بازاریابی آنلاین – یک راهنمای برای Newbies

[ad_1]

بازاریابی آنلاین می تواند دشوار برای کسانی که با سالها تجربه چه رسد به کسانی که تنها با شروع کردن. رقابت می تواند شدید. مفاهیم پشت اینترنت, بازاریابی, محدوده از ساده تا بسیار پیچیده اما مهم ترین جنبه است که معمولا یکی است که سخت ترین به درک برای افراد مبتدی. آنچه در آن است شما بپرسید ؟ چگونه به کشف کردن آنچه با این نسخهها کار در حداقل مقدار از زمان. بسیاری از مبتدیان می توانند با بیست یا بیشتر ایده های در مورد چگونگی به بازار در اینترنت. جایی که آنها در تلاش است که تعیین می کند که از روش های موثر است. حالا که ما می دانیم که چالش من تلاش خواهد کرد به طرح برخی از تکنیک های موثر تر است که می تواند کمک به یک صاحب کسب و کار برای شروع خود را سرمایه گذاری بازاریابی اینترنتی.

خبرنامه

ارسال خبرنامه الکترونیکی نیز می تواند بخشی از یک استراتژی موثر بازاریابی اینترنتی. E-خبرنامه اصل ایمیل های که ممکن است حاوی مقالات آموزنده, مفید, آزمونها مربوط به تبلیغات و یا هر گونه اطلاعات دیگر که خواهد بود مفید به هدف خود خواننده است. اهمیت این خبرنامه است که آنها را می توان به عنوان یک ابزار موثر است که بازدید از این گیرنده به عنوان تبلیغات. یک راه برای انجام این کار این است که به عنوان سمبل لینک به وب سایت خود و یا دیگر نرم فروش روش مانند یک نم مرجع برای کسب و کار خود را به کپی از e-خبرنامه. اما نگه داشتن لینک ها و منابع در حداقل پس از خبرنامه خود را به نظر نمی آید مانند تبلیغات.

پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید

تعداد PPC تبلیغات در اینترنت سر به فلک کشید در سال های اخیر است. این می تواند یک راه موثر برای بازار اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند. وجود دارد دو جنبه اصلی در نظر بگیرید: ترافیک و هزینه. شما می خواهید مطمئن شوید که شما به حداکثر رساندن ترافیک خود را در کمترین هزینه ممکن است. اما مراقب باشید. شما به دنبال ترافیک هدفمند است. اگر شما فروش سگ قلاده آن را انجام دهد شما هیچ خوب به پرداخت هزینه برای یک بازدید کننده به دنبال درمان آکنه. با کمترین هزینه است که همیشه بهترین گزینه است. برخی از صرف زمان و انجام برخی تحقیقات کلمه کلیدی قبل از شما در پرش.

ایجاد یک وب سایت

یکی از مهم ترین گام برای شروع یک کمپین بازاریابی اینترنتی است که برای ایجاد یک وب سایت موثر است. این مهم است که برای قرار دادن بهترین خود را پا به جلو. اگر شما لازم نیست که اخرین سایت شما هیچ یک از ما شانس رقابت در اینترنت. من نمی گویم که شما نمی توانید آن را توسعه خود و یا که شما نیاز به صرف هزاران دلار است. اگر شما تجربه در طراحی وب سایت وجود دارد کاملا چند بسته نرم افزار است که آن را آسان برای کسانی که با طراحی وب سایت تجربه به توسعه اخرین سایت. اما من به شدت توصیه به استخدام یک طراح وب سایت برای طراحی وب سایت خود را. زمانی که شما صرف خواهد شد برای یادگیری نرم افزار و توسعه وب سایت موثر خواهد بود و بهتر مورد استفاده در دیگر جنبه های کسب و کار شما. به یاد داشته باشید شما می خواهید به تمرکز بر روی بازاریابی…نه طراحی وب سایت. این تنها یکی از بسیاری از وظایف است که شما به عنوان یک صاحب کسب و کار می توانید برون سپاری.

تصویری

یکی بسیار موثر است اما در مورد استفاده روش برای تبلیغات در اینترنت با فیلم. یوتیوب تبدیل شده است بسیار محبوب و بسیاری از بازاریابان شروع به تحقق بخشیدن به پتانسیل سود از سایت های مثل این. بسیار موثر استراتژی است که برای ایجاد یک ویدیو است که باهوش شوخ طبع یا به طور کلی سرگرم کننده و ارسال آن به یوتیوب. سعی کنید به آن را به نظر می رسد به عنوان یک آشکار تبلیغات. فقط شامل یک مرجع ساده به شرکت خود و یا وب سایت. اگر آن را محبوب شما می تواند هزار نفر از بازدید کنندگان به سایت شما است. بهترین بخش در مورد این است که آن رایگان است برای ارسال ویدئو به یوتیوب. یکی دیگر از استفاده از فیلم است که در ترکیب آن به طور مستقیم بر روی صفحه وب خود را. این اجازه می دهد تا شما را به نه تنها برجسته کردن برخی از جنبه های کلیدی از محصول خود را اما تمایل به نگه داشتن بیننده در صفحه خود را برای یک زمان طولانی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت جدید گاو پول نقد [http://www.thenewcashcow.com]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.