برنامه نقد و بررسی – دکتر عرفان Khairi را راز میلیونرهای اینترنتی نشان داد

[ad_1]

بسیاری از بازدید کنندگان سایت ما شده اند درخواست ما برای نوشتن یک بررسی در این و از آنجا که تعداد درخواست ها کاملا قریب به اتفاق ما می تواند درخواست های خود را امروز در اینجا. امروز نقد و بررسی نیست واقعا متمرکز در یک برنامه آن است که در واقع یک کتاب نوشته شده توسط یکی از مالزی برترین کارآفرینان اینترنت است که می رود به نام دکتر عرفان Khairi. دکتر عرفان Khairi استثنایی خود او ساخته شده خود را برای اولین بار میلیون مالزی استاندارد در سن جوان 25 در سال 2002 همه از اینترنت. کتابی که او نوشته و منتشر شده می توان به عنوان راه خود را از های خود موفق اسرار با آنها مجبور به پرداخت ، این کتاب منتشر شده است در 2 زبان انگلیسی و مالزی و در حال حاضر فروش در مالزی Ringgit $39.90 یک کپی. آن است که در حال حاضر در دسترس در عمده فروشی در سراسر مالزی و شما همچنین ممکن است خرید کتاب آنلاین در Dr عرفان Khairi وب سایت.

من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید اولین بار من تو را دیدم این کتاب در مایل در ساعت چند سال به عقب. این کتاب به زیبایی بسته بندی شده و عنوان خود را گدایی مشتریان به خرید آنها. ‘راز میلیونرهای اینترنتی نشان داد’ یا ‘Rahsia Jutawan-Jutawan اینترنت Terbongkar” در مالایی. برای تلفن های موبایل قابل توجه نیست ؟ شکی نیست که دکتر عرفان Khairi انجام داده است به خوبی در بسته بندی کتاب خود را با آن خوب پوشش و عنوان قاتل به بوت. اگر شما می خواهید به انتشار کتاب و بازار آن زمان شما ممکن است در نگاه دکتر عرفان Khairi کتاب برای مثال چگونه یک یا دو لمس ساده واقعا می تواند تمام تفاوت را.

بیایید قرار دادن پوشش را کنار گذاشته و نگاهی به آنچه در داخل است. از آغاز تا پایان,,,,, Dr عرفان Khairi ارائه همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد انجام کسب و کار آنلاین. او را پوشش داده است تقریبا تمام اصول و من نمی خواهید به اتلاف وقت خود را با تمام ریزه weenie جزئیات. دکتر عرفان Khairi در واقع نشان داد بسیاری از اسرار توسط میلیونرهای اینترنتی در کتاب خود. در حال حاضر اگر ما نگاهی به دیگر کتابها که ما می تواند پیدا کردن در اینترنت و مقایسه آنها با دکتر عرفان Khairi این کتاب منتشر شده من به طور جدی می تواند می گویند که دکتر عرفان Khairi کتاب باور نکردنی ارزش برای پول است. فروش در مالزی Ringgit $39.90 است که بیشتر یا کمتر معادل به دلار $12.00! که یک معامله بزرگ!

تنها چیزی که من در بر داشت فاقد با دکتر عرفان Khairi کتاب است که کمبود اطلاعات و دانش در ایجاد ترافیک برای هر کسب و کار آنلاین. این به ویژه مهم است از آنجا که کاربران اینترنت امروزه با نام تجاری نسل جدیدی از وب 2.0 نسل. آنلاین ترین کارآفرینان کسب و کار در این زمان برای اعطا و به پایان رسید تا با فقیر یا صفر فروش و تبدیل پس از ایجاد کسب و کار خود را آنلاین برای چند ماه. ایجاد ترافیک باید به آرامی گرفته شده توسط جدی اینترنت کارآفرینان و بازاریابان مگر اینکه البته شما شناخته شده و مشهور مانند جوئل Comm یا دکتر عرفان Khairi خودش! مشهور است که تبدیل شده اند به نام خانواده می تواند عملا پول آنلاین بدون نیاز به زحمت در مورد ایجاد ترافیک برای پول خود را ساخت وب سایت.

