جوانب مثبت و منفی از کابل اینترنت

[ad_1]

متصل از طریق یک کابل مانند کابل تلویزیون اجازه داده است بسیاری از ساکنان ایالات متحده به شریک شدن در پهنای باند پهنای باند بوم. این است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که در حال حاضر وجود دارد فراوان شبکه کواکسیال کابل در سراسر این قاره به مراتب بیشتر از فیبر نوری خطوط. شما می توانید می گویند که کابل رو شروع به سر با رقابت بسیار کمی. بسیاری از حامل مخابرات بدون شک حسادت از یک بار در سرگرمی درآمد رانده شرکت. از طریق استفاده از مودم های کابلی می تواند یکی متصل به اینترنت با سرعت بالا در حالی که دیگر فیزیکی مودم نیاز به تلفن خطوط زمین.

جوانب مثبت از کابل اینترنت

1. مزایای استفاده از اینترنت و کابل شروع می شود در افراطی-سرعت اتصال. سرعت تا 12 مگابیت در ثانیه را می توان به دست آمده در یک خانواده فعال کردن جریان سریع تر از ویدئو, نرم و صاف بازی های آنلاین و سریع تر دریافت.

2. چرا که هیچ خط زمین مورد نیاز است برای کابل شما قادر به ماندن متصل به اینترنت به طور مداوم. هیچ شماره گیری مورد نیاز برای مودم است که اغلب تبلیغ به عنوان بزرگترین راحتی ما در سریع ء جامعه است. علاوه بر این هیچ قبض تلفن هزینه های مربوط به اتصال به اینترنت است که یک موضوع برای مشتریان نیاز به تماس از طریق Intralata فاصله طولانی است.

3. اتصالات دیگر مانند DSL قابل ملاحظه ای آهسته تر و اغلب می تواند هزینه دو برابر برای رسیدن به این سرعت که کابل اینترنت می تواند دستیابی به. هزینه برای این اتصال به اینترنت قادر به ارائه قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه هر مگابیت در ثانیه ارزش افزوده به مصرف کننده نهایی به این دلیل است.

4. کابل اتصال به اینترنت نیست فقط همیشه اما تمایل به باقی می ماند و قابل اعتماد تر از ADSL یا اینترنت بی سیم. کاهش ارتباط هستند بسیار نادر است و اغلب تنها اتفاق مهم در طول به روز رسانی به شبکه در ساعات اوج.

5. شما می توانید علاوه بر این بسته نرم افزاری اینترنت خود را با دیگر خدمات به اضافه کردن ارزش و راحتی ماهانه خود را به ارتباطات هزینه های. این می تواند شامل تلفن خدمات باند پهن (البته) و کابل تلویزیون بسته های سرگرمی.

منفی از کابل اینترنت

1. در حالی که شما ممکن است دستور داده اند که بزرگترین کابل پهنای باند پهنای باند برای خانه خود را در طول ساعات اوج شما ممکن است دریابید که شما نمی دریافت تمام پهنای باند شما در اصل دستور داده اند. این نیز می تواند رخ دهد هنگامی که بیش از حد بسیاری از آنها متصل به اتصال به اینترنت خود را در خانه خود را از طریق روتر بی سیم خود را.

2. هزینه هر ذره یک قیمت عادلانه است اما وجود ندارد آهسته کابل اتصال به اینترنت به فروش می رسد. این برگ شما باز به پرداخت بیشتر و نیاز به خرید ممکن است پهنای باند بیشتر است که شما نیاز دارید و در نتیجه بالاتر هزینه های ماهانه.

3. گاهی اوقات شما نیاز به خرید بیش از خدمات اینترنت. بسیاری از شرکت های کابل باید استفاده کرده و جای خود را در بازار و اصرار شما خرید یک تلویزیون کابلی بسته بندی به منظور دریافت خدمات اینترنت در همه. این می تواند ارزش وقتی که می آید به صرفه جویی در هزینه.

4. نصب و راه اندازی هزینه ها می تواند تا حدودی سنگین اگر شما یک کابل کواکسیال در حال اجرا را از طریق محل خود را در اصل. این می تواند به اجرا بالا $100+ براکت.

5. با توجه به اتصال به اینترنت همیشه شما را به سرمایه گذاری در یک برنامه آنتی ویروس خوب برای اطمینان از کامپیوتر خود را امن نگه داشته است. نه تنها این, اما ویروس می تواند آپلود شود را به کامپیوتر خود را بسیار موثر تر با کابل اینترنت, پس نگه داشتن آن در ذهن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.