اینترنت – یک مزیت یا لعنت ؟

[ad_1]

اینترنت وارد زندگی میلیون ها نفر از مردم و به طور موثر خود را تبدیل کارهای پیچیده را به آنهایی که ساده تر. زودتر انجام پژوهش شامل چندین خسته کننده کتابخانه های سفر. اما با ظهور اینترنت به نظر می رسد مانند یک نسیم خنک. به طور مشابه, قبل از ورود اینترنت و برقراری ارتباط از راه دور خود را زندگی عزیزان بود خسته کننده و همچنین گران وظیفه. اما ایمیل ها را ساخته اند تا همه چیز ساده تر و مقرون به صرفه در همان زمان.

در زمانهای گذشته, اطلاعات نظامی استفاده می شود به نگه داشتن خدمات اینترنت. اما در حال حاضر یکی به راحتی می توانید به کاوش در کل فضای مجازی با کامپیوتر متصل با مودم و اتصال به تلفن. اینترنت ساخته شده است که جهان کوچکتر جایی برای زندگی می کنند. علاوه بر این کسانی که موفق هستند در طول این رونق اینترنت نیز کاملا خوب پول است.

اینترنت است که بدون شک ارائه یک کل بسیاری از مزایای وجود دارد اما منفی بیش از حد. ارتباطات شخصی است که تحت تاثیر قرار می. یکی دیگر از مسئله جدی است که رشد منفی با اینترنت پورنوگرافی. به تازگی یک نظرسنجی انجام شده نشان داده است که حدود 30 درصد از وب سایت های حمل sex بر اساس مسائل است که یک تهدید جدی برای نسل های آینده ما. واقعا نیاز فوری گام و نگاه کردن به صورت مناسب درمان.

به منظور نگه داشتن چک در این سایت سانسور نرم افزار نیز موجود است در بازار مانند Netnanny, SurfWatch ، اما متاسفانه دولت است نه در نظر گرفتن این موضوع از پورنوگرافی در اینترنت به طور جدی و مؤثر بر آن است که ذهن جوان منفی. آنها در حال تبدیل شدن به معتاد در مورد آن و نیز پریشان شدن از مطالعات خود را. نتیجه آن است که یک موضوع جدی است و باید در نظر گرفته شود به طور موثر.

از سوی دیگر اینترنت نیز در بازی نقش کلیدی در به طور مداوم در حال رشد اقتصاد به عنوان بی حد و حصر اینترنت بر اساس شرکت های در حال تحول است و به کسب و کار و همچنین اشتغال است. اگر چه اینترنت ارائه می دهد برخی از ذهن ترا درهم میشکنند مزایای هنوز هم آن منفی اجتناب ناپذیر هستند و باید در نظر گرفته شود بلافاصله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.