آیا میدانید بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی کدامند؟

بالا بردن ۲۰ واحد SPF (عیار محافظتی) فقط یک درصد محافظت پوست را بالاتر میبرد و این درحالی است که ساخت ضد آفتاب با SPFبالاتر از نظر صنعتی به مراتب گرانتر است. بسیاری از بانوان ایرانی این محصول را به عنوان بهترین ضد آفتاب رنگی با پوشانندگی بالا می شناسند؛ چراکه این محصول برای افراد دارای پوست کرم ضد آفتاب لدورا گندمی مناسب است. شستشوی زیاد صورت مطالعات علمی نشان دادهاند به طور ایده آل، بهتر است صورت خود را دوبار در روز بشویید؛ یک بار صبح و یک بار شب.

در پایان با یک حوله ی نرم و تمیز، به دقت و به حرکات ضربه ای پوست خود را خشک کنید. استفاده از ضد آفتاب مخصوص، یکی از نکات کلیدی مراقبت از پوست خشک است. عددی که به عنوان معیار حفاظتی کرم ضد آفتاب روی برچسب آن عنوان شده است نشان میدهد که تا چند اندازه از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی محافظت خواهد کرد. شستن زیاد پوست، نه فقط باعث خشکی پوست و التهاب آن می شود، باعث تولید بیش از حد چربی نیز می شود. از دیگر ویتامین های به کار رفته در این محصول می توان به ویتامین های A و F اشاره کرد که ضمن کند کردن روند پیری پوست، باعث کلاژن سازی پوست شده و از خشک شدن، سوزش و ایجاد اگزما در پوست جلوگیری می کند.

ساییدن بیش از حد پوست، به خصوص وقتی با لایه برداری همراه باشد، خیلی زود می تواند پوست را قرمز و ملتهب کند. ضد آفتاب نئودرم باعث بسته شدن منافذ پوست نشده و به همین علت از رشد باکتری ها در این منافذ جلوگیری می کند. ضد آفتاب ها در دو نوع به صورت لوسیون و ژل وجود دارند .

دو برند هیدرودرم لِیدی و هیدرودرم بِیبی هم از زیرمجموعههای این برند می باشند . اگربرای چند روز شما اغلب در درون خانه یا محل کار هستید و فعالیت بیرونی ندارید ، باید باز هم هوشیار باشید و یک پودر آرایشی ، کرم ضد آفتاب معدنی ، مرطوب کننده یا لوسیونی را قبل قرار گیری در معرض نور استفاده کنید که مقدار کافی فاکتور حفاظتی داشته باشد. این کرم دارای بافتی سبک است و برای پوست های جوش دار و چرب مناسب است . پس حواستان باشد، اگر آرایش تان غلیظ نیست، ضد آفتاب تان چرب نیست و تعریق شدید نداشته اید، ۲ بار در روز شستن پوست صورت برای شما کافی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.