اجازه دهید ما را نگاه دکتر عرفان Khairi برای مثال. او دعوت شده است به نظر می رسد در بسیاری از محلی مالزی تلویزیون را نشان می دهد و بیشتر چه او خود را به طور منظم نویس در چند عمده مجلات محلی! در یک کلمه دیگر Dr عرفان Khairi یک استاد در هنر آفلاین رسانه های ارتقاء. دیگر هیچ مالزی اینترنت کارآفرین غالب رسانه های آنلاین بهتر از دکتر عرفان Khairi. از آن آسان است برای او به فروش محصولات خود را آنلاین پس از او همه آماده برنده دست پایین را ترویج نیست! من صادقانه بر این باورند که دکتر عرفان Khairi است و دیگر هدف قرار دادن کل جهان گسترده ای امروزه. من snooping اطراف برای مدتی در حال حاضر و من معتقدم که دکتر عرفان Khairi است که تمرکز بیشتر بر روی محلی مالزی ، من فکر نمی کنم او را که حریص او خود ساخته میلیون مدت زمان طولانی پیش. به همین دلیل من میگویم به این دلیل است که من را دیده اند و نه هیچ بهبود قابل توجهی در آمار وب. از زمان نوشتن Dr عرفان Khairi اصلی گل سرسبد (RahsiaInternet دات کام) رتبه 300,521 در الکسا! است که به سختی قابل توجه برای یک میلیونر اینترنت نیست ؟ او با تجربه بازاریاب اینترنت و او به راحتی می تواند تولید ترافیک برای وب سایت خود را هر زمان که او می خواهد اما به اعتقاد من این است که دیگر نگرانی های خود را دیگر. بازخورد های داده شده توسط دوستان و همکاران نیز تقویت سوء ظن من. به نظر می رسد که دکتر عرفان Khairi یک مرد تغییر امروزه او بیشتر علاقه مند به کمک به دیگران در دستیابی به آنچه که او به دست آورد ، اگر این درست است و من دعا می کنم و امیدوارم که دکتر عرفان Khairi قادر خواهد بود به نوبه خود بیشتر و بیشتر مردم مالزی به کسب و کار آنلاین موفق کارآفرینان درست مثل او. من خیلی دوست دارم برای دیدن!

بنابراین آنچه را که به انجام با بررسی من امروز ؟ ساده است! اگر شما به عنوان محبوب و شناخته شده به عنوان Dr عرفان Khairi یا جوئل Comm شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ترویج کسب و کار آنلاین خود را از طریق بازاریابی آنلاین و تبلیغات. اما شانس که شما خواهد بود فقط به عنوان معروف شده است ؟ احتمالا صفر درست مثل هر ادم بیکار و تنبل در خیابان. از این رو, شما نیاز به کار دو سخت به ترویج کسب و کار آنلاین است که بعد از ایجاد ترافیک بیشتر برای وب سایت خود را. هنگامی که شما ترافیک بیشتر شانس خود را برای تولید و فروش بالاتر و تبدیل بهتر خواهد بود به لحاظ نظری. همانطور که گفتم قبل, لطفا دست کم نگیرید این همه عامل مهم زمانی که شما درگیر در کسب و کار آنلاین.

به طور کلی, من را دکتر عرفان راز میلیونرهای اینترنتی نشان داد کتاب 4 ستاره امتیاز. آن است که بیشتر یا کمتر کامل است اما نیاز به کمی کار بیشتر روی بخشی از نسل ترافیک. من به شدت توصیه می شود کتاب خود را برای جویندگان دانش و مبتدیان در کسب و کار آنلاین. برای بازاریابان اینترنتی با تجربه و پول سازان, شما ممکن است برای این کتاب بیش از حد اگر شما می خواهم اما شما نیاز به پیدا کردن یکی دیگر از منبع خوبی از اطلاعات در نسل ترافیک.

قبل از من برو و من مطمئن هستم که بسیاری از شما آن را خریداری کتاب برخی از زمان به عقب. چه شما از آن فکر می کنم? مفید است و باید شما با موفقیت با آن ؟ لطفا محل رای خود را در اینجا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.