بهترین پاور بانک خورشیدی پرفروش ارزان و باکیفیت – کافه راهنما

بهترین انتخاب و بهترین کیفیت، شایسته مشتریان کالاوما میباشد. پاور بانک دستگاهی برای شارژ گوشی موبایل و سایر تجهیزات الکترونیکی در مواقع عدم دسترسی به پاور بانک عروسکی دیجی کالا برق میباشد. استفاده از پاور بانک به خصوص برای مواقعی که به سفر میرویم یا به هر دلیلی به برق شهری دسترسی نداریم بسیار مفید میباشد. به طور مثال تکنولوژی pd3.0 برای یک پاور بانک یعنی جدیدترین نوع تکنولوژِی فست شارژ، همچنین Qi در پاوربانک هوشمند بودن آنرا نمایش میدهد ، یعنی پاوربانک با فول شارژ شدن گوشی و یا فول شارژ شدن خود به صورت اتوماتیک اتصال برق را قطع میکند. پاور بانک فست شارژ نوع خاصی از پاور است که به شارژ شدن سریع دستگاه شما کمک می کند و این امکان را به شما می دهد که با صرف زمان کمتر، شارژ بیشتری را برای دستگاهتان فراهم کنید.

پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت نسخه پرو
خروجی شارژ دوگانه این امکان را به کاربر میدهد که بتواند درآنواحد هر دو دستگاه خود را شارژ کند و برای شارژ دستگاه دوم منتظر شارژشدن دستگاه اول نباشد. مساله دوم در انتخاب پاور بانک وزن است. در طراحی این مدل از پلاستیک با کیفیت استفاده شده است. اگر به دنبال یک پاوربانک مناسب و متناسب با نیازهای خود هستید، باید فراتر از دیدن تصاویر باشید. آیا به دنبال بهترین پاوربانک سال 2020 هستید تا گوشیهای هوشمند یا لپ تاپ خود را با آن شارژ کنید؟ اگر بخواهید در جایی که به برق شهری دسترسی ندارید یا پریز برقی برای به شارژ زدن لپ تاپ خود پیدا نمیکنید، لپ تاپ خود را شارژ کنید چه کاری میکنید؟ اما در هنگامی که به برق شهری و یا پریز برق دسترسی ندارید میتوانید با استفاده از یک پاور بانک گوشی موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید.

پاور بانک علم فردا
چرا که باتری گوشی موبایل و تبلت دارای ظرفیت محدودی بوده و با تمام شدن این ظرفیت باید گوشی یا تبلت خود را به اصطلاح به شارژ وصل کنید تا بتوانید دوباره از آن استفاده نمایید. این پورت برای دریافت شارژ از پاور بانک ساخته شده ، استفاده میشه . تلفن های هوشمند یکی از موارد اصلی است که توسط آنها شارژ می شود و در سال های اخیر ظرفیت باتری به طور قابل توجهی افزایش یافته است. از آنجایی که قطعه اصلی تشکیل دهنده این ماژول یک ترانزیستور PMOS یکپارچه است، در نتیجه اجزای اضافی آن به حداقل رسیده است. همه اینها بسیار دلگرم کننده است. پاور بانک یک دستگاه الکترونیکی است که از یک برد و چند باتری تشکیل میشود که اینها در یک قاب قرار میگیرند. در ادامه به برخی از مهمترین تکنولوژیهای شارژ سریع که در برخی پاوربانکها هم ارائه میشود میپردازیم.

استفاده کنید و از پورتهایی که ولتاژ خروجی بالاتری دارند برای شارژ لپ تاپ استفاده نمایید. یک پاوربانک ارزان و جذاب از شرکت شیائومی که با ظرفیت 20 هزار میلی آمپر ساعتی خود میتواند در شرایط سخت و دور از برق به شما کمک بسیاری کند. یک بانک انرژی خورشیدی به همین روش کار می کند ، فقط به جای برق ، از خورشید تغذیه می شوند. مشاهده ظرفیت های مختلف از 2،000 میلی آمپر تا 15000 میلی آمپر ساعت می تواند امری عادی باشد ، برخی از پاوربانک های موجود در بازار 40،000 میلی آمپر ساعت ظرفیت نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.