با Predator Thronos ایسر آشنا شوید؛ صندلی گیمینگ در قامت کابین خلبانی

مرحوم پدرم که تعزیه گردان بود، فوری خود را به عباس رساند و به آرامی چیزی به او گفت. در ساخت این روکش صندلی ابعاد و الگو برداری کاملا دقیق و متناسب با فریم صندلی و استاندارد های صندلی خودروی شما انجام شده و خدشه ای به زیبایی کابین خودروی شما وارد نمی کند لازم به ذکر است که جنس این روکش ها چرم مارون میباشد و حس فابریک بودن صندلی را به شما القا می کند و باعث ایجاد آرامش و راحتی خیال شما می باشد.این روکش صندلی برای پژو پارس های صندلی خلبانی مناسب است و مورد استفاده قرار میگیرد. او به هنگام اجرای تعزیه، با پای برهنه و بدون جوراب در صحنه حاضر می شد و زار زار می گریست و این حرکت او تماشاچیان را به شدّت تحت تأثیر قرار می داد. او میگوید اگر قدرت خودرو ملاکتان هست به سراغ پارس موتور زانتیا بروید . بوته انگوری که در زمستان خشک به نظر می رسد، در فصل بهار چهره ای سبز و شاداب به خود می گیرد و میوه آن به این زیبایی رنگ آمیزی می شود.اینجاست که باید به عظمت و قدرت خداوند بی همتا پی برد.

در حالی که نسیم سردی می وزید به چند کیلومتری روستای مورد نظر رسیدیم. بعدها شنیدم که پدرم از او می پرسد چرا از اسب پیاده شده و مراسم تعزیه را از شتاب و حرکت انداخته است.عباس در پاسخ می گوید: – برای لحظه ای غرور مرا گرفت و نمی توانستم تعزیه بخوانم.این نقش را از من بگیر و به کس دیگری بده.پدرم می گوید: – ولی تو نقش بازی می کنی. بی درنگ نزد عباس رفتم و پس از احوالپرسی، چون یقین داشتم که ماجرای پاکت کار او بوده است، از او تشکر کردم.به او گفتم: – چرا مرا شرمنده می کنی و ماهیانه برایم پول می فرستی؟ دیگر برایم تردیدی باقی نمانده بود که آن پاکت ها همه از جانب عباس بوده است. اکنون تنها پس از چند ثانیه که خلبان متوجه میشود دیگر نمیتواند هواپیما را کنترل کند، میتواند بهسادگی از هواپیما بیرون بپرد و با چتر بر زمین فرود آید. ضمناً محل قرارگیریِ راحتی برای پای گیمر ها در نظر گرفته شده که موجب میشود آنها بتوانند زمان طولانی روی این صندلی بنشینند و خرید صندلی خلبانی به بازی بپردازند. این کار جزئ ورزشهای اجباری بود که زیر نظر یک درجه دار آمریکایی انجام می شد.پس از پایان این مرحله، دانشجویان می توانستند ورزش دلخواه خودشان را انتخاب کنند و عباس که والیبالیست خوبی بود با تعدادی از بچه های ایرانی یک تیم والیبال تشکلیل داده بودند.

دلایل قرار گرفتن دنا در فهرست موفق ترین فیس لیفت های ایرانی از نظر ما، تغییرات گسترده در نمای بیرونی، طراحی فضای کابین و تریم داخلی جدید که دست کم تا پیش از دنا، مشابه آن در کم تر خودروی داخلی ای دیده شده بود. آوانته؛ خودرویی قدیمی، کمآپشن، کرهای و از نظر برخی بدقیافه است. این مدل از نظر ظاهری با پرشیا تفاوتی نداشت و فقط مشاهده دیسک ترمز عقب و شیلنگ های دوگانه ترمز دیسکی عقب بر روی اکسل عقب است که راه تشخیص را هموارتر می کرد. پس ما باید بر روی نعمتهای الهی به طور عمیق فکر کنیم و از آنها سطحی نگذریم. با گفتن این جمله به یاد عباس افتادم. به یاد دارم وقتی عباس هفت و یا هشت ساله بود، روزی بر اثر موضوعی که خوب در خاطرم نیست بین من و او مشاجره لفظی درگرفت. در یک لحظه از خود متنفر شدم، زیرا عباس با آن همه گرفتاریها هنوز هم مرا از یاد نبرده بود و با پولهایی که می فرستاد می کوشید تا من در شمالِ غرب کشور، در رنج و سختی نباشم؛ 32 ولی من روزها بود به مرخصی آمده بودم و حتی یک بار به ذهنم نیامده بود تا احوال او را بپرسم.

دو روز بعد مبلغ مورد نیز را به من داد و سفارش کرد تا به آنها سخت نگیرم و فرصت کافی بدهم تا منزل را تخلیه کنند.من هم آن مبلغ را به مستأجر دادم و سرانجام او نیز منزل را ترک کرد. اتومبیل هم در آن جاده رفت و آمد نمی کرد و من مانده بودم که عباس را چگونه تنها در جاده رها کنم. عباس چون از پشتکار بسیار بالایی برخوردار بود، همیشه در زمره شاگردان ممتاز کلاس به حساب می آمد. زمانی کوتاه از شروع تعزیه نگذشته بود که نوبت به عباس رسید.او در حالی که به جهت ضرورت نقشش لباس فاخری به تن کرده بود، «کلاهخود»ی بر سر داشت و سوار بر اسب بود، به صحنه وارد شد. همه بازیگران آماده اجرای تعزیه بودند.طبل و شیپور نواخته شد. البته طراحی و اجرای آن نیاز به دانش بالاتری نیز دارد. پیرمرد را سوار بر موتور کردم و در حالی که نگران عباس بودم، به سرعت برگشتم تا او را بیاورم؛ ولی او برای اینکه به من زحمت بازگشت ندهد، آنقدر دویده بود که به نزدیکیهای روستا رسیده بود. سوار بر موتور شدیم و به راه افتادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.