آیا شما می خواهید برای کار با ACN Inc? – بی طرفانه شخص ثالث نقد و بررسی

[ad_1]

از آنجا که شما در حال خواندن این بررسی شما به احتمال زیاد در تلاش برای پیدا کردن برخی از اطلاعات در مورد ACN شرکت برای پیدا کردن اینکه آیا یا نه شما واقعا می خواهید به صرف پول سخت به دست آورده. خوب شما به جای حق آمد. شما می خواهید به خواندن کل این بررسی از آغاز تا پایان. من نه وابسته به این شرکت در حداقل کمی; بنابراین من هیچ مشکل و گفت چیزی پیدا کنم که خوب است یا بد. این است که بسیار آموزنده شخص ثالث بررسی ACN شرکت از تحقیقات آنلاین. بخوانید و برای خودتان تصمیم می گیرید آنچه شما فکر می کنم.

آنچه که ACN, Inc. همه چیز در مورد, و چه نوع محصولات و/یا خدمات انجام می فروشند ؟ ACN تاسیس شد و در ایالات متحده در سال 1992 توسط رابرت Stevanovski, J. D., Sullivan, گرگ Provenzano و تونی و مایک Cupisz. این شرکت به عنوان شناخته شده آمریکایی شبکه ارتباطات زمانی که آنها باز برای کسب و کار در ژانویه 1993 و استوار بود در Farmington Hills, Michigan. این ستاد بعدها با مهاجرت به کنکورد, North Carolina. این شرکت در حال حاضر به اجرا در 23 کشور مختلف در 4 قاره های مجزا. نام رسما تغییر از آمریکا شبکه ارتباطات به ACN با توجه به این واقعیت است که این شرکت در سراسر جهان به جای فقط عامل در ایالات متحده است. محصولات این شرکت شامل اینترنت بی سیم, خدمات محلی و راه دور تماس تلفن دیجیتال سرویس با تلفن های تصویری, انرژی, تلویزیون و همچنین ارائه صاحبان کسب و کار مستقل با این فرصت را به ساخت یک خانه بر اساس کسب و کار است که آنچه که شما ممکن است علاقه مند در اگر شما در حال خواندن این بررسی.

چگونه می توانید ACN شما پول ؟ این شرکت با استفاده از فروش مستقيم استراتژی شناخته شده به عنوان MLM. MLM (بازاریابی چند سطحی) بر اساس سطوح مختلف از پرداخت غرامت به این معنی که نه تنها فروشنده/معرف پول خود به خود فروش/ارجاع خواهد شد اما همچنین سود حاصل از فروش/tools ساخته شده توسط افرادی که آنها را استخدام (زیرمجموعه خود را). مثلا 2% سود در 3 سطح پایین 4 درصد در 2 سطح 9 درصد در سطح 1 و 13 درصد برای شخصی فروش. این لزوما دقیق درصد برای این شرکت اما این باید به شما یک ایده بهتر از چگونگی ساختار MLM می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شما پول.

آنچه در مورد همه خوب و/یا چیزهای بد می شود گفت در مورد ACN Inc? از 100 بالا از هدایت فروش شرکت در سراسر جهان در سال 2010 فروش مستقیم اخبار جهانی 100 ذکر شده ACN به عنوان #21. آنها همچنین یک عضو از این بهتر اداره کسب و کار که در آن آنها در حال حاضر یک امتیاز. آنها قادر به رسیدن به یک درآمد حاصل از $2 میلیون نفر در سال اول بهره برداری است. تا سال 1998 تنها 5 سال بعد شرکت به درآمد سالانه $98.1 میلیون. چند میلیاردر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است ACN از سال 2006. وجود دارد 499 دلار شروع به بالا هزینه برای پیوستن به تیم فروش خود را. شده اند وجود دارد allogations این شرکت با استفاده از یک طرح هرمی برای ساخت پول است که ثابت شده است برای شکست اما این allogations شد و بعد از آن یافت نمی شود درست است. من را دیده اند بسیاری از شرکت های مختلف که با استفاده از MLM ساختار شده اند که به اشتباه متهم با استفاده از طرح هرمی است.

این که آیا شما مایل به کار با ACN یا هر شرکت است که دارای یک صفحه اصلی مبتنی بر سیستم مانند این همیشه وجود دارد رفتن به همان چیزهای اساسی است که باعث شکستن و یا مالی خود را با موفقیت این شرکت است. یکی از اصلی پیدا کردن به اندازه کافی کسانی که واقعا علاقه مند در محصول یا فرصت است که شما در حال ارائه است. این است که شناخته شده به عنوان نسل منجر شود. اگر شما نمی توانید ترافیک به سایت خود و سپس مردم نمی دانند که در مورد محصول/خدمات خود را. اگر هیچ کس نمی داند در مورد آن و سپس شما نمی خواهد پول زیادی ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *