استفاده از بهترین URL روتاتور برای تست صفحات فرود و پیشنهاد و یا تشکر از شما صفحات – کلید Optmization

[ad_1]

بسیاری از URL روتاتور امروزه در دسترس می توانید چرخش چندگانه صفحات فرود به راحتی. برای مثال اگر شما 10 وب سایت های مختلف و می خواهید ببینید که کدام یک بهتر انجام می دهد برای همان نوع و مقدار از ترافیک و سپس شما می توانید با استفاده از یک URL روتاتور و تعریف 10 درصد سهم برای هر وب سایت و سپس مستقیم تمام ترافیک خود را به آن لینک اصلی آن را به طور خودکار ارسال 10 درصد از کل ترافیک به هر یک از وب سایت خود را.

اما اگر شما می خواهید به تقسیم آزمون خود را ارائه و یا تشکر از شما صفحات هست ؟ همانطور که می بینید در اوایل مذکور وجود دارد که 10 وب سایت های مختلف و آدرس روتاتور می توانید ارسال ترافیک به هر یک به همان اندازه و یا به عنوان در هر تعریف شده به اشتراک%. اما در مورد شما باید یک صفحه فرود و چند پیشنهاد و یا تشکر از شما صفحات و می خواهید برای دیدن که ترکیب این نسخهها کار بهترین شما خواهد نیاز به چیزی بهتر است. در اینجا's که در آن AtomTrack URL روتاتور در تصویر می آید.

این آدرس روتاتور می توانید اجازه دهید شما ایجاد چرخش مشخصات در دقیقه. بهترین بخش این است که شما می توانید چرخش و یا ارائه با تشکر از شما صفحات و همچنین با ایجاد یک چرخش مشخصات. آن است که خود میزبانی ابزار پس همه آدرس خود را باقی می ماند به طور کامل خصوصی است. پس از آن است که آژاکس را فعال کنید تا شما را بیشتر در محل کار در کمتر کلیک. نصب و راه اندازی بسیار آسان وجود دارد و's a ویکی به آن اختصاص داده شده و شما می توانید پشتیبانی کامل.

این ابزار بسیار مفید برای PPV مبارزات بیش از حد. همانطور که شما ممکن است بدانید که PPV منابع ترافیک ارسال می توانید مقدار زیادی از ترافیک در کمتر دوره ای از زمان پس از بهینه سازی بسیار مهم است و بدون آزمایش اسپلیت هر بخشی از وب سایت خود را, آن می تواند بسیار سخت به سود. بنابراین اگر شما're با استفاده از مراسم, ابزار, شما می توانید صرفه جویی در وقت و پول خود را. همه که شما نیاز دارید این است که یک مجموعه ای از فرود و ارائه صفحات ترویج برخی از سهامداران ارائه دهد.

برای اولین بار شما می توانید ایجاد یک چرخش مشخصات برای صفحات فرود در AtomTrack URL روتاتور و تعریف سهم برابر% برای هر صفحه و ارسال ترافیک به روتاتور URL چرخش لینک که پس از آن تغییر مسیر ترافیک به صفحات فرود مختلف. سپس به بررسی تبدیل آمار مختلف برای صفحات فرود و ببینید که کدام یک را به همراه داشت تعداد بیشتری از سود.

هنگامی که شما've یک برنده روشن از خود مجموعه ای از صفحات فرود و سپس شما ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن است که بهترین پیشنهاد صفحه. برای پیدا کردن بهترین پیشنهاد صفحه یعنی یکی که تبدیل بهترین را برای یک نوع از ترافیک و ارائه شما می توانید ایجاد یک ارائه چرخش صفحه مشخصات با تعریف اشتراک% برای هر یک از شما پیشنهاد صفحه در روتاتور مشخصات و سپس ارسال به تمام ترافیک خود را برای برنده شدن صفحه فرود. این بخش کوچک از روتاتور اسکریپت نشسته در صفحه فرود خود را به طور خودکار ارسال بازدید کننده به پیشنهاد های مختلف از صفحات آن. پس به این ترتیب شما قادر خواهد بود برای دیدن که پیشنهاد صفحه است بهترین به عنوان بهترین اجرای پیشنهاد صفحه: عملکرد بیشتر # تبدیل کنید.

[ad_2]

Source by Ravinder Mann

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *