آیا اینترنت اشیا (Iot)

[ad_1]

هوشمند دستگاه های متصل جا اتصال بی سیم مقیاس پذیر و مبتنی بر cloud computing را ایجاد پلت فرم برای اینترنت اشیاء (IoT). این IoT سیستم عامل هستند که سازمان را قادر به نظارت و کنترل و بهینه سازی و به طور خودکار عملیات خود را در راه است که قبلا غیر قابل تصور است. در بسیاری از صنایع IoT اخلال سنتی مدل های کسب و کار ایجاد شرکت ها به درخواست اساسی است.

این منجر به بسیاری از خصوصی و سازمان های بخش عمومی و درخواست آنها چگونه می توانید با استفاده از IoT به ایجاد منابع جدید ، برخی با استفاده از آن به ارائه جدید عملیاتی بازده. از راه دور مدیریت دارایی اجازه می دهد تا سازمان برای پیگیری دارایی در زمان واقعی و بسیار کارآمد تر با استفاده از میدان تیم است. نگهداری و تعمیرات پیشگویانه خرابی را کاهش می دهد با جایگزین کردن قطعات قبل از آنها شکست. زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک کمک به کارکنان در تصمیم گیری بهتر. و هوشمند IoT سیستم به طور خودکار تکراری و قابل پیش بینی فرآیندهای.

IoT سیستم

اینترنت از چیزهایی گسترش اتصال به اینترنت فراتر از سنتی دستگاه های رومیزی و لپ تاپ ها, تلفن های هوشمند و قرص به طیف متنوعی از دستگاه ها و کارهای روزمره است که استفاده از تکنولوژی های جاسازی شده برای برقراری ارتباط و تعامل با محیط خارجی همه از طریق اینترنت.

اما برای لحظه ای وجود دارد یک آرایه وسیعی از فن آوری وجود دارد که می توانید با دقت به عنوان امکان IoT. فقط در شبکه های سطح وجود دارد بلوتوث, بلوتوث لو, ZigBee, RFID, Wi-Fi, cellular, Z-Wave, 6LowPAN موضوع NFC Sigfox, نئول, LoRaWAN, Alljoyn, IoTivity, بافت Homekit, MQTT, CoAP JSON-LD و مقدار زیادی بیشتر است که می تواند و انجام بازی در IoT پیاده سازی.

IoT برنامه های کاربردی

IoT سیستم های توسعه نرم افزار در صنایع از طریق خود منحصر به فرد انعطاف پذیری و توانایی مناسب در هر محیط زیست است. آنها افزایش داده مجموعه, اتوماسیون عملیات و خیلی بیشتر از طریق دستگاه های هوشمند و قدرتمند را قادر می سازد فن آوری است.

IoT است که در همه جا وجود دارد اما قطعا چند عمودی که در آن بیشتر شایع است. صنایع سنگین مسلما بخش شده است که کار با IoT مفاهیم برای طولانی ترین لطف SCADA و رباتیک و آن را در خود sub-نوع IoT – صنعتی IoT یا غالبا فقط IIoT. به اشتراک گذاری داده ها برای تعمیر و نگهداری و عملیاتی اهداف ساخت تجهیزات صنعتی خیلی بیشتر پاسخگو و مفید و ایجاد یک بسیار امن تر در محیط کار و همچنین.

IoT امنیت

IoT امنیت منطقه تلاش در رابطه با حفاظت از دستگاه های متصل شده و شبکه در اینترنت اشیاء (IoT). اولین چیزی که به ذهن می آید که برای بسیاری از افراد زمانی که آنها فکر می کنم از IoT امنیت رمزنگاری است. اگر شما یکی از کسانی که مردم پس نگران نباشید شما کاملا نادرست است. رمزگذاری یک جزء مهم از, امنیت, اما این فقط یک بخش از کل داستان. اما توسط خود را رمزگذاری نمی کند تامین امنیت در راه است که بسیاری از مردم تمایل به فکر می کنم.

امنیتی مانند بسیاری از چیزهای دارای یک منحنی از کاهش می گرداند در مقابل هزینه. چه IoT نیاز به یک تعادل خوب از منطقی قوی اقدامات امنیتی است که مقرون به صرفه و انبوه مقیاس پذیر. اولین مسئله مهم این است که یک مصالحه IoT دستگاه می تواند در برخی موارد ارائه راه را بر روی یک شبکه شرکت برای یک مخرب بازیگر. بد امن, تلویزیون های هوشمند یک دوربین امنیتی – هر چیزی که دسترسی شبکه یک پتانسیل وکتور برای یک حمله است.

IoT همکاری

مزایای کامل اینترنت از چیزهایی که فقط متوجه شدم که به اندازه کافی بزرگ تعداد دستگاه ها قادر به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر – و در آن نهفته است یک مشکل بزرگ است. تعدادی از بازیکنان مختلف در بازار را پوشش می دهد طیف گسترده ای هر دو به صورت افقی و از نظر عملکرد و عمودی در میان صنایع مختلف.

با تعداد زیادی از شرکت های “انجام IoT” – بزرگ ترین-نام شرکت های فن آوری از جمله Google, Microsoft, Apple, Cisco, Intel و IBM باید انواع مختلف IoT بازی – همه کار را به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است به خود مربوطه اکوسیستم انگیزه برای اطمینان از IoT سیستم ها و دستگاه ها از شرکت های مختلف کار با یکدیگر است که گاهی اوقات وجود ندارد.

IoT سیستم عامل

یکی IoT دستگاه متصل به دیگری برای انتقال اطلاعات با استفاده از اینترنت پروتکل های انتقال. IoT سیستم عامل به عنوان پل ارتباطی بین دستگاه های’ سنسور و داده های شبکه.

در زیر برخی از IoT سیستم عامل در بازار امروز:

Amazon Web Services

مایکروسافت Azure

Globalsign IoT پلت فرم

واتسون آی بی ام

سیسکو IoT Cloud Connect

Salesforce IoT ابر

اوراکل یکپارچه ابر

GE Predix

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.