آگهی ها وینیل

[ad_1]

جذاب طراحی شده وینیل بنر تبلیغات شما علت و یا محصول یک استراتژی بازاریابی است. یک طراحی خوب وینیل است که مطمئن شوید که برای گرفتن توجه رهگذران. یکی از ساده ترین و موثر ترین وسیله برای به دست آوردن توجه از افرادی که آماده هستند برای خرید آگهی ها وینیل اغلب نادیده گرفته شده به عنوان وسیله ای برای افزایش ترافیک است. اینترنت نه تنها جایی بر روی زمین است که می تواند افزایش کسب و کار. این واقعیت است که همه بیش از حد-اغلب فراموش شده است.

وجود دارد بسیاری از تامین کنندگان که بسیار خوب در طراحی های جالب طرح بندی آنها نشان می دهد شما با یک انتخاب گسترده ای از فونت ها و جلوه های ویژه مرزها و گرافیک. خود را سفارشی طراحی بنر وینیل می آید در طرح های مختلف تم و رنگ و بافت و سطوح. به دلیل انعطاف پذیری که آن را به چاپ شما می توانید با استفاده از آگهی ها وینیل برای تقریبا هر مناسبت از جمله تولد و عروسی reunions, homecomings prom شب های ورزشی, جشنواره ها, فروشگاه دهانه بازار گسترده فروش, نمایشگاه و groundbreakings در میان بسیاری دیگر. آگهی ها وینیل سنگین محو مقاوم و ضد آب ساخت آن را بهترین بنر مواد شما می توانید پیدا کنید. شما همچنین می توانید دو طرف چاپ است که مناسب برای قطب تبلیغات.

استاندارد آگهی ها وینیل معمولا 10 اونس ، آنها آمده است از اندازه های مختلف, اما شما همچنین می توانید سفارشی کردن اندازه و شکل. قیمت متفاوت با توجه به حجم کم در حدود 90 دلار به بالا از $325 یا بیشتر. برای سفارشی وینیل بنر, به یک کمک هزینه از 12 روز قبل از تحویل. قیمت گذاری و تحویل سیاست های شرکت های مختلف می تواند متفاوت باشد. برخی از شرکت ها به عنوان مثال ممکن است ارائه سریع تر از دوازده روز تحویل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *