توجه eBay مبتدیان! در اینجا چگونه شما می توانید تبدیل به Powersellers – قسمت اول

[ad_1]

بی Powersellers در حال فروشندگان موفق است که رسیدن به یک سطح معینی از سازگار فروش هر ماه خوب اخلاق کسب و کار.

فقط با دستیابی به Powerseller وضعیت را به موشک وار رفتن فروش خود را فوق العاده. اکثر خریداران eBay احساس امنیت و اعتماد به نفس خرید از powersellers مقایسه با نرمال فروشندگان.

من به شما نشان در حال حاضر برخی از ساده و آسان به دنبال استراتژی در مورد چگونه برای تبدیل خود را از یک مبتدی به powerseller.

انجام تحقیقات خود را به طور مداوم. Powersellers همیشه انجام تحقیقات خود را در eBay در مورد آنچه که در حال حاضر محصولات جدید که در آن به خرید کالا در کاهش هزینه ها چگونه به ارتقاء eBay خود را از خدمات به مشتریان که محصولات دارای حاشیه سود بالاتر چیست بهترین قیمت فروش و چه از رقبای خود انجام می دهند.

کار سخت و هوشمند است که به همان اندازه مهم بود موفق powerseller. اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به powerseller انجام تحقیقات لازم است که آنها انجام می دهند.

تبدیل شدن به یک متخصص. Powersellers متخصص در زمینه خود را, آنها می دانند که محصولات خود را در داخل است. هنگامی که یک خریدار بالقوه می پرسد شما برخی از سوالات شما می توانید جواب ندهید و با اعتماد به نفس اگر دانش محصول خود ضعیف است. سپس به احتمال زیاد شما از دست دادن فروش.

صرف برخی از زمان خود را به مطالعه محصول استفاده از آن خود را قبل از فروش آن به مشتریان خود را. صرف برخی از زمان در ابتدا پرداخت خواهد شد در دراز مدت است.

اجرای کسب و کار eBay به طور جدی. اگر شما درمان خود را بی کسب و کار به عنوان یک سرگرمی شما خواهد شد تنها ایجاد سرگرمی درآمد. اما اگر شما آن را مانند یک کسب و کار جدی آن را تولید جدی درآمد.

Powersellers اجرای خود را در eBay کسب و کار جدی است. این بدان معناست که آموزش های لازم مهارت های کسب و کار به عنوان مثال: فروش و تکنیک های بازاریابی و خدمات به مشتریان راه اندازی سیستم حسابداری و غیره.

کاملا سازمان یافته است. Powersellers در حال اجرا هستند صدها یا هزاران نفر از مزایده در هر نقطه ای از زمان. شما باید به خودتان آموزش به سازمان برای پیگیری همه خود را تصاویر دیجیتال خود را سازماندهی فایل, فاکتور, حمل و نقل, ردیابی شماره, بازپرداخت و غیره.

پول زمانی که شما خرید زمانی که شما فروش. این یکی از راز که شما را بی کسب و کار موفق است. کلیدی در اینجا این است که برای خرید کالا های خود را برای به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. بازار خواهد شد و تعیین قیمت فروش به شما به آنها را خرید در پایین ترین قیمت ممکن برای ایجاد سود.

همیشه بیشتر از یک تامین کننده به مقایسه قیمت خود را. و در همان زمان خود را توسعه مهارت در مذاکره ،

من فقط با شما به اشتراک گذاشته برخی از استراتژی در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک بی Powerseller. مطالعه آن را به دقت و شروع به استفاده از آنها را امروز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *