 50 تنی ذکر شده در بالا را متغیر می کند و باید دائماً قیمت روز در اختیار مشتریان قرار بگیرد. قیمت باسکول های جاده ای 50 تنی دیجیتال بستگی که با باسکول ماشین سنگین هم معروفند، به عوامل متعددی بستگی دارد و ممکن است در هر روز متفاوت با روز گذشته باشد و میزان نوسان نیز مشخص نمی باشد. خوب است بتوانیم کمی با انواع و ویژگی های هر کدام آشنا شویم تا درهنگام خرید باسکول، مناسبترین گزینه را انتخاب کنیم. کار ترازو ها از گذشته تا کننون توزین وسایل بوده است . در صنعت باسکول، الفاظ و کلمات با معنی صحیح به کار برده می شود که کاربران قدیمی و صاحب باسکول دیجیتال از آن مطلع هستند و کاربران و خریداران جدید نیاز به دانستن آن دارند. در ادامه شرح مختصری از آنها به اطلاع کلیه مصرف کنندگان صنعت باسکول های ماشین سنگین دیجیتال باسکول و ترازوی دیجیتال داده خواهد شد.

باسکول قدیمی فروشی
ماشین ارائه دهنده کلیه خدمات و تامین قطعات از جمله مکانیکی و هیدرولیک و برق و پی ال سی می باشد. در این نوع باسکول از قطعات بتنی پیش ساخته به عنوان پلتفرم استفاده می شود.این قطعات به راحتی در محل مورد نظر نصب می شوند و دریچه هایی برای دسترسی و جاگذاری لودسل ها دارند. صفحه باسکول (پلتفرم) : در واقع صفحه اصلی باسکول است که محل قرارگیری بار است. باسکول های بتنی یا پیش ساخته یا بتن آرمه، مانند بتن فلز می باشند ولی عملیات بتن ریزی در کارخانه سازنده مراحل خودش را طی کرده و به شکل آماده به مقصد یا محل نصب ارسال می شود که نیاز به حمل ترافیکی پیدا می کنند. پلتفرم های این دستگاه از نوع بتن و فلزی هستند و می توانند به صورت همسطح یا بالای سطح زمین نصب شوند. نوع تمام فلز به حوضچه نیاز ندارد به صورت بالای سطح زمین قابل نصب است. از آنجا که عموما ماشین آلان معادن بالای 800 تن وزن دارند، دقت در طراحی این نوع اهمیت ویژه ای دارد. آنان معمولاً در نوع بتنی و فلزی طراحی و تولید می شوند و هر یک از نظر مزایا و معایب شرایط خود را دارند.

ترازو و باسکول دیجیتال با توجه به این که توزین خودرو های سنگین جاده ای یک امر مهم است استفاده از باسکول خودرو نیز ضروری در جاده ها می باشد. کامیون یا تریلر که وسایل نقیلیه سنگین محسوب می شوند به همراه بارشان، در مقصد روی باسکول 50 تنی کامیون کش یا 60 تنی تریلی کش رفته و پس از توزین بارشان را خالی کرده یا در مبدا توزین شده و به مقصد می رسانند. دلیل این نامگذاری استفاده از ماشینهای کامیون، تریلر برای توزین کالا می باشد. در سیستم توزین قدیم، باسکول ها عقربه ای بوده و به مکانیکی معروف بوده اند. سنجش و آزمون کالیبره باسکول ها در ایران به وسیله سازمان استاندارد انجام میگیرد و در تمام مشاغلی که مالین باسکول هستند، مراجعه به این سازمان به منظور کسب گواهی عملکرد صحیح باسکول ها در فرآیند توزین ضروری است. پلاتفرم در باسکول جاده ای قسمت اصلی را تشکیل می دهد و کالا ها یا بار در این قسمت قرار گرفته و وزن کشی می گردد ، ساخت سازه جهت تحمل وزن و انتقال نیرو بدون آسیب است و موجب دقیق شدن توزین می گردد ، طراحی سازه جهت انتقال نیرو به قسمت لودسل باسکول بوده و این طراحی به هر مقدار که دقیق و اصولی صورت پذیرد توزین لودسل ها صحیح تر و در نهایت عمر باسکول افزایش می یابد ، این امر از طریق استفاده از نرم افزار های به روز و مهندسی توسط کارشناسان مجرب انجام می شود ، ماشین های سنگین بر روی صفحه ی باسکول قرار گرفته و بیشتر از جنس بتن و یا فلز است و لودسل ها در قسمت زیرین صفحه ی باسکول قرار می گیرد و صفحه فشار را وزن را به لودسل انتقال می دهد .

جهت اطلاع از قیمت باسکول مشاوره رایگان لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. پوشش بازار به وسیله این باسکولهای دیجیتال به گونه ای است که دیگر نیازی به استفاده از برندهای خارجی توسط خریداران دیده نمی شود. بازار باسکول خودرو مخصوص توزین سنگین جاده ای پر فروش است. این ماشینهای سنگین ممکن است در مقصد نیز دوباره وزن کشی شوند. ترکیب باسکول چرخدار و دیجیتالی که میشود باسکول 600 کیلویی بی نظیر با چرخ های پاترولی در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است اما در گروه فروشگاهی نیز از این باسکول استفاده می نمایند ، بدنه ی مقاوم و ظاهر کاربردی باسکول دیجیتال امکان جا به جایی آسان دستگاه را فراهم نموده است ، دیجی اسکال باسکول بی نظیر را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را 10 سال تضمین می نماید . 51/5 سانتی متر است و نمایشگر دستگاه به صورت دیواری و یا رومیزی مناسب با نیاز کاربر مورد استفاده قرار می گیرد باسکول 200 کیلویی معرفی شده دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 10 گرم می باشد بالا بودن دقت در توزین و نیز سرعت در پایدار شدن وزن از محاسن این محصول می باشد . به همین دلیل احساس وجود منبعی که به صورت روزانه قیمت محصولات را به افراد ارائه دهد به شدت احساس می شود، که با توجه به این نیاز، پایگاهی برای ارائه قیمت روز باسکول های جاده ای 50 تنی، 60 تن سنگین دیجیتال راه اندازی شده تا نیاز افراد در این زمینه رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.