افزایش استخدام خود را میزان موفقیت کسب و کار MLM شما

[ad_1]

چند سطح بازاریابی یا بازاریابی شبکه ای; به نام صنعت ضمنی استراتژی بازاریابی است که با استفاده از سطوح مختلف از افراد و یا شبکه ای از اعضای به حرکت خود محصولات و / یا خدمات. این یک اشتباه درک و فهم بسیاری از اعضای جدید است که آنها نیاز به انبوه جذب به عنوان بسیاری از نیروهای جدید که ممکن است در آغاز به طوری که آنها می توانید قدرت توده های مردم است. خود را نادان عمل کرده بودند و در واقع ایجاد یک تصور غلط و درک در مورد MLM و صنعت بازاریابی شبکه ای برای عموم مردم. بسیاری از مردم در حال حاضر در نظر کسانی که بازور MLM اعضای یک مزاحم و خجالتی و دور از هر شبکه بازاریابی فرصت ها.

رهبران موفق در بازاریابی شبکه ای یا MLM دنبال اثبات رویکرد سیستماتیک در استخدام و ساختمان خود را ، آنها درک چگونه قدرت شبکه و چگونه ضرب اثر کار می کند. قدرت نهفته در خط مقدم بلکه بسیاری از سطوح پایین خطوط فقط به تولید یک سوپراستار. که می شود گفت هر یک آغاز شده برابر با جذب برخی از اعضای جدید برای خود مقدم است. اکتشاف و استخدام در نتیجه دو تا از مهم ترین مهارت هایی که هر عضو جدید باید یاد بگیرند که قادر به زنده ماندن در MLM یا بازاریابی شبکه ای میباشد.

بیش از حد بسیاری از اعضای جدید که آغاز شده و با شور و شوق انتظار بالا و مواد منفجره با اعتماد به نفس پس از, انگیزشی, صحبت های خود را رهبر همیشه بعد از بالا hitter وظیفه با شرکت های دیگر و یا فرصت. آنها بر این باورند که با پرداخت جدید-طرح های جدید محصولات انحصاری و سیستم این رهبران قطعا پرش خود را به ارابه موسیقی این فرصت را ببینید آنها را دیدم و سپس آنها شروع به شمارش مرغ خود را قبل از حتی دیدن تخم مرغ خود را. اگر زندگی این است که ساده و در جهان خواهد بود پر از تمام MLM و اعضا که سمت چپ است به توده یونجه یا کاه چمن خود را.

وجود دارد گفت در مورد شبکه “که تا کنون شما می خواهید برای دیدار با تنها شش تماس دور.” هر چند آن را نمی ممکن است دقیقا درست است اما با این حال نشان می دهد که قدرت شبکه های.

راز ساخت بلند مدت کسب و کار خانه موفق در MLM است, استخدام, بالا hitter وظیفه خود را به عنوان خط مقدم است; پیدا کردن و توسعه رهبران آینده خود را که خواهد ساخت بلند مدت کسب و کار با شما. هر بازاریاب می دانستند که به منظور موفقیت در ساختمان سهم بازار خود را, شما نیاز به یک لیست هرگز پایان از مشتریان. که در آن بر روی زمین آیا شما پیدا کردن این لیست در اینترنت, بازاریابی, بسیاری از رفت و آمد مکرر به هرزه نگاره لیست امیدوارم آنها را یک یا دو بالا hitter وظیفه و خرم زندگی می کنند. آن را فقط به't و توصیه من این است Don't آن را انجام دهد.

اگر شما پناهگاه't خواندن تمام زمان کلاسیک هکتار از الماس” توسط دکتر راسل Conwell دریافت یک کپی در حال حاضر. وجود الماس در پشت حیاط در نتیجه برای ساخت لیست خود را یکی از ساده ترین راه این است که به درخواست برخی از سوالات زیر به خودتان و / یا شما جدید استخدام

“که ده نفر که شما را دعوت می کنند اگر شما یک 10 رایگان کروز اقیانوس بلیط با تمام هزینه ها پرداخت می شود؟”

“چه کسی / شما را دعوت برای عروسی خود را?” و غیره ،

این سوال را باید از دوستان و آشنایان لیست است که شما باید ارتباط بیشتری با بیش از سال. ایده این است که بیشتر پذیرای لیست از چشم انداز به جای مظنون جدید خود را سرمایه گذاری کسب و کار. برخی از رهبران را بخواهید خود را به نیروهای جدید را از طریق فارغ التحصیلان لیست یا عضویت در اتحادیه لیست. هر چند این می تواند موثر در گرفتن لیست از میزان موفقیت ممکن است بالا باشد. چه شما احساس می کنید زمانی که یک همکلاسی قدیمی شما هرگز ملاقات برای بیست سال نشان می دهد تا در آستان شما ارائه یک فرصت ؟ اگر شما احساس می کنید راحت ممکن است فارغ التحصیلان لیست خوبی است که سعی کنید برای شما.

گرفتن یک گرمتر لیست از چشم انداز مهم است که اولین گام در ایجاد موفقیت MLM یا بازاریابی شبکه ای کسب و کار. بسیاری از نیروهای جدید شکست در ایجاد کسب و کار MLM خود بیشتر کمک به رد خود مظنون و احساس کردند که فرصت به اندازه کافی خوب نیست به دنبال بیشتر متوجه نیست که آن است که رویکرد خود را که آنها را شکست.

شروع با یک بیشتر پذیرای گرم لیست خود را افزایش شانس استخدام در ساختمان خود را MLM یا بازاریابی شبکه ای کسب و کار خانه. دریافت به چشم انداز خود را لیست به جای مظنون لیست شما خواهد شد شگفت زده چگونه پذیرای بسیاری از افراد هستند که در ایجاد درآمد اضافی برای خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *