تخصص در مقابل تعمیم: “من باید واقعا خوب در یک چیز و یا خیلی خوب در بسیاری از؟”

[ad_1]

یکی از رایج ترین سوالات در آغاز مترجمان آزاد از خود بپرسید این است که “من باید واقعا خوب در یک چیز و یا خیلی خوب در بسیاری از چیزهایی است؟” پاسخ این است-شما آن را حدس زده-آن بستگی دارد. وجود دارد مزایا و معایب هر دو متخصص در یک منطقه و با داشتن بیش از دانش عمومی در مناطق مختلف. در اینجا اصلی نرم افزار/باهم استدلال.

مزایای استفاده از تخصص

 1. بهتر پرداخت – با فرض وجود تقاضای کافی برای یک منطقه خاص از دانش و مهارت های شرکت را با کمال میل پرداخت حق بیمه برای کمک کارشناس. اگر شما بسیار آگاه و مجرب در زمینه شما یک منبع ارزشمند برای کسانی که شرکت به دنبال تخصص خود را.
 2. رقابت کمتر — به طور کلی بیشتر تمرکز خود را به دانش و مهارت هستند (یعنی کوچکتر خود را در تو رفتگی در دیوار) کمتر از رقبای شما خواهد شد. به دلیل تعداد مطلق از سوله های هر یک را کمتر مترجمان آزاد از کلی تر supergroup حاوی آن است.
 3. بهتر است برای کار با کسب و کارهای بزرگتر – به عنوان مخالف به کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ به احتمال زیاد قادر به تحمل بسیاری از متخصصان در انواع مناطق; برای مثال یک شرکت ممکن است استخدام همه از زیر مترجمان آزاد: یک کسب و کار, مشاور, حسابدار, وب, copywriter, چاپ دهم, گرافیک, طراح, ظاهر, توسعه دهنده وب, مدیریت وب سایت, توسعه, روابط عمومی استاد متخصص جستجوگرها, رسانه های اجتماعی, کارشناس, مشاور حقوقی و بازاریابی گورو. اگر شما ترجیح می دهند به کار با شرکت های بزرگتر که تخصصی تر خواهد شد و به احتمال زیاد افزایش ارزش خود را به عنوان یک مترجم آزاد برای شرکت های بزرگ است.

معایب تخصص

 1. محدود توانایی انطباق با تغییرات اقتصادی — عرضه و تقاضا و به صورت تخصصی خدمات مستقل تغییر دهید. اگر تقاضا کاهش می یابد با توجه به پیشرفت در تکنولوژی و یا تغییر در روند یا عرضه را افزایش می دهد با توجه به دیگران ورود خود را در زمینه تخصص شما ممکن است از دست دادن کسب و کار و درآمد است. برای مثال اگر شما در حال پیشرو متخصص در Facebook بازاریابی اما مهاجرت مردم به+ Google شما ممکن است از دست دادن مقدار قابل توجهی از کسب و کار و نیاز به دوباره اختراع خود را به عنوان یک گوگل+ بازاریابی گورو (شما را از دست دادن پول و زمان در طول این فرایند یادگیری).
 2. کوچکتر بازار هدف (کمتر مشتریان بالقوه) – بیشتر تخصصی شما در حال کوچکتر بازار را برای خود تخصص خاص. برای مثال اگر شما تخصص در تولید فیلم مستند کوتاه فیلم برای غیر سود شما کمتر مشتریان بالقوه از اگر شما بیشتر تطبیقی مستقل تولید کننده ویدئو است که می تواند تولید انواع زیادی از فیلم.
 3. خستگی — شما ممکن است حوصله انجام همان — و یا مشابه — چیزی که بارها و بارها. امیدوارم شما عشق تخصص خود را (که چرا شما را انتخاب کرد درسته؟), اما که ممکن است به صورت 5 سال پایین جاده.

