بازاریابی خود را در تعطیلات اجاره خانه بخش دوم – بازاریابی آنلاین

[ad_1]

این مقاله قسمت دوم از یک سری کمک خواهد کرد که تعطیلات اجاره خانه و صاحبان کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی اجاره ملک آنلاین. آن مهم است به درک که افرادی که به دنبال یک تعطیلات اجاره خانه به طور کلی به دنبال بیش از آنها می توانید با نام تجاری-نام هتل. آنها به طور معمول می خواهید فضای حریم خصوصی امکانات لباس های شسته شده و تقریبا همیشه – نرخ ارزان تر از اگر آنها در هتل ماند.

یک تفاوت عمده بین رزرو تعطیلات خصوصی اجاره خانه و مارک هتل های زنجیره ای است که شما می دانید که جلوتر از زمان شما خواهد شد هنگامی که شما کتاب را با یک هتل زنجیره ای. به علاوه اگر همه چیز کاملا درست نیست شما همیشه باید به مدیر دست به مرتب کردن همه چیز را برای شما. از سوی دیگر تعطیلات اجاره خانه تقریبا همیشه متعلق به بخش خصوصی اداره می شود و در گذشته شما هرگز می توانید مطمئن باشید که فقط آنچه شما خواهد بود.

اینترنت تغییر کرده است همه چیز در مورد بازاریابی اجاره ملک. در حال حاضر و آینده نگر مستاجرها می توانید یک وب سایت برای مشاهده تصاویر و خواندن اطلاعات در مورد تعطیلات اجاره خانه و قبل از اتخاذ تصمیم نهایی – که بدان معنی است که بازاریابی آنلاین از اجاره ملک باید به عنوان یک اولویت مهم.

مزایای بازاریابی اجاره ملک آنلاین

توسط بازاریابی خود را اجاره ملک آنلاین شما باید کامل و کم هزینه راه نشان می دهد که تعطیلات اجاره خانه برای جهان است. بازاریابی آنلاین می تواند شما را در جای پای برابری با هتل های زنجیره ای; در واقع, آن را در واقع به شما می دهد یک مزیت است. در حالی که سایت های خود را عملی و آموزنده شما می توانید زمان و TLC به سایت خود را گرم و استقبال در حالی که اطمینان بخش آینده نگر مستاجرها که خود را در تعطیلات اجاره خانه بیش از پر کردن نیازهای خود.

به علاوه ایجاد یک وب سایت برای اجاره تعطیلات خود را در خانه به شما می دهد یک حضور جهانی. در حالی که تعطیلات در بازار اجاره در ایالات متحده هنوز هم ممکن است در مراحل ابتدایی آن است که هنجار در بسیاری از کشورهای دیگر برای خانواده ها برای اقامت در تعطیلات اجاره خانه و نه هتل. بازاریابی اجاره ملک در اینترنت می تواند کمک به یک مالک در ایالات متحده در دسترس خانواده ها از خارج از کشور و جلب آنها به خانه است.

قرار دادن خود را در تعطیلات اجاره خانه آنلاین

راه های مختلفی وجود دارد که در آن شما می توانید با استفاده از اینترنت برای بازاریابی خود را اجاره املاک::

 • ایجاد وب سایت خود را
 • لیست اجاره تعطیلات خود را در خانه با یک ملک اجاره یا مدیر عامل
 • لیست خانه تعطیلات خود را در یکی از بسیاری از سایت اجاره تعطیلات

در حالی که هر سه گزینه برای بازاریابی اجاره ملک باید جای خود را ایجاد خود را در سایت اینترنتی ضروری است. داشتن سایت خود را به شما می دهد کنترل کامل از نحوه اجاره تعطیلات خود را در خانه نمایش داده می شود به اجاره بالقوه. اگر کسی مخاطبین شما مایل به اجاره خانه خود را, آیا شما واقعا می خواهید به ارسال آنها را به یک سایت است که شامل خانه های دیگر شبیه به خود را ؟ به یاد داشته باشید همیشه وجود دارد صاحبان دیگر وجود دارد که آنها نیز درگیر در استفاده از اینترنت برای بازاریابی و اجاره ملک که فروختن شما فقط برای دریافت اجاره. لیست سایت می تواند کمک به شما در رسیدن به مردم بیشتر اما در پایان شما می خواهید یک مستاجر برای دیدن فردی خود سایت.

ایجاد سایت خود را برای تعطیلات خود را در خانه اجاره

وب سایت شما باید شامل موارد زیر صفحه استاندارد است که بسیار مهم برای بهینه بازاریابی خود را اجاره املاک::

 • صفحه اصلی
 • توضیحات ملک
 • گالری عکس
 • اطلاعات بازدید کننده
 • نرخ
 • اطلاعات تماس

صفحه اصلی

صفحه اصلی است که احتمالا مهم ترین بخش از استراتژی خود را برای بازاریابی و اجاره خود را به عنوان این است که یک بازدید کننده's اولین نقطه تماس با خانه خود را. مطمئن شوید که طراحی صفحه اصلی خود را ساده و تمیز و منظم. در نظر اضافه کردن دو عکس به جای فقط یکی به سایت خود را به ایستادگی کردن از رقابت. یک تصویر می تواند سنتی front-of-the-صفحه اصلی شات در حالی که دیگر تصویر را می توان از چیزی که مجموعه اجاره ملک از هم جدا – یک نمایش بزرگ زیبا طلوع خورشید صحنه توسط استخر ، شما همچنین می توانید با در نظر گرفتن یک عکس از خانه در شب روشن است که قطعا این تصویر به یاد ماندنی است.

