اصلاح طرح لبخند: طراحی دیجیتال :: تغدیه

اما در روش ترمیم و طراحی توسط نرم افزار DSD به کمک کاملترین اسکن ها، عکس ها و امکانات دیجیتال و از همه مهمتر ارتباط دقیق و برنامه ریزی شده بین پزشک، تکنسین و بیمار، بهترین نتایج حاصل خواهد شد. اما در بسیاری از موارد اطلاعات کافی به تکنسین دندانپزشکی داده نمی شود و او با استفاده از حداکثر مهارت و پتانسیل خود کار را پیش میبرد. در واقع می تواند ببیند در انتهای درمان لبخند او به چه شکل خواهد بود.

تکنسین آماده سازی وکس آپ را انجام می دهد، شکل دندان و نحوه قرارگیری آنها را برنامه ریزی میکند و دستورالعمل ها و راهنمایی های ارائه شده توسط دندانپزشک را به صورت نوشتنی یا تلفنی دنبال می کند. اندازه گیری دقیق اصلاح طرح لبخند با استفاده از تناسبهای مختلف و تنظیم پارامترهای طراحی صورت شامل فاصله دو مردمک و فاصله گوشههای لب،ارتفاع صورت و … یک هدف مهم در درمان زیبایی این است که نتیجه نهایی باید به انتظارات بیمار نزدیک باشد و همچنین سبب بهبود زیبایی صورت و لبخندش شود.

حالا میتوانید قبل از شروع کار درمان، تصویر نهایی خود را ببینید. این مقایسه ها به تعیین اینکه آیا درمان با موفقیت طرح اصلی را دنبال کرده است یا اینکه روش های کمکی دیگری برای بهبود نتیجه نهایی لازم است، کمک می کند. دلیل دیگری که سبب اهمیت یافتن طراحی لبخند دیجیتال شده است، افزایش سطح رضایت بیماران از طراحی انجام شده است. در بعضی از موارد هم از آن برای برداشتن لکه های سطح دندان استفاده میشود. علاوه بر این ، مجموعه ای از اسلاید ها از درمان های گذشته می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا در طول مشاوره بیمار از آن استفاده شود.

بنابراین ، مفهوم DSD به دندانپزشکان اجازه می دهد لبخند دیجیتالی را که نمایانگر شخصیت و زیبایی بیمار است را ارایه دهند. فرایند طراحی لبخند دیجیتال بر اساس آنالیز کامل چهره و وضعیت دندان های مراجعه کننده، با استفاده از ابزار کامپیوتری و دیجیتالی پایه ریزی طراحی لبخند دیجیتالی شده است. لذا این ویژگی ها توانایی ارتباط بهتر بین بیمار و درمانگر را ایجاد کرده و نتیجه درمان را از قابل قبول به فوق العاده تبدیل خواهد کرد. با خط کش دیجیتال، طرح ها، و خطوط مرجع، مقایسه های آسانی را می توان بین عکس های پیش و پس از درمان انجام داد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت طراحی لبخند دیجیتالی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *