اساسی عیب یابی تاکتیک های خود را از Wi-Fi اشکالات

[ad_1]

دسترسی به اینترنت از طریق شبکه های بی سیم می تواند زندگی شما را بسیار ساده تر. فقط تصور کنید که آزادی گشت و گذار در وب سایت های مورد علاقه خود را و تماس با اطلاعات تماس مهم حتی اگر شما بر روی بروید. با این تکنولوژی ماندن آنلاین ممکن است حتی بدون کمک کابل و اتصالات.

این به طور خودکار به این معنی است که شما روبرو می شوند بدون هیچ زحمتی به عنوان شما فهرست وب از طریق Wi-Fi. پس از این جایگزین به طور عمده بستگی به امواج رادیویی شما ملزم به تجربه مشکلات با توجه به دلایل مختلف از جمله محدودیت های سیگنال و محدوده دخالت خطای اپراتور و دیگران.

دانستن عیب یابی اساسی تاکتیک های مهم است که اگر هدف شما برای دریافت بیشتر از تجربه خود را آنلاین. اینها برخی از پیشنهادات موثر شما می توانید سعی کنید در مورد شما با داشتن مشکلات خود را با Wi-Fi:

نگاه برای Wi-Fi را فشار دهید

به نظر می رسد نیست برای دسترسی محلی روترهای بی سیم در مکان های مختلف? پاسخ ممکن است درست در نوک انگشتان خود را. لپ تاپ شما به احتمال زیاد دارای یک دکمه اختصاصی و یا سوئیچ است که اجازه می دهد تا شما را به روشن کردن Wi-Fi ، به سادگی دکمه را فشار دهید و شما قادر خواهید بود برای دسترسی به شبکه بی سیم در دسترس در منطقه شما.

سعی کنید راه اندازی مجدد

اگر شما در حال انجام عطف عملکرد Wi-Fi و شما هنوز هم نمی توانید انتخاب کنید تا اتصال مجدد لپ تاپ خود را و روتر ممکن است راه حل. این تعمیر ساده است که معمولا موثر در مورد وجود یک نرم افزار یا سیستم عامل است که باید متوقف شود قبل از اینکه شما می توانید اتصال به وب است. همچنین در نظر قطع روتر برای چند ثانیه و قبل از قرار دادن آن پشت در.

تغییر کانال

عامل دیگری شما ممکن است بررسی کانال روتر خود را با استفاده از. همانطور که قبلا ذکر تداخل می تواند مشکل باشد و شما می توانید از این بود از انتخاب های مختلف در دسترس کانال.

انباشتگی روتر خود را

در مورد شما متوجه است که سیگنال شروع به بد هر زمان که شما دور از روتر این احتمالا بدان معنی است که شما در حال حاضر در خارج از منطقه تحت پوشش خود را. بررسی آنتن روتر خود را اگر آنها بصورتی پایدار و محکم متصل شده و در حال ایستاده و نشسته. علاوه بر این دیدن به آن است که روتر نیست واقع در پشت یک شی بزرگ به طوری که سیگنال را مسدود نمی شود. در غیر این صورت شما ممکن است یک زمان سخت در اتصال به شبکه خود را.

اینها تنها برخی از این راهنمایی شما می توانید سعی کنید به عنوان شما سعی می کنید برای زنده ماندن زحمتی از یک بی توجه Wi-Fi. شما تضمین یک تجربه بزرگ آنلاین با استفاده از این فن آوری بی سیم به شما به عنوان اطلاعات اولیه عیب یابی استراتژی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *