آنها تبلیغات اینترنتی رایگان – بنابراین من آنها را بر روی آن!

[ad_1]

من مطمئن هستم که ورود به سیستم بر روی اتصال به اینترنت خود را از خانه من نیست دقیقا چه این کسب و کار تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها آگهی “اینترنت رایگان” اما هی آن نگاه مانند یک دعوت نامه برای من! بنابراین من در زمان آنها را بر روی آن. در واقع وجود دارد سه کسب و کار من می توانم من می توانید بر روی ورود از خانه من که تبلیغ اینترنتی رایگان. نزدیک است که فقط بیش از نیم مایل دور دو نفر دیگر در حال چند دهم دورتر.

در حال حاضر شما احتمالا فکر کردن… این بچه ها باید از یک روتر قدرتمند برای من قادر به انتخاب کنید تا سیگنال های WIFI از آن دور. حقیقت این است که آنها نمی. آنها با استفاده از استاندارد خارج از قفسه-روتر متصل به اینترنت از طریق ISP درست مثل هر کس دیگری. ترفند برای انجام این شاهکار است در پایان من.

به منظور دریافت حداکثر در محدوده یک اتصال WIFI یا شما نیاز به یک قدرتمند فرستنده یا گیرنده قدرتمند. دولت محدودیت قدرت فرستنده بنابراین برای ایجاد این اتصال; این آنتن طراحی است که مهم است.

این چیزی جدید است. آنتن مدل سازی جریان بوده است از نیکولا تسلا برای اولین بار شروع به آزمایش با ارتباطات بی سیم در 1890s. WIFI که فقط به یک فرمت است که در اوایل فن آوری است. این محدوده در اکثر روتر فای است که تنها حدود 300 فوت است. اما با یک خانه خوب ساخته شده آنتن این محدوده می تواند تمدید فوق العاده. من اتصال سنگ جامد است.

برای کسانی از شما که مشکل گرفتن یک ارتباط خوب را از یک پایان از خانه خود را به دیگری, این ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است اما با سفارشی آنتن آن بسیار رایج است. فعلی WIFI فاصله رکورد unamplified ‘سهام’ روتر 238 کیلومتر! که فقط با استفاده از آنتن فن آوری است.

پس چگونه گران قیمت هستند این آنتن ها و که در آن شما می توانید آنها را دریافت کنم ؟ شما می توانید آنها را خرید اما نسخه های تجاری بیش از $100. راه کم هزینه برای به دست آوردن یکی از آن خود ساخت. از آن آسان است و آن را تنها شما در مورد هزینه $10 به $15. هنگامی که شما فکر می کنم از آنچه شما صرف در اینترنت هزینه خدمات در هر سال… که یک قطره در سطل است.

وجود دارد دو نوع WIFI و آنتن شما می توانید ساخت… Yagi و موجبر. این Yagi را بسیار پیچیده برای یک مبتدی. موجبر یا آنتن چیزی است که ده سال پیر می توانید در یک بعد از ظهر. در مورد تمام آن را شامل است که می تواند قلع و اینترنت USB adapter.

البته می توانید به یک اندازه خاص و شکل و آداپتور USB به تناسب به آن را دقیقا در جای مناسب در جهت آن را به درستی کار. اما هیچ مشکل اگر شما می توانید به دنبال دستورالعمل های ساده. آن را نیز آسان به این آنتن قدرت با اضافه کردن قطعات اضافی. این طراحی پیشرفته است که جالب ترین.

بهترین مکان برای پیدا کردن ساختمان دستورالعمل و بیشتر در مورد WIFI و آنتن است که برای ورود بر روی آمازون فروشگاه آنلاین کتاب و نوع “اینترنت رایگان” را در موتور جستجوی خود. این خواهد آورد تا چندین کتاب است که به شما نشان دهد که دقیقا چگونه به ساخت این و حتی بیشتر قدرتمند WIFI و آنتن. کتاب محدوده قیمت از $5 $20. این کتاب در صدر محبوب ترین است.

نه تنها این یک بازی سرگرم کننده, بعد از ظهر, پروژه, اما من آن را به من در مورد $500 سال از اینجا. یا حداقل تا زمانی که آنها را به “اینترنت رایگان” ثبت نام کردن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.