برخی از خواص سیر سیاه دکتر بیز

خواص سیر سیاه
 
مطالعات نشان می دهد که سیر سیاه دکتر بیز حاوی آنتی اکسیدان هایی است که خواص ضد سرطانی قوی دارند. علاوه بر این، اثرات سیر سیاه شامل ضد حساسیت، ضد دیابت و ضد التهاب است. سیر پیشتاز غذاهایی است که خاصیت ضد سرطانی دارند. به طور خلاصه خواص سیر سیاه عبارتند از:
پیشگیری از سرطان
    افزایش سرعت درمان سرطان
    کاهش وزن و کاهش وزن
    کاهش چربی خون
    از قلب و عروق محافظت کنید و از گرفتگی عروق جلوگیری کنید
    کنترل قند خون و پیشگیری از دیابت
    بهبود دیابت و کاهش عوارض آن
    · ضد حساسیت
    کاهش التهاب
    از کبد محافظت کنید

 

اگر بپرسید "سیر سیاه برای چیست؟" ما یک پاسخ مستند داریم. خواص ذکر شده برای سیر سیاه طبق تحقیقات علمی و مستند بوده و برای تحقیقات علمی منابع هر مقاله ذکر شده که به زبان انگلیسی می باشد. یک منبع علمی خوب که خلاصه ای از تحقیقات انجام شده است، این مقاله علمی است.

 

خواص سیر سیاه در سرطان (پیشگیری و درمان سرطان)
 
مطالعات متعدد تایید می کند که سیر سیاه حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که ضد سرطان هستند و رادیکال های آزاد را در بدن از بین می برند که باعث سرطان می شوند، بنابراین دارای خواص ضد سرطانی قوی است (منبع 1 و منبع 2). بر اساس این یافته ها، خواص ضد سرطانی و از بین بردن رادیکال های آزاد در بدن سیر سیاه 4.5 برابر سیر تازه است! (منبع) یکی از دلایل بزرگترهاخواص آنتی اکسیدانی سیر سیاه تولید مقادیر زیادی از ترکیبات گوگردی آلی یا ترکیبات آلی گوگردی در فرآیند تبدیل سیر تازه به سیر سیاه است. این ترکیبات نقش مهمی در پاکسازی رادیکال های آزاد دارند.

 

علاوه بر این، یک مطالعه برای سرطان معده نشان می دهد که سیر سیاه می تواند حجم و وزن تومورهای سرطانی را کاهش دهد و مطالعه دیگری نشان می دهد که سیر سیاه سرعت رشد سلول های سرطانی در سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد.
اگر ازخودتان می پرسد که سیر سیاه را از کجا بخرم ما به شما کالایاب را معرفی می کنیم
چرا این فروشگاه اینترنتی تمامی محصولات خود را گارانتی اصالت کالا می کند و تمامی
قیمت ها را با تخفیف به نمایش می گذارد 
خواص سیر سیاه برای کاهش وزن
 
طبق دو مطالعه علمی، سیر سیاه باعث کاهش وزن، کاهش چربی شکم، کاهش چربی های مضر خون (LDL) و افزایش چربی های خوب خون (HDL) می شود. مطالعه ای روی موش ها نشان داد که مصرف سیر سیاه متابولیسم چربی ها و کلسترول خون را تنظیم می کند و در نتیجه سطح کل چربی ها، تری گلیسیرید و کلسترول خون کاهش می یابد و به طور قابل توجهی باعث کاهش وزن و کاهش وزن می شود.
 
در مطالعه دیگری به تعدادی از موش ها به مدت 91 روز رژیم غذایی پرچرب داده شد و پس از آن موش ها علائم چاقی، قند خون بالا، چربی خون بالا و آسیب به کبد و کلیه را نشان دادند. سپس رژیم پرچرب برای همه موش ها قطع شد و سیر سیاه داده شد. در موش هایی که سیر سیاه تخمیر شده مصرف می کردند، اثرات مبارزه با چاقی، بهبود کبد و کاهش چربی خون مشاهده شد. بنابراین سیر سیاه در جلوگیری از افزایش وزن ناشی از رژیم غذایی چرب موثر است.
 
در مطالعه دیگری، محققان دریافتند که خوردن سیر سیاه وزن را کاهش می دهد. این کاهش وزن به دلیل بی اشتهایی و تغذیه کمتر نیست، یعنی کاهش وزن ناشی از مصرف سیر سیاه به دلیل کاهش مصرف غذا نیست.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.