متن

همچنین شما می خواهد نیاز به نوشتن متن است که کمک می کند تا شما را با بازاریابی ملک خود را اجاره. این مرحله ندارد به مشکل باشد اما شما باید به زمان و برخی از اندیشه بدهد به عنوان به آنچه که شما می خواهید برای گفتن. شما می خواهید به فروش خانه خود را و نه فقط دولت حقایق است. متن باید به کمک آینده نگر مستاجرها تصور لگد زدن به پشت با استخر خود را با یک نوشیدنی خنک در حالی که تماشای بچه ها چلپ چلوپ در اطراف. تنظیم صحنه برای اولین بار به جای شروع با یک لیست از بهترین چیزها در مورد اجاره تعطیلات خود را در خانه. توصیفی و با استفاده از تخیل خود را به طوری که شما در حال بازاریابی اجاره خود را در یک راه است که خواننده می خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

به منظور دریافت برخی از ایده از آنچه به تمرکز در متن سوالات زیر را بپرسید:

 • چه چیزی شما خانواده و دوستان خود را در مورد تعطیلات اجاره خانه ؟
 • آیا شما لذت بردن از انجام هنگامی که شما وجود دارد ؟
 • وجود دارد چیزی است که شما پیدا کرده اند که شما را دوست دارم اما نه به طور کلی در مورد شناخته شده و یا در نزدیکی خود را در تعطیلات اجاره خانه ؟
 • چه ویژگی خاصی می کند خانه خود را ارائه می دهد ؟
 • آنچه شما می خواهید بدانید که اگر شما بودند برای رفتن به اجاره این ملک ؟

تصویر کلی ایده های

استفاده از تصاویر با کیفیت خوب از خانه خود را's داخلی و خارجی نمی تواند اغراق آمیز باشد برای بازاریابی موفق از اجاره اموال. در بسیار رقابتی منطقه مانند فلوریدا تصاویر می تواند تفاوت بین تامین رزرو و یا از دست رفته. گاهی اوقات یک پتانسیل مهمان خواهد بود با توجه به چند خواص با همان امکانات و همان هزینه. در این مورد مهمانان بدون شک انتخاب تعطیلات اجاره خانه آنها مانند نگاه. این به این معنی است که کیفیت تصاویر در حال حیاتی برای بازاریابی موفق از ملک خود را اجاره. خطاهای رایج هستند تصاویری که بد روشن است که گرفته شده از زوایای عجیب و غریب که از ویژگی های عرشه استخر و ایوان خالی از مبلمان یا این که باید کارهای نامناسب در نمایش (حوله مرطوب انبوهی از مقالات و غیره).

برخی از چیزهایی اضافی شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن زمانی که بازاریابی خود را اجاره ملک با عکس ها:

 • در نظر با استفاده از گل است. تازه گلدان گل را می توان استقبال اما همین't رفتن به دریا و همین't وسوسه می شود به حرکت یک گلدان گل به عنوان شما را به تصاویر آن نگاه احمقانه اگر همان گلدان نگه می دارد و تبدیل کردن در اتاق های مختلف.
 • مجموعه ای از جداول. در رسمی غذاخوری باز کردن یک بطری از شراب پر لیوان شراب نور شمع و استفاده از دستمال. در آشپزخانه و غذاخوری مجموعه از آن برای صرف شام با خانواده, با گاه به گاه بیشتر محل تنظیمات یک پارچ شربت ابلیمو ،
 • مطمئن شوید که آشپزخانه خود را در تعطیلات اجاره خانه بارقههای. باید آن را بی عیب با یک کاسه میوه در مقابله. در واقع شما می خواهید را به خانه نگاه می کردند و مثل شما فقط در حال انتظار برای مهمانان می رسند.
 • ایجاد اتاق خواب استقبال با تبدیل کردن ورق fluffing تا بالش و قرار دادن مجلات و کتاب ها در شب جداول.
 • عکس حمام در شب. پر کردن وان اضافه کردن مقدار زیادی از حباب های نور شمع باید کرکی حوله و شاید یک لیوان شراب قرمز در دست به ایجاد یک فضای.
 • با استفاده از یک دوربین دیجیتال به طوری که شما می توانید صدها نفر از عکس های خود را در تعطیلات اجاره خانه. حتی اگر شما یک عکاس شما مطمئن شوید که برای دریافت برخی از آنهایی که خوب است که شما می توانید برای استفاده از بازاریابی ملک خود را اجاره.

بازاریابی اجاره ملک خود را با وب سایت خود را می تواند بخشی از یک استراتژی است که با استفاده از بسیاری از تکنیک های دیگر از چاپ آگهی به لیست آنلاین در بازاریابی املاک و مستغلات سایت شما اجازه می دهد برای جذب بیشتر مستاجرها به اموال خود را. آینده در این سری مقالات را کشف اضافی, راه های بازاریابی خود را در تعطیلات اجاره خانه و منافع خود را به شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.