بازاریابی شبکه ای موفقیت: این ادم و راه آسان

[ad_1]

بازاریابی شبکه ای موفقیت در این فن آوری مبتنی بر اقتصاد می تواند نسبتا به آسانی به عنوان این سه مرحله است. به عنوان Robert Kiyosaki اظهار داشت “بازاریابی شبکه ای کسب و کار قرن 21 است.“این یک راه ایده آل برای پول و این صنعت ثابت کرده است که یک مدل کسب و کار است که می تواند به موفقیت در هر شرایط اقتصادی است.

عاقلانه و راه آسان رسیدن به موفقیت بازاریابی شبکه شامل کپی کردن راه خود را به موفقیت دلیل موفقیت برگ سرنخ. به عنوان Tony Robbins گفت: “مدل سازی مسیر تعالی است.”

در اینجا 3 مستقیم به جلو بازاریابی شبکه ای موفقیت راهنمایی:

پیدا کردن سیستم ثابت – شرکت و مستند بازاریابی شبکه ای داستان موفقیت:

این به این معنی چیدن شرکت مناسب برای دلایل درست و سپس شناسایی بالا بگیر و تحقیق و یا مطالعه در مورد استراتژی های خود را.

با بسیاری از گزینه های شبکه ای و آنلاین بازاریابی فرصت های خارج وجود دارد, شما می شود تن به تن به چپ و راست توسط خانواده و دوستان برای پیوستن به آنها می شود تحت تأثیر عاطفی دلایل سوپراستار تاییدیه های بسیار کم هزینه ورود به وعده پول آسان و یا به عنوان یک نفع به شخص دیگری. اینها تمام دلایل اشتباه.

انتخاب یک شرکت با یک محصول است که شما می توانید ارتباط برقرار کردن و نه یکی از شما خجالت در مورد تبلیغ است.

شما باید به انجام علت سعی و کوشش خود پژوهش شرکت طرح پرداخت غرامت و مطمئن شوید که شما به خوبی پرداخت می شود برای استخدام افراد جدید و شرکای چرا که حقیقت این است که بازاریابان را صرف پول و زمان در فروش و تبلیغات به رشد تیم خود را.

تکراری سازگار باشد و فکر می کنم مثل یک کارآگاه:

موفقیت بزرگ اغلب معلمان بزرگ. این hitters سنگین و بالا بگیر باید وب سایت پرفروشترین کتاب و نوشتن وبلاگ خود را در بهترین و موفق ترین استراتژی است. آنها همچنین میزبان آموزشی و قدرت تماس با و یا مستقل از خود شرکت بازاریابی شبکه ای.

وصل اگر آنها در دسترس هستند سوال در مورد طرز فکر اقدامات انجام شده برای دریافت نتایج و درس از اشتباهات و بسیار اقدامات خاص. نادیده گرفتن “فقط آن را انجام داده… بیرون رفتن وجود دارد… blah blah blah” انواع. شما می خواهید جزئیات مراحل شما می توانید به دنبال روزانه. یک منبع عالی است که کتاب “آن را له!” by Gary Vaynerchuk

شما رو به حرکت به سمت هدف خود هر روز یک پست وبلاگ یک ویدیو یوتیوب خود را صدای جیر جیر برنامه یا هر استراتژی شما در حال به کارگیری است. کلید این است که به طور مداوم مراحل برای تولید نتایج.

کمیت نتایج و تنظیمات:

  • متعهد به یک برنامه عمل برنامه زمانبندی و مراحل خاص از استراتژی خود را و شما نتایج را دریافت کنید.
  • مقایسه و تعیین کمیت خود نتیجه در پایان هر هفته کار می کنند.
  • ثبت و یا نقشه, نتایج تعیین و شناسایی خود را در روند.
  • توجه به اعداد بهینه سازی, بهترین نتایج را با انجام بیشتر از آن عمل خاص.
  • اگر اعمال شما نمی بازده نتایج, بازگشت, درخواست برای روشن شدن در جزئیات استراتژی خود را و تنظیمات است.

بازاریابی شبکه ای موفقیت سیستم می تواند تکامل پیدا کند اما اصول یکسان باقی می ماند. شما احتمالا نیاز به انجام برخی از افزایش سرعت و تنظیمات. تکنولوژی و اینترنت است تاثیر بسیار زیادی در نحوه بازی این بازی اعداد است. بازاریابی شبکه ای موفقیت دیده می شود سریع تر و با سرعت بیشتری در با توجه به رابط های مانند یوتیوب بازاریابی Facebook بازاریابی نویسی و توییتر کمپین. شما برای یادگیری و درگیر در این روند جدید است.

این یک کسب و کار است که شما نیاز به قرار دادن در کار ‘ در بازاریابی شبکه ای ساخت حرکت خود را ایجاد کنید بازاریابی شبکه ای داستان موفقیت از طریق درآمد باقی مانده شما خواهید بود با بهره گیری از سال از هم اکنون. نمی تبدیل شدن به بخشی از 97% که تجربه شکست کسب و کار.

وجود دارد اتاق در بالا برای کسانی که متعهد به کار در دستیابی به فروش مستقیم یا بازاریابی آنلاین موفقیت است. بازاریابی شبکه ای موفقیت در قرن 21 کسب و کار در آرنا. شما می توانید کپی خود را در راه رسیدن به موفقیت با استفاده از این سه گام اساسی و ادم راه آسان برای آزادی مالی امروز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.