تعریف موفقیت برای متولدین

[ad_1]

یکی از پذیرفته شده ترین اندازه گیری از موفقیت در قرن بیست و یکم است و انباشت ثروت. با منابع مالی می آید شخصی و نفوذ سیاسی و آزادی و لذت. اگر چه ما از آن آگاه هستند ما به نظر می رسد نادیده گرفتن این نکته که موفقیت مالی لزوما شادی به ارمغان بیاورد. از طریق یک سری از مطالعات کانادا محقق الیزابت دونن که چگونه شما صرف پول خود را مهم تر از چقدر پول شما باید در تعیین شادی. یکی از زندگی بزرگترین ماموریت این است که جستجو برای پیدا کردن شادی و هدف.

بسیاری از مطالعات نشان می دهد که ما به عنوان بزرگسالان ما تمایل به تغییر دهیم و تثبیت در به دست آوردن مواد به معنا در زندگی و پرورش روابط شخصی. این نیز به نظر می رسد مشخصه متولدین (کسانی که متولد شده از سال 1946 تا 1964). متولدین رشد در سال 1960 و 1970 بودند به شدت تحت تاثیر فرهنگ از روز خود را. رهبران این پر سر و صدا در کشور ما تا به حال بی میلی برای تجارت و شد بیشتر نگران معنا در زندگی خود را. کار برای افراد متعلق به نسل بیشتر در مورد معنا از انباشته شدن ثروت است. در دهه 1960 یکی از مهمترین اهداف ذکر شده از یک کالج آموزش و پرورش به منظور توسعه یک “معنی دار فلسفه زندگی است.”

پس این به چه معنی برای ما به عنوان متولدین? کار همچنان معنی دار فعالیت برای این گروه است. بنابراین تعجب آور نیست که بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد که آنها را به ادامه کار به بازنشستگی. یک دلیل دیگر این است که بسیاری از این گروه برای بازنشستگی آماده هستند.

اگر چه من با سقوط در این گروه سنی من مطرح شد در یک مقدار محافظه کارانه تر بخشی از کشور, بنابراین من به شدت تحت تاثیر آرمان های این دوره است. من فکر می کنم که من شروع به نگاه در زندگی و کار با بیشتر درونگرا مد. کار باید چیزی است که شما لذت ببرید و شما باید مشتق خوب از آن بهره مند شوند به طوری که برای لذت بردن از زندگی. من تنها یک نسل دور از کسانی که رفت و از طریق افسردگی از سال 1930. برای کسانی که زندگی در آن دوره زمانی باقی مانده بود یک هدف عمده. وجود دارد هیچ وقت برای لذت بردن. موفقیت تعریف شده به عنوان “بیرون رفتن از کسب و کار است.”

در حال حاضر که ما به عنوان متولدین باید گسترش چشم انداز زندگی, ما زمان برای ارزیابی مجدد تعریف ما از موفقیت است. بدیهی است که آن را باید یک بخش مالی که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با موفقیت مالی.

برخی از تعریف موفقیت به عنوان “آنچه مهم است این است که شما هستید”. من این را به این معنی است که شما مهربان هستند و شما با استفاده از منابع خود را برای کمک به دیگران.

یا شاید شما می تواند مربوط به Reiner Lomb. او خواست به انجام کاری رادیکال با زندگی خود و پس از او را دیدم یک خبر در تلویزیون در مورد شکنجه بودن مرتکب در کودکان و پدران خود را در آفریقا است. او ترک کار حرفه ای خود را برای کمک به مردم تبدیل به بهترین آنها می تواند و کمک به آنها در پیدا کردن فرصت های که اهمیت عمیقا به آنها. او در تعداد زیادی از مردم که می خواستند به تراز خود را با چیزی است که آنها در مورد پرشور. این است که توسط یک مطالعه انجام شده توسط Encore.org که نشان داد که بیش از 25 میلیون آمریکایی 50-70 سال در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن مهارت های حرفه ای. Reiner Lomb یک مثال عالی از اعمال رهبری و مهارت های فنی به یک علت اجتماعی.

در ارزیابی مجدد زندگی ما کار نداشته باشیم به طور خودکار فرض کنیم که آنچه که ما انجام شده است و هیچ ارزش. Reiner Lomb به دست آورد فنی و مهارت های رهبری خود را از حرفه ای است که به او توانایی ایجاد تغییر او می خواست. بیل گیتس موفقیت در مایکروسافت به او ثروت زیادی است که او با استفاده عاقلانه.

در به دنبال یک فعالیت جدید در این مرحله از زندگی ما نیاز به ترکیب اهداف ساخت درآمد کافی و پیدا کردن راه هایی است که ما می توانید تفاوت را در زندگی مردم به صورت روزانه. این فقط ممکن است کمک به همسایه سالمندان و یا کار پاره وقت در یک سازمان غیر انتفاعی. اغلب ما چگونه با استفاده از ثروت ما می تواند تمرکز اصلی. سازمان هایی مانند سامریان کیف پول در حال حاضر تدارکات در محل و محدود تنها با منابع مالی است. پزشکان بدون مرز کاملا یک لیست پرسنل مورد نیاز در زمینه های پزشکی.

کجا این ترک ما به عنوان متولدین? با توجه به Yankelovich مطالعات همچنان بخش مهمی از زندگی ما است. کار برای کودک Boomer همواره بیشتر در مورد معنا از انباشته شدن ثروت است. متولدین قصد ادامه کار در دوران بازنشستگی. کار قرار است به ارائه معنی است که مهم است. من می تواند مربوط به آن است.

هر آنچه که ما را انتخاب کنید برای انجام آن باید یک هدف بزرگتر از ما هستند. این به ما یک دیدگاه در مورد که ما که هستیم و چگونه ما باید مربوط به دیگران است.

این یک زمان فوق العاده ای برای زنده ماندن است. فن آوری های جدید را ایجاد بسیاری از فرصت های جدید است. این است که سرگرم کننده تر از تلاش برای انتخاب یک رشته در دانشگاه است. در حال حاضر ما به رویا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *