جان Delavera نشان می دهد راز ساخت یک درآمد عالی به صورت آنلاین و ایجاد یک کسب و کار اینترنتی

[ad_1]

در طول هشت سال گذشته جان Delavera ایجاد کرده است وسیع و بالا بازاریابی اینترنتی موفق امپراتوری. در واقع او به تازگی اعلام بازنشستگی خود را و او نیز مشترک راز موفقیت خود را و برای ساخت یک درآمد عالی آنلاین.

و آن's نه آنچه که شما ممکن است فکر.

شما ممکن است شنیده وقت و زمان دوباره که “پول در لیست”. بی شماری وجود دارد روزانه میزبانی teleseminars ها و آموزشی در فهرست ساختمان است. وقتی Frank Kern به تازگی مورد بررسی اعضای خود را در پایگاه داده های او پرسید که آیا افراد می خواستم:

یک) پایه مبتدی آموزش
ب) لیست-ساختمان آموزش
ج) جرم بیشتر باهم ترول و “بزرگ راه اندازی” آموزش یا
د) “طرز فکر” و انگیزشی آموزش.

افراد اکثریت تصمیم گرفتند برای “List-ساختمان آموزش”. Frank Kern سپس در زمان این اطلاعات و ایجاد لیست کنترل آن تولید میلیون ها دلار درآمد در یک ماده از چند هفته.

در عین حال جان Delavera اصرار دارد که لیست-ساختمان نیست راز موفقیت کسب و کار اینترنتی.

بنابراین اگر آن را's لیست نیست-ساختمان شاید پاسخ این است که ترافیک. شما بارها و بارها گوش افراد درخواست برای مشاوره در مورد چگونه برای دریافت ترافیک بیشتر به وب سایت خود را.

هیچ می گوید: جان Delavera. شما می توانید ترافیک در بسیاری از راه های از طریق استفاده از مقاله بازاریابی رسانه های اجتماعی, بازاریابی و سرمایه گذاری مشترک ، به علاوه شما همچنین می توانید پرداخت برای ترافیک با استفاده از پرداخت هر کلیک (PPC), بنر, تبلیغات و مانند آن.

پس از گرفتن ترافیک, او می گوید: آسان است. حفظ و افزایش جریان ترافیک و تبدیل است که ترافیک را به خریداران بالقوه و خریداران فهم موضوع دیگری. این بستگی به آنچه شما باید ارائه دهد به عنوان مثال محصولات خود را و مطالب خود را. و این چیزی است که جان Delavera معتقد است که کلید موفقیت بازاریابی اینترنتی – محتوای با کیفیت بالا و محصولات است.

هنگامی که شما با موفقیت می تواند به جلو و با هم این عناصر:

~ حجم بالا ترافیک هدفمند
~ موثر List-ساختمان
~ محتوای با کیفیت بالا و
~ محصولات با کیفیت بالا

You'قادر خواهید بود برای رسیدن به یک جای متوسط سطح درآمد.

اگر شما در مورد آن فکر می کنم شما نیاز به محتوای بزرگ اگر شما می خواهید به رتبه بالا در موتورهای جستجو. و محتوای بزرگ است که کلید برای اینکه قادر به استفاده از بازاریابی ویروسی است.

و شما نیاز به محصولات بزرگ اگر شما می خواهید به بسیار راضی مشتریان که خرید از شما بارها و بارها به دلیل شما می خواهید به رشد لیست خود را از مشتریان به عنوان مخالف به مبارزه برای حفظ لیست خود را.

پس از آن's ممکن است شما می توانید کسب درآمد آنلاین حتی بدون محصولات خود یعنی به عنوان وابسته. و وجود دارد معروف بسیاری از بازاریابان اینترنتی که شروع به فروش مردم دیگر محصولات است. مثلا مت Bacak اولین یک میلیون دلار حاضر به عنوان وابسته.

یکی دیگر از گام از این است که هنگامی که شما شروع به فروش محصولات خود را. به عنوان وابسته شما کسب درآمد کمیسیون یعنی یک درصد از فروش. فوق العاده وابسته به اغلب می تواند مذاکره درصد بالاتر اما اگر شما خود محصول you're آگهی سپس شما دریافت می کنید 100% از درآمد و تا حد چندگانه درآمد خود را چندین بار. به علاوه شما می توانید استخدام شرکت های وابسته به فروش محصولات خود را و بیشتر درآمد خود را افزایش دهد.

چالش این است که بسیاری از بازاریابان پیدا کردن محصول ایجاد یک کار سخت و طاقت فرسا و حتی یک خسته اما یک راه این است که استفاده از PLR (برچسب حقوق خصوصی) محصولات. با کیفیت محصولات PLR کار سخت را برای شما انجام می شود. به طور طبیعی شما نیاز به سفارشی کردن محصول محصولات به طوری که شما می توانید آنها را متمایز از دیگر محصولات است که در دسترس هستند اما این است که نسبتا آسان و ساده است و به مراتب راحت تر از شروع از ابتدا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.