ابزار برای اطمینان از موفقیت یک کسب و کار اینترنتی خانگی

[ad_1]

به اطمینان حاصل شود که خانه خود را کسب و کار اینترنتی موفقیت وجود دارد چند ابزار مهم است که شما نیاز به استفاده از. این ابزار استفاده می شود که به خوبی می تواند اطمینان از تکراری موفقیت در همه زمان ها.

نکته اصلی این است که البته وب سایت خود را. این مهم است که آن را به عنوان ایجاد هویت خود را و شما قادر خواهید بود به همه نشان می دهد محصولات خود و یا فرصت های ارائه شده. همه چیز را که شما قرار داده می شود تا در وب سایت شما بنابراین هر کس روشن است در این پیام است که شما مایل به انتقال است. بهترین بخش این است آن را به عنوان خواهد شد وب سایت خود را, شما باید 100% کنترل کامل بر آن و شما تصمیم می گیرید چه می رود وجود دارد.

بعد شما باید عضویت رایگان آنلاین عضویت در خبرنامه و یا ezine که مربوط به رشته خود را از کسب و کار. این بسیار مفید است به عنوان عضویت در خبرنامه و یا ezine شما در حال حاضر باید یک لیست از نام و آدرس ایمیل به عنوان بخشی از لیست پستی خود را. شما در حال حاضر دسترسی به این لیست های پستی به عنوان آنها می تواند مشتریان بالقوه را به خانه خود را کسب و کار اینترنتی. شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط با آنها و جذب آنها را به کسب و کار شما. این به این معنی است که شما لازم نیست به طور مداوم بیرون بروید و به دنبال مشتریان. البته این مهم به اضافه کردن مشتریان جدید اما داشتن یک لیست در دست را به یک شروع بزرگ به عنوان به خوبی.

سپس هنگامی که شما بخشی از یک آنلاین رایگان عضویت در خبرنامه و یا ezine شما در حال حاضر باید پاسخگوی خودکار. این طوری که شما لازم نیست که به اتلاف وقت برای ارسال ارتباطی برای هر فرد به صورت جداگانه در لیست پستی خود را. با پاسخگوی خودکار شما می توانید به آدرس برای پاسخگوی خودکار خود و مردم می توانند درخواست برای پیوستن که در آن آدرس و سپس آنها را به طور خودکار دریافت خبرنامه خود را. این باعث می شود کل فرایند خودکار و آزاد کردن وقت خود را به بیشتر تمرکز خود را در خانه کسب و کار اینترنتی.

در حال حرکت در یک وبلاگ راه رفتن است. یک وبلاگ رسمی کمتر از یک وب سایت و آن را اجازه می دهد تا به کاربران برای ارتباط برقرار کردن با شما. شما می توانید با ارسال مقالات و کاربران قادر به اظهار نظر در مقالات خود و این می تواند منجر به سالم بحث تقریبا مانند یک مینی فروم.

آموزش خود را در مورد این ابزار شما قادر خواهید بود tor اجرای خود را در خانه کسب و کار اینترنتی حرفه ای تر و زمان نمی خواهد تلف شود انجام نوکر وظایف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *