تعیین اهداف و دستیابی به آنها

[ad_1]

I've اغلب مورد بحث تعیین هدف و چرا از آن بسیار مهم است. نوشتن اهداف خود را بر روی کاغذ (که آیا آنها شخصی یا حرفه ای) را افزایش می دهد شانس خود را در واقع انجام آنها است. این است که در واقع یکی از دلایلی است که اکثر سال جدید's قطعنامه آمده هرگز به ثمر – آنها هرگز نوشته شده است. بدون قرار دادن قلم به کاغذ به اهداف خود هستند واقعا فقط خواسته. اما هنگامی که شما تبدیل به فعل اهداف خود و ایجاد یک طرح روشن برای دستیابی به آنها نقل مکان کرد و از درهم و برهمی روشن ایده ها و افکار واهی و پوچ به قلمرو امکان پذیر است.

چه چیزی شما را اگر شما می خواهید را به یک عکس تعطیلات ؟ شما برنامه ریزی سفر خود را. شما تصمیم می گیرید به کجا بروید. شما در واقع در نقطه A و شما می خواهید به سفر به نقطه ب است که هدف خود را. در حال حاضر چگونه شما آن را انجام? شاید شما'd خواهم به استخدام یک ماشین و راننده بنابراین شما می توانید استراحت و خواندن برای 1,000 مایل سفر. اما به عنوان شما را از طریق برنامه های خود را به شما متوجه است که رانندگی خواهد بود نه زمان و نه مقرون به صرفه. بنابراین شما نیشگون گرفتن و کشیدن طرح های خود را بررسی خطوط هوایی و راه آهن فارس و برنامه های در جهت ادامه حرکت در یک جهت به سمت هدف اصلی خود را – با موفقیت.

به عنوان مثال ممکن است ساده اما آن را نشان می دهد چگونه تعیین هدف و برنامه ریزی حداقل باید تبدیل به یک بخشی از خود را در هفته ورزش. اگر هدف شما این است برای فروش 10000 ابزارک در سه ماهه سوم آنچه که طرح خود را برای رسیدن به این هدف ؟ آیا افزایش برنامه های بازاریابی خود را به درایو بیشتر نسل سرب? شما می رویم به ارائه یک بسته نرم افزاری بسته به درایو فروش بیشتر است ؟ اگر شما don't نوشتن همه شما هنوز هم به ادامه کار نسبت به ساخت علامت ؟ احتمالا نه. و اگر شما don't نوشتن آن را همراه با یک برنامه برای به انجام رساندن هدف خود را چگونه شما می دانید اگر شما زمان و پول است که به خوبی خرج میشوند ؟ You'll هیچ ایده چگونه برای اندازه گیری بازگشت سرمایه گذاری خود را.

آیا شما واقعا متعهد به هل دادن پاکت و برای رسیدن به چیزهایی است که ممکن است به نظر می رسد سخت برای رسیدن به? من شما را به چالش برای آن بروید. در حال حاضر زمان به نظاره نشست و صبر کنید برای چیزی بزرگ اتفاق می افتد. شما باید درک کمر, پس به صحبت می کنند, و رانندگی شرکت خود را به جلو در یک حرکت مثبت با تمام عقل خود را و انرژی و خلاقیت و تجربه است. به یاد داشته باشید اهداف don't لزوما باید متصل به یک بتن دلار شماره. آنها می تواند به عنوان ساده به عنوان نوشتن سه وبلاگ یک هفته و یا خواندن یک مقاله آموزشی در روز است. شما ممکن است بسیاری از مینی اهداف است که در واقع کمک به شما در رسیدن به یک بزرگتر چتر هدف است. صرف نظر از اندازه و یا تاثیر هر چند نگه داشتن این چند چیز در ذهن به منظور دستیابی به هر هدف این است که به شما در تنظیم.

– تعهد و هدف خود را به کاغذ. آیا شما با نوشتن این اهداف را روی کاغذ ورود آنها را به یک صفحه گسترده و یا کلید ایده های خود را به گوشی های هوشمند خود را متعهد به اهداف خود به کلمه نوشته شده است اولین گام برای دستیابی به آنها. به یاد داشته باشید که شما می توانید در کوتاه مدت و اهداف بلند مدت. شما چه برنامه ریزی برای به انجام رساندن در سه ماه آینده? شش ماه ؟ پنج سال ؟ ده سال ؟ یک آرزو و آن را تبدیل به یک هدف با قرار دادن آن در نوشتن.

– اهداف خود را قابل مشاهده است. پس از شما آنها را بر روی کاغذ ارسال به اهداف خود که در آن شما می توانید آنها را به صورت روزانه. اگر شما نوشت و آنها را در یک فایل بر روی کامپیوتر خود و یا شاه توت آنها را چاپ و یا بهتر است آنها را اسکن و آنها را به محافظ صفحه نمایش. بیشتر به شما're یادآوری از آنچه شما've تنظیم مناظر خود را در بهتر شانس شما را نسبت به کار و انجام آنها است.

– ایجاد واقع بینانه اهداف قابل اندازه گیری. من می خواهم به از دست دادن وزن است نه یک هدف. آن's یک امید و یک رویا است. من می خواهم به از دست دادن 10 پوند در ماه ژوئن 1 هدف است. این تعریف عنصر است که به راحتی می توان اندازه گیری (شما هر دو مرحله در مقیاس در ژوئن 1 و از دست داده اند 10 پوند یا شما پناهگاه't) و شما باید یک مهلت به عنوان زمانی که شما نیاز به دیدار با این هدف است.

– ایجاد یک برنامه برای رسیدن به هدف. بدیهی است که شما're نمی خواهید به اهداف خود را بنویسید و سپس فقط صبر کنید برای آنها اتفاق می افتد. شما باید ایجاد کنید گام منطقی است که موفقیت شما را از نقطه A به نقطه B. آن را برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده اما نگه داشتن ذهن باز به عنوان شما ایجاد این استراتژی. چه اتفاقی می افتد اگر سه هفته را در برنامه خود فروشنده اجرا می شود از ابزارک و شما برنده't حتی 10,000 تحویل حتی اگر شما می توانید از دستور ؟ در نظر گرفتن آنچه که شما ممکن است انجام دهید اگر ناگهان همه از یک دولت جدید-of-the-art ویجت در دسترس بود که به وضوح بهتر از شما برنامه ریزی در فروش. آیا شما هنوز هم در از فروش یکی از اصلی و یا شما می توانید خود را دوباره اهداف و نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را بر این اساس? ماندن در کار باشد اما انعطاف پذیر به منظور انطباق با شرایط در حال تغییر. اجازه می دهد خود را برای ایجاد تغییرات در طول راه تا زمانی که این تغییرات هنوز هم کمک به دستیابی به اصلی نتیجه نهایی.

سخت ترین قسمت در مورد تنظیم و سپس رسیدن به اهداف است که در واقع به خاطر سپردن به ایجاد آن اهداف در وهله اول. ما در روز به عملیات روز از کسب و کار ما و با وسواس ما “به انجام” لیست است که ما را فراموش کرده ام به نظاره نشست و نگاهی به تصویر بزرگ. در واقع اگر خود را “به انجام” لیست کامل از تاکتیک های است که کمک خواهد کرد که انجام رساندن هدف خود را, سپس با تمام معنی نگه داشتن کار راه خود را به پایین لیست. اگر شما به خودتان پیدا کنید به سادگی رفتن را از طریق حرکات و تکمیل کار مشغول است و سپس آن را's زمان به عقب برگردد و دوباره اهداف خود را واقعا هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *