بهترین کرم لایه بردار خارجی و ایرانی برای انواع پوست خشک و چرب – تاپترین

خصوصا کرم های لایه بردار قوی که منجر به خشکی بیش تر پوست این افراد می شوند. چه کسانی باید از کرم های لایه بردار استفاده کنند؟ کرمهای لایه بردار تنها مختص افرادی که دچار آکنه و یا زخمهای پوستی شدهاند نیست و خانمها برای از بین بردن سلولهای مرده و برداشتن لایههای اضافه پوستی میتوانند از این محصولات استفاده کنند. کلاژن خود در لایه میانی پوست (درم) قرار داشته و زمانیکه لایه بالایی (اپیدرم) برداشته شود، کرمهای لایهبردار AHA فرصت کار روی درم را پیدا میکنند و با تحریک تولید کلاژن و نابودی فیبرهای کلاژن قدیمی مسیر را برای ساخت کلاژنهای جدید هموار کنند.

این افراد بایستی از لایه بردارهای عمیق استفاده کنند. استفاده از مکملها و تغذیه مناسب از جمله مواردی هستند که باید به آنها دقت شود اما با استفاده از لایه بردارهای مناسب میتوانید پوستی زیبا و درخشان داشته باشید. در بازار انواع کرم لایه بردار وجود دارد حتی برخی از آن ها به صورت ژل هستند. تارتاریک اسید هم مانند مالیک اسید، اسیدی با مولکولهای بزرگ است، تقریباً دوبرابر یک مولکول گلایکولیک اسید؛ بااینحال قادر است پوست را لایهبرداری کند و از آن به عنوان تنظیمکننده pH برای هموارسازی مسیر فعالیت اسیدهای قویتری همچون گلایکولیک یا لاکتیک مورداستفاده قرار گیرد.

این برند محصول کشور آمریکا بوده و دارای کیفیتی بالا است ، این کرم بسیار سریع عمل می کند و پوست صورتتان را پاکسازی و لایه های مرده پوست را جدا میکند و مصرف بیش از حد آن باعث می شود ، پوست صورتتان در طول هفته به صورت پوسته پوسته شود ، پس به اندازه کافی از این کرم لایه بردار استفاده کنید ، از نتایج استفاده از این کرم ، شادابی پوست ، کاهش چربی زیاد ، نرم شدن پوست ، پاکسازی و تمیز شدن پوست ، زبر و خشک نشدن پوست است.

استفاده زیاد از این کرم ها می تواند موجب خشکی پوست شود، که توصیه میشه از کرم های مرطوب کننده و یا نرم کننده استفاده کنیدو حتی المقدور با یک متخصص پوست مشورت بکنید، همچنین استفاده بیش از اندازه از لایه بردار ها میتونه باعث عود تبخال بشه که میتونید با یک پزشک مشورت کنید یا از داروهای پیشگیری کننده تبخال استفاده کنید. کرم لایه بردار سینره ده درصد AHA با بهره گیری از اسیدهای میوه جهت لایه برداری ملایم پوست، باعث روشن تر شدن پوست می گردد و به دلیل بهبود روند نوسازی پوست، اثر سایر روشن کننده ها را افزایش می دهد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار ژنوبایوتیک دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.