ترافیک Graviator نقد و بررسی

[ad_1]

ترافیک Graviator یک دوره است که به معنای واقعی کلمه شما را توسط دست و به شما نشان می دهد گام به گام اصول SEO. رمز گشایی از موتورهای جستجو تسلط بر مهارت رانندگی ترافیک.

Ola و Shola ( Google MLM برادران ) را به شما نشان می دهد زندگی می کنند با تصویری که چگونه آنها تبدیل شده ایم برخی از بازاریابان بالا ما تو رفتگی در دیوار و چگونه شما می توانید همان را انجام دهید.

بنابراین در اینجا فقط برخی از چیزهایی که شما باید یاد بگیرند که داخل دوره ترافیک Graviator.

خلاصه ای از ترافیک Graviator:

ماژول 1: در ماژول 1 دوره آنها به بیش از برخی از اصول اولیه سئو و کلید موفقیت اگر شما برنامه ریزی در رتبه بندی در موتورهای جستجو و اتلاف وقت شما! آنها همچنین بیش از اصول جریان ترافیک و طرح کلی دوره بنابراین شما می دانید چه انتظار.

ماژول 2: در این ماژول آنها را تعریف هاب گره ها و پایانه ها هستند و چگونه ساختار کلی خود را “شبکه” باید مانند نگاه. این قسمت اشتباه است و شما به هدر رفتن مقدار زیادی از زمان و تلاش است. من فکر کردم من می دانستم که بسیاری در مورد SEO تا زمانی که من کردم به این بخش از دوره کاملا مهم! آنها همچنین بیش از خطر “الگوها” در بازاریابی خود و چه برای جلوگیری از در همه هزینه ها.

ماژول 3: در این ماژول آنها توضیح اهمیت دانستن معیارهای خود را و چه تعداد از گوگل استفاده می کند به تعیین چقدر ارزش شما برای شما کاربران. این خواهد بود که عامل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما رتبه در آرزو صفحه اول گوگل!

ماژول 4: در این ماژول آنها در جزئیات چگونه خود را برای راه اندازی هاب اصلی (وبلاگ پول سایت و غیره ) و نحوه انجام آن راه حق آنها بیش از چیزهایی مانند:

  • راه اندازی دامنه خود را
  • راه اندازی حساب میزبانی وب شما
  • راه اندازی وبلاگ خود
  • راه اندازی پلاگین
  • راه اندازی در وب مستر گوگل و یاهو اکسپلورر

ماژول 5: در این ماژول آنها بر روی بهینه سازی سایت و چگونه این #1 راه برای دریافت “اینترنت زمین احترام” به طوری که چشم انداز خود را به شما در پیدا کردن آنلاین. آنها همچنین بیش از 3 کلمه کلیدی اصلی ویژگی و تنها راه برای ساختار وبلاگ خود را به دسته بندی های بالا در نتایج جستجو. در بالای همه آنها که همچنین به شما امکان دسترسی به خود را رایگان چگالی کلمه کلیدی ابزار آنها قطعا بیش از تحویل این ماژول!

ماژول 6: در این ماژول آنها به بیش از بخش های اصلی این دوره است که خارج از سایت و بهینه سازی ( link building). در این بخش از دوره آنها به بیش از چگونه شما باید ساختار خود را در کل شبکه به طور کلی. آنها بیش از کلیپ های بازاریابی و سئو و نحوه عظیم ترافیک به فیلم های خود را و محتوا. آنها همچنین بیش از موضوع محتوای منحصر به فرد و خدمات شما باید با استفاده از به سندیکای مطالب خود را در سراسر اینترنت.

ماژول 7: در این ماژول آنها حفاری عمیق تر به نحوه 6 و 7 رقم بازاریابان مسیر تلاش های خود را و سپس با استفاده از داده های جمع آوری شده برای بهینه سازی وب سایت خود را و درایو مقادیر عظیم لیزر-آگهی های هدفمند را برای خود بازاریابی شبکه ای کسب و کار.

ماژول 8: در فینال ماژول آنها بحث در مورد چگونه به شکست SEO بزرگترین و baddest دشمن به طوری که شما می توانید شروع به گرفتن نتایج سریع و آنچه به واقع انتظار می رود زمانی که شما شروع به حفر به SEO و دقیق ضد گلوله بازی-برنامه ریزی به دنبال که تقریبا تضمین موفقیت خود را با موتورهای جستجو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.