باربری اندرزگو – از بسته بندی تا چیدمان بار با اتوبار اندرزگو

تهران توشه ، کلیدی ۲۰ سال سابقه در دستور اثاثیه کشی و حمل و جابه جایی اثاثیه منازل و ادارات و شرکت ها. مهم قاب مجرب و کارگران ماهر و خوش خلق کلیدی اشکال اتومبیل های باربری مجهز و اختصاصی اثاث کشی خود خدمات را ارائه می نماید. باربری قابل اعتماد تهران توشه اهمیت تکیه بر اصول و قواعد صحیح ، بهترین نحوه لوازم کشی را به شما نشان میدهد.

شما را در جابجایی لوازم و اسباب و اثاث منزل در تهران و حومه ملازمت میکند. سرویس ها بسته بندی انواع اسباب و اثاث و لباس و مواد غذایی و بقیه وسایل شکستنی در بسته های تماما استاندارد. بهره گیری از کارشناسان کارآزموده و نیروهای آموزش دیده در دستور حمل و جابجایی بار.

ارائه سرویس ها حمل و نقل به همه نقاط و بهره گیری از ناوکان مدرن و اتومبیل های کامیونت، مینی کامیون و وانت توشه حساس دقت به نیاز مشتریان. ارائه سرویس ها اسباب کشی و حمل توشه به ادارات، سازمان ها و فروشگاه ه نخست اهمیت ارائه ی برنامه ریزی ای راهبردی باعث صورت گرفتن نظم شده بعد شرایط صحیح بسته بندی را کلیدی توجه به زمانبندی مد نظر شما گزینش می کند

و جابجایی اسباب و اسباب و اثاث منزلتان را به خاطره ای ماندگار برای شما تبدیل می نماید. مهم توجه به مشغله ی فراوان شما عزیزان کمپانی باربری تهران توشه همین عمل خسته کننده را برای شما دوستان عزیز در باربری اندرزگو آسان کرده است. باربری و اتوبار تهران شعبه باربری اندرزگو تهران بار در باب محافظت سلامت وتضمین سالم بودن کامل اسباب و اثاث ها در جابه جایی ها از سرویس دهی کارگران باتجربه خود و اهمیت اثاثیه منحصربه‌فرد جابه جایی در امر جابه جایی لوازم و اثاث کشی سرویس ها تمام وبی نقص و بدون خسارتی را به شما دوستان عزیز ارائه می دهد. هدف ما هدف تهران بار رضایت شما مشتریان عزیز

در باربری اندرزگو می باشد که برای به وقوع پیوستن هدف خود از گونه های کامیون های حمل توشه مجهز شده و سرپوشیده به جهت جابه جایی اسباب استعمال می کند. سرویس ها جابه جایی و حمل و نقل درون شهری وبرون شهری وارائه سرویس ها حمل و نقل وسایل تبارک و سنگین حساس کارگران حیاتی تجربه ، حمل کالای تجاری حیاتی کامیونهای بزرگ و کوچک و تریلر به کل نقاط ایران.

سرویس ها ما حمل اسباب و اثاث و اثاثیه کشی و بسته بندی لوازم منزل تجاری-منزل-اداری ، جابجایی مبلمان اداری شرکت ها شرکت های دولتی و خصوصی و… ، حمل همه کالاها و دستگاه های سبک و سنگین دارای تریلر به تمام نقاط ایران، بسته بندی و جابجایی فن ای لوازم منزل : ساید بای ساید و پیانو و گاوصندوق و مبلمان(مبل استیل،راحتی)، و اثاثیه چوبی و هم بسته بندی و جابجایی گونه های دستگاه های اهمیت اداری تخصص ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *