بودا مجسمه – 8 عوامل حیاتی – به حق آنهایی را انتخاب کنید

[ad_1]

1. درک اینکه چرا شما نیاز به خرید مجسمه بودا.

این کمک خواهد کرد که شما را به انتخاب یکی از سمت راست در میان صدها نفر از انواع مختلف از بودا و مجسمه. بیش از گوش دادن به هر کس دیگری و یا هر باور دیگر شما باید گوش دادن به روح خود را. دلیل اساسی برای خرید بودا است برای کمک به خود و رسیدن به صلح درونی خود را. پرستش بودا و مجسمه به ما کمک خواهد کرد به یاد داشته باشید درک و عمل به تعالیم بودا. در نهایت با شکستن هرگز پایان دادن به چرخه زندگی پس از مرگ, حالت نیروانا را می توان با تمرین بودیسم با کمک Vipassana meditation.

این بستگی به انتخاب خود را از این راه برای رسیدن به آنچه مورد نظر شما. اگر شما می خواهید به تجربه یک لذت از زندگی, خوشحال بودا یا خنده بودا ممکن است یکی از مناسب. اگر شما مایل به اهلی کردن ذهن خود را با تکنیک های مدیتیشن, شما ممکن است بخواهید به خرید مراقبه بودا مجسمه. اگر شما به سادگی را دوست دارم و می خواهم به درک آثار هنری آنها می تواند در خدمت به عنوان مناسب محیط برای اتاق نشیمن خود را و یا نمایشگاه.

تلاش برای پیدا کردن چنین پاسخ کمک خواهد کرد که شما برای پیدا کردن یکی از سمت راست در نهایت.

2. یادگیری به تشخیص مجسمه های بودایی از دیگر مجسمه های مذهبی.

هندو خدایان شبیه به مجسمه های بودایی وجود دارد اما تفاوت بزرگ در معنای خود را. وجود دارد راه های بسیاری برای تشخیص مجسمه های بودایی. یکی از راه هایی است که نگاهی به موقعیت بدن و دیگر برای مشاهده حرکات دست. دست در حال استراحت در دامان نماد مراقبه بودا.دست راست لمس کردن زمین نشان دهنده shakyamuni بودا یکی روشنفکر است.

3. مراقب باشید که در آن شما را از خرید.

شما باید بسیار مراقب باشید به خرید مجسمه بودا. قبل از توجه به خرید شما را به می دانم که در آن مجسمه بودا در اصل ساخته شده است. برای اطمینان از واقعی مجسمه یکی باید به جلوگیری از ماکت اصلی هنر است. لطفا می شود مطلع که صنعتگران واقعی را که این مجسمه در اصل از نپال. از نپال هنر ساخت مجسمه صادر شده است به تبت که در آن آن را به دست آورد عمده محبوبیت است. شما ممکن است می گویند بودا مجسمه در اصل از تبت اما ریشه به ساخت یکی از تبار نپال. Newar صنعتگران Shakya صنعتگران به طور خاص اصلی کارشناسی ارشد از آنها هنر است که نسل به نسل. اینجا کلیک کنید برای بودا مجسمه از نپال.

4. قضاوت با کیفیت با رعایت نقاشی چهره.

چهره تنها مهم ترین عامل به دنبال در حالی که خرید یک. ظریف نقاشی چهره بودا کیفیت بهتر از مجسمه.اگر شما انتخاب می کنید برای خرید طلایی بودا در این صورت است که در درجه اول رنگ با 24 k طلا توسط متخصص هنرمند. در بالا از آن خوب ترسیم چشم و بینی و tika انجام شده است. به طور کلی باید به تصویر بکشد شفقت به دنبال که در آن باید با استناد احترام به بودا در درون ما به طور طبیعی.

5. هرگز فراموش نکنید که برای نگاه در گوش است.

همیشه چک بلند گوش که به معنای واقعی هنری است. واقعی بودا مجسمه باید گوش هایی بلند.

6. بررسی کنده کاری بر روی بدن بودا

کنده کاری بر روی بدن مجسمه صحبت در مورد کیفیت بودا. با کیفیت بالا بودا مجسمه را خوب کنده کاری که ظریف هنرمندان متخصص هنرمندان. این هنرمندان به طور خاص واقع در پاتن نپال.

7. انواع مجسمه های بودا

شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع از مجسمه برای شما مناسب است. وجود دارد طلایی بودا شده بودا, عتیقه, بودا, بودا چوبی یشم بودا مس بودا برنز بودا و غیره.

8. پر کردن مجسمه بودا با مانتراها (مقدس Chantings)

در زمینه بودیسم خالی مجسمه در خانه خود را بدون مانتراها در داخل کاهش خواهد یافت و عمر طولانی صلح و سلامتی و ثروت. در حالی که پر کردن آن با مانتراها برکت شما با خوب و اقبال و صلح و رفاه و شادی. پر کردن آن با مانتراها و یک مجسمه از یکی روشنفکر است. شما باید نگاه برای امکان قرار دادن مانتراها در مجسمه. مجسمه های ساخته شده در چین یا هند هستند طراحی شده است برای پر کردن مانتراها در داخل که در آن به عنوان مجسمه های ساخته شده در نپال هستند به طور خاص طراحی شده برای مانتراها درج خواهد شد.شما می توانید حتی بپرسید فروشنده به برکت این مجسمه یک راهب محلی در صومعه بودایی در هنگام خرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *