اشکالات کرم و عنکبوت در اینترنت جنگل – ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای مخرب

[ad_1]

اگر شما در حال معتاد به اینترنت یا تجارت الکترونیک, تکنولوژی, برخی از چیزهایی که شما باید به نگرانی در مورد در حال اشکالات کرم و عنکبوت در اینترنت جنگل و آنها به نام ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای مخرب. اگر شما آشنا نیست در مورد آن adware نرم افزار که قابل نصب بر روی کامپیوتر خود را به شما نشان می دهد تبلیغات و یکی از بستگان نزدیک از نرم افزارهای جاسوسی. در ضمن نرم افزارهای مخرب نرم افزار طراحی شده برای نفوذ به سیستم های کامپیوتری بدون مالک رضایت آگاهانه. این به بد تاثیر زیرا می تواند سرعت خود را به کامپیوتر شخصی (PC) و قابلیت اتصال به اینترنت آن را نیز می تواند به افزایش بی ثباتی سیستم شما به دلیل بسیاری از برنامه تبلیغاتی مزاحم هستند و نه برنامه ریزی شده هست.

انواع مختلفی از ویروس ها از جمله کرم ها, تروجان ها, fdownadup, conficker و غیره. و برخی از ویروس ها مانند تروجان ها می توانید اطلاعات شخصی از کامپیوتر شما. آن را اجازه می دهد تا یک هکر دسترسی از راه دور به یک سیستم کامپیوتر هدف و انجام عملیات های مختلف و عملیات است که هکر می تواند انجام دهد محدود توسط کاربر امتیازات در هدف قرار دادن سیستم های کامپیوتری و طراحی Trojan. این می تواند اتفاق می افتد در طول خرید و فروش معامله از فروشگاه اینترنتی (e-mall) به مشتریان.

برای جلوگیری از وب کامپیوتر و یا سیستم های کامپیوتری وجود دارد نوع دیگری از نرم افزار برای شناسایی ویروس در سایت شما بازدید. در نتیجه نرم افزار طراحی شده است برای تشخیص و حذف اسب های تروجان و همچنین جلوگیری از آنها را از همیشه در حال نصب است. علاوه بر این اگر یک تروجان است احتمالا استفاده شده است توسط یک هکر برای دسترسی به یک کامپیوتر از آن دشوار خواهد بود به دانستن آنچه که آسیب انجام شده است و چه مشکلات دیگر معرفی شده اند. در شرایطی که امنیت سیستم های کامپیوتری بسیار مهم است بهتر است آن را به سادگی پاک کردن تمام داده ها از هارد دیسک و نصب مجدد سیستم عامل و نرم افزار های مورد نیاز.

در کنار نرم افزار آنتی ویروس فایروال و امنیت سطح خود PC سیستم تابع دیگر برای حفاظت از سیستم های خود را. این بخشی از یک سیستم کامپیوتری یا شبکه طراحی شده است که برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز در حالی که اجازه مجاز ارتباطات و جلوگیری از غیر مجاز کاربران اینترنت از دسترسی به شبکه های خصوصی متصل به اینترنت است. اما اگر PC خود را ندارد و فایروال سطح امنیتی برای جلوگیری از کامپیوتر خود را ممکن است افراد دیگر و یا کاربر می تواند اطلاعات شخصی شما را هنگامی که شما بازدید صفحات با استفاده از نرم افزار, آن را همیشه اتفاق می افتد زمانی که شما با استفاده از یک کامپیوتر. SMilDS.com شما تجربه جالب در مورد خرید آنلاین با امنیت بالا در فروشگاه وب.

یکی از پیشگیری برای جلوگیری از این نوع کلون و اجتناب از ویروس است که می تواند کامپیوتر خود را در طول آنلاین و یا انجام هر کسب و کار آنلاین و یا مراجعه به وب سایت فروشگاه بازدید از مکان های امن و یا سایت در اینترنت است. به عنوان یک تاجر شما نیاز به ارائه یک محیط امن وب سایت فروشگاه به مشتریان بازدید و خرید آنلاین فعالیت بدون نگرانی در مورد کرم ها است که بر روی کامپیوتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *