اساسی ابزار وب مستر گوگل

[ad_1]

مدیران سایت با هدف برای یک رتبه بالاتر در موتورهای جستجو این باور است که کلید برای رسیدن به این هدف بهینه سازی موتور جستجو است. اما بهینه سازی موتور جستجو می تواند روی حیله و تزویر در زمان. آن را حتی می تواند خیلی پیچیده است که اشتباه در بهینه ممکن است به سادگی تسلیم. از آنجا که این مدیران و متخصصان SEO نیاز به برخی از ابزار جستجوگرها برای کمک به آنها را نگه دارید تا با نیازهای پیچیده از فرایند بهینه سازی موتور جستجو.

در اینجا 5 جستجوگرها ابزار است که کمک خواهد کرد که مدیران سایت و موتور جستجو بهینه در انجام بهینه سازی موتور جستجو:

بالا 1 – سرد ابزار جستجوگرها

سرد ابزار جستجوگرها است که در واقع درست به آن نام. چرا ؟ چرا که این جستجوگرها ابزار اجازه می دهد تا مدیران برای مقایسه وب سایت خود را با وب سایت های بالا ذکر شده در گوگل. با استفاده از چند کلمه کلیدی و عبارات جستجو مدیران سایت قادر خواهد بود برای دیدن تفاوت از وب سایت خود را از بالا رتبه بندی سایت در گوگل. سرد جستجوگرها ابزار با این نسخهها کار به عنوان ساده به عنوان ورود کلمات کلیدی در سیستم و پس از آن مقایسه معیارهای مشاهده خواهد شد.

بالا 2 – XML Sitemaps

برای بهتر بهبود سایت مدیران سایت به طور مداوم به روز رسانی صفحات وب خود را و اضافه کردن اطلاعات مربوطه در سایت. این به روز رسانی ها و تغییرات باید spidered و ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. به این دلیل XML نقشه سایت مورد نیاز است.

XML نقشه سایت ابزار اجازه می دهد تا مدیران سایت به اطلاع گوگل در مورد هر گونه به روز رسانی و یا تغییرات انجام شده بر روی صفحات وب و وب سایت در کل. نقشه سایت XML است کلیدی برای سریع نمایه سازی وب سایت شما و صفحات – به خصوص به روز شده هستند. شما می توانید پیدا کردن یک ژنراتور نقشه سایت در اینترنت است.

بالا 3 – کلید واژه ابزار

کلمات کلیدی مهم هستند برای وب سایت و بقا. حق انتخاب کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مرتبط وب سایت خود را با تعیین موفقیت وب سایت خود را از نظر ترافیک و دید. از سوی دیگر انتخاب اشتباه از کلمات کلیدی باعث می شود وب سایت خود را به شکست.

بالا 4 – محبوبیت لینک (Persian)

موتورهای جستجو مانند گوگل نگاه در محبوبیت لینک به عنوان یک عامل مهم در تعیین رتبه وب سایت و اهمیت است. بیشتر لینک های وب سایت خود را مهم تر آن است که در چشم موتورهای جستجو. محبوبیت لینک ابزار تعیین کننده رتبه بندی وب سایت های خاص سزاوار است. چندین محبوبیت لینک ابزار برای استفاده آنلاین.

بالا 5 – موتور جستجو ابزار

این مهم است که شما در یک موتور جستجو ابزاری است که به نظارت بر وب سایت خود را رتبه بندی. مدیران باید قادر به نظارت بر هر گونه تغییرات در سایت را رتبه بندی. این است که اطمینان حاصل شود شما اقدامات لازم را به.

بهینه سازی موتور جستجو ندارد به یک فرایند پیچیده است. این ابزار بهینه سازی موتور جستجو با هدف کمک به مدیران سایت و بهینه موتور جستجو در بهینه سازی وب سایت خود را. گذشته از این ابزار جستجوگرها شما همچنین می توانید انتخاب کردن به استخدام کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو برای کمک به شما در بهینه سازی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو است. به یاد داشته باشید که SEO است که باید اگر شما می خواهید به رتبه خوب در موتورهای جستجو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.