جستجوگرها ابزار و منافع خود را

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو یک فرایند فنی است که کمک می کند تا برای گرفتن بالاتر رتبه صفحه برای یک وب سایت. وجود دارد بسیاری از نرم افزار های مختلف به طور خاص طراحی شده برای کمک به در جستجوگرها به نام SEO tools. برخی از آنها ارائه شده توسط موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو! و برخی از آنها ایجاد شده توسط شرکت های دیگر. بسیاری از نرم افزار در دسترس رایگان از هزینه در حالی که برخی باید برای خرید یک هزینه است. بر اساس تابع اولیه SEO tools طبقه بندی شده اند در زیر:

تجزیه و تحلیل ترافیک وب ابزار:

تجزیه و تحلیل ترافیک وب به شما کمک کند برای اندازه گیری عملکرد وب سایت شما. آنها به شما اجازه پیگیری تعدادی از بازدید کنندگان به سایت تعداد بار در هر صفحه مشاهده شد که صفحات فرود منجر به تبدیل بالاتر که کلمات کلیدی که به شما ارسال ترافیک بیشتر و که لینک های خارجی در حال ارسال ترافیک به سایت شما. این اطلاعات به شما اجازه می دهد برای پیگیری سودآور مناطق از وب سایت خود را و مناطقی که نیاز به بهبود.

برخی از محبوب وب سایت تجزیه و تحلیل ترافیک ابزار عبارتند از:

الف) تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل یک ابزار رایگان اما قدرتمند است که به شما می دهد اطلاعات در تمام فوق گفت: نقاط. این اجازه می دهد تا شما را به ادغام گوگل AdWords برای پیگیری نرخ تبدیل هر کلمه کلیدی.

ب) وب سایت های پیشرفته آمار (AWStats) و Webalizer – هر دو خوب هستند برای پایه تجزیه و تحلیل داده ها و در دسترس هستند به طور پیش فرض بر روی برخی از سرورها.

d) آمار و نعناع – هر دو ابزار ارزان قیمت شبیه به گوگل آنالیز.

f) کلیک کنید – نسبتا گران است و می توان دریافت و یا میزبانی. آن را ارائه می دهد برتر تجزیه و تحلیل و بسیار آسان برای استفاده حتی برای غیر techies.

ابزار تحقیقات کلمه کلیدی:

این به شما ارائه کلمات کلیدی که به احتمال زیاد در تایپ توسط یک کاربر اینترنت که در حال دیدن سایت خالص. برخی از آنها عبارتند از:

یک) کلمات کلیدی گوگل AdWords ابزار پیشنهاد می دهد لیست مفید از کلمات کلیدی مناسب را برای تو رفتگی در دیوار.

ب) گوگل نشان می دهد ابزار برای عبارات کلیدی.

ج) ردگیر کلمه کلیدی سوال شما نشان می دهد که به احتمال زیاد سوال پرسید که حاوی کلمه کلیدی خود را.

رقابتی ابزار پژوهش:

شناخت رقبای خود را استراتژی برای ترویج وب سایت خود را می تواند به شما بینش ارزشمندی برای SEO سایت خود را. برخی از رقیب ابزار تجزیه و تحلیل عبارتند از:

یک) Compete.com جستجوی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که کلمات کلیدی که ارسال ترافیک بیشتر به سایت های رقیب.

ب) کلید واژه جاسوسی نشان می دهد که کلمات کلیدی که رقبا در حال خرید است.

c) SEO جوینده شما نشان می دهد که کلمات کلیدی و جستجو مواضع در برابر یک نام دامنه.

d) SEMRush به شما نشان می دهد که کلمات کلیدی ارسال ترافیک به یک دامنه خاص, لیست ده بالا سایت با استفاده از این کلمات کلیدی.

e) IndexRank مقایسه رتبه بندی سایت خود را با رقبای خود را در گوگل.PPC ابزار:


کمک به شما در تجزیه و تحلیل خود را پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید بودجه. شما می توانید تجزیه و تحلیل پویا چقدر به پیشنهاد که برای کلمات کلیدی.

یک) گوگل ترافیک برآورد تخمینی از تعداد آگهی کلیک و پیشنهاد قیمت برای AdWords گوگل.

ب) ک ROI ماشین حساب و CPM ROAS ماشین حساب به شما نشان می دهد چقدر شما باید برای تبلیغ پرداخت.

c) کلیک کنید تا آهنگ پیشنهاد Optimizer

d) گوگل تبدیل Optimizer به شما کمک می کند افزایش سود خود را با به حداکثر رساندن خود را CPA (هزینه هر خرید) از این رو ROI.

لینک ابزار تجزیه و تحلیل:

پیوند ساختمان است ضروری برای جستجوگرها از هر وب سایت است. ابزار وجود دارد به شما بگویم اگر آنها به سمت داخل و یا لینک های خروجی خوب سایت برای دریافت لینک از منابع و از رقبای خود را لینک کنید.

یک) لینک تجزیه و تحلیل به شما اجازه می دهد تجزیه و تحلیل لینک متن لنگر و می دانم که این منابع از رقبا عقب لینک کلیک کنید.

ب) لینک رفتگر به شما می گوید که سایت با لینک های متعدد به وب سایت شما و تعداد صفحات ایندکس شده و تعداد بلوک C آدرس IP است.

ج) گوگل مدیر سایت مرکزی برای یک نمای کلی از لینک های خود را به شما نشان می دهد هر گونه وقفه در زنجیره ای پیوند می دهد و شما دسترسی به سایت گوگل نقشه.

d) Xenu Link Sleuth آهنگ لینک های شکسته.

جستجو رتبه بندی موتور جستجوگر:

شما اجازه می دهد پیگیری رتبه بندی شما در موتور های جستجو صفحات و دیدن پیشرفت. این اجازه می دهد تا شما را ببینید رتبه در کلمات کلیدی مختلف. این ابزار به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان از چک کردن هر کلمه به صورت جداگانه توسط ورودی دستی.

یک) رتبه بندی وب سایت های پیشرفته

ب) رتبه ردیاب

برای کسانی که در پیدا کردن بسیاری از ابزار جستجوگرها ذهن ترا درهم میشکنند شما به راحتی می توانید یک شرکت ارائه دهنده خدمات جستجوگرها مانند SEOMixi.com که ارائه خدمات بهینه سازی مانند کتابچه راهنمای ارسال مقاله و ارسال مقاله فهرست خدمات مانند مقاله, ارسال مقاله, ثبت موتور جستجو و غیره.

برای اطلاعات بیشتر http://www.seomixi.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.