مزایای استفاده از تعمیم

 1. برتر توانایی انطباق با تغییرات اقتصادی — با رفتن بیش از حد در عمق در هر منطقه خاص شما می توانید به سرعت انطباق با روند در فن آوری و کسب و کار و طراحی چنین است که شما نمی از دست دادن کسب و کار و یا درآمد ناشی از حرکات در عرضه و تقاضا به صورت خاص و مستقل خدمات (حداقل نه به همان درجه به عنوان یک متخصص خواهد). و از آنجا که شما در حال تلاش برای یادگیری همه چیز در یک زمینه خاص شما در صرفه جویی در زمان یادگیری. پس از همه, شما احتمالا لازم نیست به دانستن همه چیز (دیدن #3 زیر).
 2. ایده بهتر از “تصویر بزرگ” — با داشتن متنوع دانش پایه شما قادر خواهید بود به راحتی درک بزرگتر و بیشتر انتزاعی اهداف و مفاهیم از یک شرکت خاص و در نتیجه قادر به کت و شلوار بهتر است که شرکت نیاز دارد. درک زمینه کار شما انجام می دهند بسیار مهم است برای رفتن بالا و فراتر از انتظارات مشتری.
 3. کمک به بسیاری از افراد بیشتر از زمان — اکثر مردم نیست به دنبال چیزی بسیار خاص است. مشتریان به طور کلی “فازی” ایده از آنچه آنها دنبال آن هستید (که آیا آنها اعتراف این یا نه) و آنها احتمالا به دنبال شما برای جهت. این است که معمولا مورد است چرا که اگر یک مشتری دقیقا نمی داند که آنچه او می خواهد و او است که بیشتر احتمال دارد به آن را انجام دهد و خودش را نسبت به پرداخت شخص دیگری این کار را برای او (با فرض اینکه او تا به مهارت های لازم).
 4. بهتر است برای کار با کسب و کارهای کوچک — اکثر کسب و کارهای کوچک نمی توانیم به استخدام متعدد تخصصی مترجمان آزاد مانند تمام کسانی که ذکر شده در زیر مورد #3 تحت مزایای استفاده از تخصص. من کار زیادی با کسب و کارهای کوچک و معمولا آنچه که آنها به دنبال کسی است که نه بیش از حد تخصصی بلکه کسی است که دانش گسترده ای است بسیار مدبر (به عنوان مثال می توانید پیدا کردن پاسخ/راه حل سرعت) و خلاق حل مشکل.

معایب تعمیم

 1. عدم تمرکز — اگر شما به خصوص در منطقه, شرکت ها ممکن است استخدام شما به خاطر خدمات خود را ارائه نمی دهد به اندازه کافی ارزش در دستیابی به اهداف خود. اگر شما فقط می دانم که کمی بیشتر از مشتری خود می داند مشتری خود را احتمالا برای کسی که تخصصی تر و یا شاید آنها خواهد آموخت که چگونه به انجام کار خود را.
 2. رقابت بیشتر — وجود دارد به ظاهر تعداد نامحدود از “تعمیم” نویسندگان و طراحان گرافیک, توسعه دهندگان وب, و غیره. بیشتر “سر و صدا” وجود دارد در بازار سخت تر از آن خواهد شد برای شما را به ایستادگی کردن به عنوان یک رهبر. اکثر تازه کار و متوسط مترجمان آزاد را بیشتر از هر کار آنها می توانید به طوری که آنها در نهایت تبدیل شدن به تعمیم مترجمان آزاد در نتیجه اضافه کردن به رقابت خود را.

تجربه شخصی من بودن تعمیم

من شخصا به دست آورد و به طور کلی بیشتر دانش پایه و مهارت در تنظیم. این استراتژی کار می کرد برای من (تا کنون). من لذت بردن از انجام انواع کار; من به ندرت حوصله یک کار خاص به طوری که یک مزیت بسیار بزرگ برای من است. من لذت بردن از کار کردن با دیگر کسب و کارهای کوچک; من اغلب یک دارایی بسیار ارزشمند برای آنها در نظر در حال توسعه راه حل های تکنولوژیکی برای عملیات کسب و کار و در شرایط حضور شرکت در وب و اینترنت بازاریابی استراتژی.

اگر من خودم را در یک وضعیت که در آن من نمی دانم چیزی (یعنی منطقه ای که من هستم نه متخصص به اندازه کافی) من انجام تحقیقات و یافتن پاسخ و یا یاد بگیرند که چگونه به انجام کاری (به سادگی گوگل اغلب کار را می کند). اگر وجود دارد بسیاری درگیر و یا وجود یک منحنی یادگیری من را از استخدام شخص دیگری برای انجام یک کار خاص (به عنوان مثال من مقاطعه کاری فرعی / برون سپاری کار) برای نجات خودم از زمان و سرخوردگی.

آیا آنچه که حس می کند به شما

تصمیم گیری که آیا به توان تخصصی و یا تعمیم است که اغلب یک ترجیح شخصی است. شما باید انجام دهید چه چیزی را حس می کند به شما بر اساس جوانب مثبت و منفی است که بیشتر برای شما مهم.

به دنبال آزاد بیشتر راهنمایی کنید ؟

یاد بگیرند که چگونه به موفقیت به عنوان یک مترجم آزاد و خواندن در مورد من هیجان انگیز خود اشتغالی ماجراهای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *