اصول طراحی داخلی دکوراسیون مغازه و فروشگاه – ونون وود – Venonwood.biz

رعایت تمام نکات بالا باعث ایجاد حس امنیت و نظم در مشتری می شود،همین باعث متمایز شدن مغازه ی شما در این کسب و کار پررونق می شود. این تکرار ها با تلفیق با هنر می تواند محتوایی متفاوت را ایجاد کند. در طراحی ساعت فروشی می توان از المان ها و نماد های خاصی برای زیبایی مغازه استفاده کرد که نمونه از این نماد ها استفاده از ساعت های خاص و کار شده بر روی دیوار ها است یا استفاده از ساعت های قدیمی و شنی برا ایجاد حس بهتر و تاثیرگذار تر در خریدار است.طراحی مغازه ساعت فروشی با عقربه ساعت هم می تواند طراحی متفاوت را برای مغازه ی شما به وجود بیاورد. این روند به ما کمک میکند تا عمیق تر مسائل را بررسی کنیم و جزئیات بیشتری را باز نماییم تا به شما بازدید کنندگان عزیز کمک نماییم بهتر برای انتخاب خود تصمیم گیری نمایید.

نورپردازی مغازه کوچک لباس یک امر بسیار مهم در بهتر جلوه کردن لباس های زنانه در مغازه کوچک شما است. بخصوص برای صنایع دستی دکوری، چرا که وقتی مشتری این اشیاء دکوری را روی شلف و باکس دیواری میبیند بهتر به زیبایی آنها پی میبرد و میتواند آن را در فضای دکوری خانه خود تصور کند. این درحالی است که میتوان با استفاده از شلف دیواری، باکس دیواری و یا ترکیب این دو، به سرعت یک بوتیک را دکور کرد. توصیه می شود.استفاده از ترکیب رنگ ها و متریال گرم و سرد برای رسیدن محیط به تعادل نیز توصیه می شود.ویترین های شیشه ای و ترکیب آن با چوب و پارچه می تواند زیبایی مغازه را افزایش دهد. حفظ اصالت در طراحی داخلی فروشگاه یک بار دیگر در کنار هنر ترکیب رنگها و کالاها را به تصویر می کشد. برای طراحی ساعت فروشی باید به دنبال طراحی منحصر به فردی باشید به دلیل اینکه در طراحی آن با گذر زمان در ارتباط هستیم و باید طراحی آن به گونه ای باشد که شخصی که وارد مغازه ای می شود واقعا حس کند که وارد یک مغازه ی ساعت فروشی شده است.طراحی ساعت فروشی نیاز به توجه به جزییات طراحی و اجرایی دقیقی دارد در این راستا استودیو معماری لند طی سال ها تجربه توانسته است جایگاه خود را در بین طراحان پروژه های لوکس و خاص حفظ نماید.برای طراحی و دکوراسیون داخلی ساعت فروشی با ما همراه باشید.

اگر شما صاحب مغازه ای با متراژ کوچک می باشید می توانید با کمی خلاقیت و تبحر دکوراسیون مغازه کوچک را به گونه ای طراحی کنید که مشتری در نگاه اول جذب مغازه شما شود و طراحی داخلی مغازه او را تحت تاثیر قرار دهد و از خرید از فروشگاه کوچک شما لذت ببرد. در هنگام ورود به مغازه اولین چیزی که توجه ما را جلب می کند دکوراسیون داخلی و توجه به زیبایی و تمرکز اشیا در محیط است.زمانی این اجزا در چشم زیباتر به نظر می رسند که مغازه دارای نورپردازی مناسب و حرفه ای باشد.به همین دلیل در طراحی داخلی نورپردازی اهمیت بسیاری دارد.نورپردازی در مغازه ی ساعت فروشی باید به گونه ای باشد که بر ساعت ها تاکید بیشتری داشته باشد و آن هارا نمایان کند.نورپردازی حرفه ای در هر مغازه زیبایی آن را چندین برابر می کند و همچنین در مغازه ی ساعت فروشی نیز تعادل نور باید رعایت شده باشد و نور نباید بیشتر از حد مجاز باشد تا ساعت ها به چشم نیایند.استفاده از نورهای تاکیدی و نورهای خطی در ساعت فروشی توصیه می شود. نحوه ی ارائه ی کالاها در یک مغازه ساعت فروشی به چه صورت خواهد بود و چه سیستمی برای چیدمان و دکوراسیون آن ها مناسب تر است؟

بررسی موارد مذکور به همراه نکات مختلف دیگر باعث می شود تا برای طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی با دیدی باز تر و جامع تر تصمیم گیری شود و در این راستا قطعا بهرمندی از نظرات افراد مختلف به ویژه کسانی که در این حوزه فعال و دارای تجربه هستند، سودمند خواهد بود. طراحی داخلی ساعت فروشی ، نیازمند دقت و توجه به همه نکات ریز و درشت است؛ نکاتی که هیچ کدامشان نباید از قلم بیفتند. در طراحی چیدمان قنادی حرفه ای، باید تمام ویترین ها، قفسه بندی ها، مبلمان و پیشخوان دارای فاصله ای مناسب از یکدیگر باشند تا فضای کافی برای رفت و آمد مشتریان باقی بماند. اما این روش برای استفاده در مغازههای بزرگ بسیار مناسب است. اما صاحبان مغازههای کوچک که بودجه زیادی برای دکور کردن مغازه ندارند چه کاری میتوانند انجام دهند؟ خاص بودن به معنای پیروی از مد نیست؛ زیرا در کشوری مثل ایران پیروی از مد و موارد جدیدی که در زمینه ی دکوراسیون مطرح می شود کاری است که اغلب آن را انجام می دهند؛ بنابراین خاص بودن به این معنا خواهد بود که شما بتوانید با استفاده از ترکیبات مناسب و هارمونیک رنگ ها، متریال ها و طرح های مختلف یک ایده ی جذاب، غیر تکراری و چشم نواز را برای طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی خود پیدا کرده و اجرایی نمایید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از دیکوریشن دوکان لباس فروشی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.